Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в мого теж нарив, а може інше, гнійна кулька над зубом
    я так надіялася що той зуб доживе до випадіння, враховуючи що в нас алергія і попередні лікування ми важко перебули

    питання - записались до лікаря, що вони роблять в такому випадку? ставлять флюс щоб гній вийшов чи виривають одразу (адміністратора я не закидувала питаннями)
    хочу знати до чого сина готувати
    п.с. температури нема, але почувається погано, каже що болить голова і на слабкість в тілі жаліється
     
  2. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Спочатку роблять, щоб гній вийшов. Без цього не лікують, ще ренген і по тому дивляться чи виривати. Можуть антибіотик прописати. Ви зараз полокайте сода-сіль часто, кожну годину, може сам гній вийде, а може бути не гній, а нарив без гною
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    @Багіра все залежить від того, який нарив, чи великий, чи прорве сам від соди/солі, чи буде набирати знов, ну і на рентгені мало б бути видно, чи є якась інфекція в каналах наприклад...тут Вам адміністратор по тел нічого конкретного не скаже, треба щоб лікар подивився.
    У нас в 2,5 р. такий був нарив на верхній четвірці, що спухло пів обличчя, ставало гірше, вирвали.
    В 5р. на нижньому був маленький нарив, полоскали, сам проривав, знов набирав, проривав і так тижні два...на огляді лікар сказала перепломбовувати канали, бо може там інфекція, але я тоді відмовилась, зараз ніби не набирає, спостерігаємо.
    Добре, що Ви записались до лікаря, а тим часом вдома полощіть
     
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В сина (майже 5 років) під час карантину розболівся зуб, вночі будився, плакав і так дві ночі (зуб запущений, чорний), на десні над зубом був нарив, то ургентно записалися до стоматолога. Прийшов додому з зубом у пакетику:)
    Але погоджуюся, що то все індивідуально і вирішує лікар при огляді.


    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Дівчатка хто недавно лікував молочні зубки під наркозом, де робили, скільки платили? Малій потрібно 6 пломб. Хочу зорієнтуватися по сумі...
     
  6. siriuska

    siriuska Member

    А якими зубними пастами користуєтеся, нам 6 років, яка краща?.
    І недавно наша зубна щітка на батарейках поламалася, лікар радить купити на зарядку в резетку, яку вибрати, їх дуже багато, обираю щось до 1000 грн - +, що краще взяти?
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Купувала похресниці на дн електричну щітку німецької фірми (назви не пригадаю) на зарядку в розетку, щось 500 грн. коштувала.
    Працює добре, без проблем вже скоро два роки буде.
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    В нас така рік Зубная щетка Braun D 12.513K Oral-B Kids Cars купить в Киеве ☛ цены на Allo.ua | Харьков, Днепр, Одесса и вся Украина

    Без проблем
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В нас теж така, як у Сільвії, вже рік, задоволені. Паста- Веледа, гель дитячий. Хоч нас сварять періодично, що треба нормальну пасту, але поки нарікань немає, то користуємось такою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В похресниці (1,4) злізла емаль з чотирьох передніх зубів. Лікарка в Львові в Перфект Дент Кідс Леся Шеренговська сказала, що то карієс і треба обов'язково їх лікувати, бо можуть пошкодитися і постійні зуби. Лікування, звичайно, під наркозом. Хто що чув за цю клініку і цю лікарку, можна довіряти? І може хтось знає хорошого дитячого стоматолога, щоб перевірити діагноз?
     
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Jusi клініка рікота, тарас музика, але до нього запис зазделегіть.
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Jusi в моїх обидвох росли без емалі практично . Тобто вона ніби Була, але одразу кришилась. Малій лікували в Києві в 1,5 то зрозу з каналами і нарощуванням зубів . Малому почали з 11 місяців , щоб попередити.
    Ось наш перший допис по лікуванню . Фото на жаль нема . Але повірте , то був капець . Зуби знищені до рівня ясен. У Львові нам пропонували тільки наркоз. Я була проти. Тому шукала альтернативу. Якби ситуація повторилась , діяла б так само!
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А я от хоч і маю успішний досвід нарощення Владу зубів в Мамадентісті (з 1,5 років достояли до зміни зубів, один в майже 7 ще досі не випав).
    Але меншій буду все ж робити у Львові під наркозом. То геть інша дитина, геть інакше все сприймає. Я просто не зможу тримати її отак з криками-плачами два раз по годині :sad: Тому чекаємо 5-рок (якраз мають прорізалися) і за місяць-два таки лікуватимемо під наркозом у Львові...
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчатка якими зубними щіточками користуєтесь після року і чи треба вже якусь пасту зубну використовувати? Маю наразі таку щіточку силіконову на палець одівається. Маємо вже 8 зубчиків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Lemeshchuk планую якраз починати. Артем теж має 8 зубчиків. Хоча кажуть, що чистити потрібно, починаючи з першого зубчика.
    Зубну щітку буду брати Curaprox. Пасти хороші Weleda, Biorepair, Jack N' Jill.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Поділіться досвідом першого лікування зубів у дітей. Ми наразі відбули дві консультації , витратили на них 550 грн, а до лікування ще не добралися.
    Вперше пішла в дитячу стоматологію Смайлик , покладала на них величезні надії щодо підходу до дітей, стриманості лікаря, а розчарувалася цілком і повністю.
    Лікар не дуже до дітей, мала рота ледь відкрила щоб глянути. Але поговорила з малою про все, домовилися, що підемо ще раз і вона дасть полікувати зуби.
    За кілька днів пішли в іншу клініку, лікарка точно в рази краща, терпляча , не грузить, але і тут мала нічого не дала зробити. І це ми вже переглянули вдома спеціальне відео, де дитині лікували зуби , спокійно і відважно йшли, а як прийшлося сідати в крісло, то все!!! Навіть коли вже встала, домовилися що сьогодні нічого не робимо, пробували показати інструменти, взяти в руки, самій натиснути кнопочку щоб текла водичка... ніц з того, навіть підходити не хотіла.
    Зуби кутні зробити мус, бо їм ще стояти і стояти. Як то ще раз йти поняття немаю, доки то ходити і платити за ті консультації. Ще пропонують наркоз, я той варіант відразу відкидала, але час йде і я починаю таки думати в той бік.
    На скільки то є зле робити наркоз дитині у віці 5,5р, чи то не є такий наркоз, як при операціях роблять. Може хтось таке робив, розкажіть шо до чого.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я робила дитині, коли йому було 3-4 роки під "наркозом", бо мій синок був дуже неконтактним. То не такий наркоз як від операції, це називається медикаментозний сон, після нього відходиться легше, ніж від звичайного наркозу. Але ми відходили десь 1-2години, дитин була сонна в той час. Я не знаю чи він дійсно шкідливий. Потім ми регулярно почали ходити на огляд раз в 3 місяці. І по трошку мій хлопчик звикав до того всього. І вже недавно дався зробити дитячу чистку зубів від нальоту (процедура 20-30хв). Але знову побачили проблему з 2 зубами. В одному зубі карієс доходить до нерва. Тому там робити треба було під місцевою анастазією і взагалі все лікування мало тривати 1 годину, тому це було дуже тяжко для дитини.
    Отож нам запропонували лікування під закисем азоту. Закись азоту це так званий звеселяючий газ. Але він для дитини не має такого наркотичного і шкідливого ефекту, бо він розбавлений киснем. Подають його через маску. Дитина при повній свідомості, може говорити (лікар під час лікування постійного говорила з дитиною, пояснювала, що робимо). Але газ дає розслабляючий ефект, що для тебе час дуже швидко йде і ти якби напівсонний. Відходження від того нема, як тільки закись азоту перестає поступати, дитина стає така як була до того. Але лікувати під закисюю азоту вийде тоді, якщо дитина вже йде на контакт, вже дає щось трошки зробити, інакше навіть під закиссю азоту вона не погодиться.
    Робили ці всі процедури в клініці Пародент (ми були на Чайковського в лікаря Колодій). Закись азоту це рідкісь у нас (але поширено за кордоном, особливо в Америці), тому, можливо, у Львові є тільки в Пароденті.

    Якщо зуб робити неспішно, я би все-таки водила по трошки до лікаря, щоб звикати. Бо 5.5 це вже такий вік, що можна і щось пробувати і без анестазії. Але залежно що там треба робити з зубами. Можна хоча би вмовити дитину на ренген завести, щоб знати повну картину.
    До речі що до мультиків, то нам сподобалися мультики у ютубі "Лечим зубы у Филиппа"
    --- дописи об"єднано, 20 Серпень 2020 ---
    Я, до речі, не знаю чому, але в Пароденті, просто профілактичний огляд дитини, безкоштовний. Якщо без використання будь-який засобів, а просто лікар дивиться в рот. Ще й при цьому, навіть, дають цукерку (на нешкідливому цукрі ксиліті) дитині. І це приватна клініка, і ми багато разів ходили на такі огляди. Напевно замануха))
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В 5,5 я би точно намагалася домовитися. Ходіть самі до стоматолога з дитиною, може із знайомими дітьми. Щоб дитина бачила позитивні живі приклади
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Розумію, що вік 5,5 виглядає вже досить солідним для вмовляння, але ми досі маємо купу мороки, зоб показати горло лікарю чи датися послухати, хоч ті штуки не болючі і вже надцять разів то проходили. То якась така особливо вразлива дитина. І від народження така була, я то тепер можу бачити більш чітко в порівнянні з меншим, він є значно простішим і йому достатньо мами поруч щоб піддатися на всякі штуки


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну почитайте і про сон і про ксиліт
    Підтримую. З двох років Варвара ходила зі мною просто так до стоматолога. Хоча проблеми в не і були з зубами, але не термінові. В чотири відкрила рот на 10с. В 5-6 дала полікувати. Але це лікарка яку вона знає все життя. Саме ходіння спочатку в одну клініку потім в другу - і всі в рот хочуть залізти,- для вразливої дитини це дуже тяжко.
    Моя теж он у вісім років обурювалась що лікарка сімейна просила її живіт показати (для довідки в школу).
    А і звісно за «подивитися» ніхто грошей не бере.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3