Молитва за Україну та українців

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Лідочка, 30 Листопад 2013.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Пропоную усім хто по якихось причинах не може прийти на євромайдани організувати спільну молитву.
    Прошу помолитися за всіх людей, які відстоюють долю Ураїни на євромайданах, за тих хто нас захищає, за Україну - щоб це все було недаремно і без жертв надалі.
    Також прошу помолитися за наших ворогів, а конкретно За Віктора Януковича, Миколу Азарова (вважаю їх найбільшими ворогами української нації)та всіх тих, хто нищить і гнобить український народ. Щоб Господь простив їм їхні гріхи, щоб вони навернулися до Бога а також повернулися обличчям до українського народу.
    Також за те, щоб Господь дав силу всьому українському народу простити своїх кривдників та ворогів.


    Пропоную молитися о 18.00

    Молитва за порятунок України


    Господи Ісусе Христе Боже наш! Прийми від нас, недостойних слуг Твоїх, щиру молитву і, пробачивши нам гріхи наші, згадай всіх ворогів наших, які ненавидять і кривдять нас, та не покарай їх за діла їхні, але з великої Милості твоєї врозуми і наверни їх. Невірних та безбожників до християнства та благочестя прихили, а християн навчи ухилятися від зла і творити добрі вчинки. нас же всіх і Церкву Твою Святу всесильною Твоєю рукою від всіляких злих обставин милостиво звільни. Страждаючу землю українську від лютих ворогів видимих і невидимих Оберігай, і воскреси християнську Київську Русь, а від вірних слуг Твоїх, які в терпіннях і смутку день і ніч звертаються до Тебе, багатостраждальніі звернення почуй, Милостивий боже наш, та виведи з терпіння життя їхнє. Подай нам мир і тишу, любов і утвердження у вірі та швидке примирення людей Твоїх, яких Ти Чесною Своєю Кров'ю викупив. А тим хто відступився від Тебе, - прояви Себе, щоб ніхто з них не загинув, але розумом до істини прийшов іі врятувався. Щоб ми всі разом з однаковими думками та в безперестанній любові прославляли Пресвяте Ім'я Твоє, бо Ти є терпеливий і незлобивий Господи, на віки вічні. Амінь.

    Молитва за примирення ворогуючих людей перед образом "Пом'якшення злих сердець"

    [​IMG]
    Пом'якши злі серця наші, Богородице, і відведи від нас ворожі напади, тих, хто ненавидить нас, а всяку черствість душі моєї на любов заміни. Бо коли ми на Твій Образ Дивимося, Твоїм стражданням за нас і милосердям до нас дивуємося. А коли рани Твої цілуємо, то стріл наших, які тебе ранять, жахаємося. Не дай нам, Мати Милосердна, з жорстокими серцями нашими від жорстоких сердець наших ближніх загинути. Бо ти є направду злих сердець пом'якшення.

    90-ий ПСАЛОМ
    Хто живе під охороною Всевишнього, той під покоровом Бога Небесного оселиться. Каже він до Господа: «Ти пристановище і захист мій, Бог мій, і я уповаю на Тебе». Він спасе тебе від сіті ловця і від пошесті згубної. Плечима Своїми Він захистить тебе, і під тінню Його крил ти надійно спочиватимеш. Обороною тобі буде правда Його. Не побоїшся страху вночі, ані стріли, що летить удень. Ані пошесті, що ходить у темряві, ані напасти дух зла опівдні. Впаде біля тебе тисяча, і десять тисяч праворуч тебе, але до тебе не наблизиться. Тільки очима своїми будеш дивитися і помсту над беззаконниками бачити. Бо ти казав: «Господь — надія моя», і Всевишнього ти обрав за оборонця собі. Отже, не прийде до тебе лихо, і пошесть не наблизиться до оселі твоєї. Бо Він ангелам Своїм звелить, щоб охороняли тебе на всіх путях твоїх. На руках вони понесуть тебе, щоб нога твоя не спіткнулась об камінь. На гаспида, і василиска ти наступатимеш і потопчеш лева і змія. Бо каже Господь: «За те, що він поклав надію на Мене, Я визволю його і захищу його, бо він знає ім'я Моє. Буде кликати Мене, Я почую його; буду з ним у скорботі, визволю його і прославлю його; довгим життям обдарую його і дам йому спасіння Моє». У кінці псалма Господь обіцяє людині довге життя під Його покровом.

    Сто двадцятий псалом
    Я звів очі мої вгору: звідки прийде поміч моя?
    Поміч моя - від Господа, що сотворив небо та землю.
    Не дай нозі своїй захитатися, і не задрімає той, що охороняє тебе!
    Не задрімає і не засне той, що оберігає Ізраїль.
    Господь охоронить тебе, Господь - оборона твоя праворуч тебе.
    Удень сонце не припече тебе, ані місяць уночі.
    Господь збереже тебе від усякого зла, збереже душу твою Господь.
    Господь збереже вхід твій і вихід твій віднині й довіку.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Лютий 2014
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Приєднуюся до спільної молитви.
     
  3. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    І я підтримую!
     
  4. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Хоч так приєднаюся до всіх...
     
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Молимось разом....
     
  6. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    І я приєднуюсь. Хоча б так я з Майданом!
     
  7. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Приєднуюсь до спільної молитви!
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    перепощу тут з фейсбука
    теж спільна молитва
     
  9. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    І я з вами молюся за нашу Україну і за її громадян.
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Молюсь з вами...
     
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    приєднуюся до спільної молитви
     
  12. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Помолилась з 18:00 з запаленою вифлиємською свічкою і сльозами на очах... Господи, допоможи!
     
  13. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Не можу цілий день стримати сліз. В молитві зі своїм народом.
     
  14. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Таке єднання відчувалось о 18.00. Дай, Боже, нам мудрості і сили!
     
  15. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Пропустила......
    О 21:00 будемо молитись цілою сім*єю.
     
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    так то не страшно:)
    Думаю, молитва в котрій би то не було годині не є зайвою.
     
  17. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    https://docs.google.com/document/d/1yUXTooYyYLTr8fvmjDulP39m4Il3N4BSczryoh-7p84/edit?usp=sharing
    тут є створений документ для того, щоб наша молитва за нашу державу зараз була безперервною. Хто має можливість, записуйтесь!

    неможливо дивитись без сліз на усе те звірство....
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Дівчата, піднімаю тему, скоро 21 год!
     
  19. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Помолилась....

    люди дивіться Hromadske.tv - там російський журналіст говорить, що події Майдану мають багато спільного з революцією на Болотній площі в Москві, так само розігнали!!!!
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Сьогодні 02.12.2013р.Б. о 21:00 відбудеться спільна Молитва на Вервиці в намірені кращої долі для України і підтримки наших людей на Євромайдані!!!