Молитва за Україну та українців

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Лідочка, 30 Листопад 2013.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Просто хочу сказати. Впевнена, що не всі ще в курсі останніх подій. Росія вводить на територію УКРАЇНИ свої війська. Господи збережи український народ.
     
  2. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Помолимось за наших сміливих військових, які у Криму. Нехай Господь збереже наших хлопців та їх сім,ї у лиху годину. Як бачу, як вони гімн співають- серце крається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Дівчата, пригадала собі, як мій духівник колись казав мені, щоб я щодня молилася за своїх ворогів і тоді їхнє зло не буде мати сили.
    В ситуації, що склалася пропоную молитися за Путіна і всіх ворогів України з вірою, що завдяки молитві їхнє зло не матиме сили !!!

    Можете кидати тапками, але враховуйте, що в св.Письмі написано молитися за ворогів.

    Молитва до св.Йосифа у тяжких хвилинах.


    О добрий святий Йосифе ! До Тебе ще ніхто не звертався надаремно. Твої руки є завжди відкриті, аби прийняти всіх тих, хто Тебе просить у своїх потребах. Глянь оком співчуття на мою велику нужду, поможи зберегти Україну єдиною і охорони нас від війни. Ти це добре знаєш. Ти знаєш про тяжкі випробування, які мене гнітять, та про мою гіркоту, якою сповнене моє серце. Я знаю, що своїми гріхами заслужив собі оці терпіння та випробування, оцей тяжкий хрест.
    Я жалую за гріхи із цілого серця.
    Але Тебе, о святий Йосифе, що так є близько Бога, прошу покірно заступництва у Твого Божественного Сина, яким Ти завжди опікувався. Тобі Він не зможе відмовити у проханні, якщо Ти проситимеш за мене зберегти мир в Україні.Тому-то я маю повне довір"я, що Ти прийдеш мені на поміч у цій моїй тяжкій потребі. В покорі із набожністю прошу Тебе , добрий святий Йосифе, поглянь на мене та вислухай стогін мого серця. Вчини, щоб моє благання було вислухане. Я не піду від Тебе, доки Ти не вислухаєш мене та
    не обіцяєш мені Твоєї опіки і допомоги у Бога.
    Добрий Отче Йосифе, поможи мені та благослови мене !
    Пресвятая Богородице, спаси нас !
     
  4. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Католиків Криму можуть знищити фізично

    ДЖЕРЕЛО

    Дівчата молимося, щоб не було вбивств !!!
     
  5. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

     
  6. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    ще в найстрашніші дні нашого майдану знайшла для себе "рішення" - як і де взяти сили молитись за ворогів, я прошу за їх духовне, моральне здоров"я, страх в серці за те, що творять.
     
  7. Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    irchukmip, все дуже просто! Починаєш молитися на хрестику - Вірую. Потім по черзі, на кожному зернятку - Отче Наш і три рази Богородице Діво. А на тому великому зернятку, що біля медальйона - те, що на великих зернятках. Далі йдуть 10 малих зернят, і знову одне велике. Не знаю, чи зрозуміло пояснила... Якщо щось - запитуй! )
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    хм...
    на хрестику моляться Царю Небесний
    на наступному зернятку Вірую
    загалом я молюся так:
    http://molytva.at.ua/index/zagalna_vervicja/0-59

    але і вервиці є різні
     
  9. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Сьогодні після богослужіння в церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові священик просив молитися за кримських священиків, на яких завели кримінальні справи. Через 2 тижні має відбутися суд(((
     
  10. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Дівчата, молимось за наших військових, що зараз знаходяться заблокованими в частинах... в деяких почався штурм, є поранені. Підтримаємо їх молитвою, щоб не було кровопролиття.
     
  11. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Прошу молитви за тих мужніх людей, які зараз вийшли на демонстрацію за Україну в Одесі і протистоять загарбникам, щоб Бог беріг їх. (На даний час вже троє загиблих, наші - беззбройні, з дерев"яними щитами проти вогнепальної зброї, міліція не втручається). Давайте по можливості читати за них і за всіх мирних людей, які зараз в небезпеці, 90-й псалом.
     
  12. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Дівчатка дуже прошу всіх молитись за наших хлопців, що зараз на Східній Україні, там є і хлопці з Львівської області, їм дуже важко, фізично і морально, нехай Бог збереже їх життя і дасть їм морального піднесення. Вірю, що якщо кожен буде за них молитись хоч по молитві в день їм це дуже допоможе.
     
  13. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Не знаю, в яку тему нести, але стаття варта уваги

    "Від вогню і війни, визволи нас, Господи"

     
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  15. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: #Євромайдан - Молитва за Україну та українців

    Хто має змогу, моліться вервицю за Україну. Бо з кожним днем стає все страшніше. Новини не тішать:sad:
    Вервиця за нашу Батьківщину - Україну

    На хрестику: Царю небесний...
    На першому зернятку: Вірую в єдиного Бога...
    На другому зернятку:
    Слава Богові, що з превеликої любові до людей створив вселенну, планету Земля і нашу Україну.
    Богородице Діво...
    На третьому зернятку:
    Слава Синові Божому, що відкупив людський рід.
    Богородице Діво...
    На четвертому зернятку:
    Слава Святому Духові, що просвічує і освячує кожну людину. Богородице Діво...

    На великих зернятках:
    Слава... і нині...
    Милосердний Господи, дякуємо за прекрасний край - Україну, благослови і збережи наш народ.
    На малих зернятках:
    Боже помилуй і спаси Україну!

    На кінці вервиці - Молитва до Пресвятої Богородиці:
    Під твою милість... Пресвятая Богородице спаси нас.

    Молитвою рятуймо Україну!
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Дуже хороша ідея йде по мережі. Мабуть перший флеш моб який варто підтримати !
    долучаємся сьогодні до спільної молитви за Україну о 21:00 із запаленою Стрітенською свічею.Хай Бог нас всіх береже!
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    я сьогодні почала молитись новенну до Юди-Тадея.
    чесно скажу, в мене тільки на цю молитву остання надія...
    вважаю що нас може врятувати тільки чудо: якщо Росія вирішить почати повномасштабну війну, то в нас нема жодних шансів проти неї.
    от такі в мене песимістичні думки і настрій.
    а ця молитва ще ніколи не підводила.
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Молимося щодня, щогодини і щохвилини за Україну, за воїнів наших, за мирних людей, жінок та дітей. Господи допоможи нам перемогти ворога. Господи врятуй нас, нашу Україну від цього лиха, яке ступило на нашу землю. Всі ці дні Бог з нами. Вірю, що він нас не залишить. Вірю в Божу поміч і в наші збройні сили.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1