Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А де ви герметизували і яка приблизна вартість, можете поділитися? У мене в малої 6'5 років є правда лише одна шістка і то не до кінця прорізалася, то , мабуть, ще зараз би не зробили, але трошки пізніше теж хотіла би зробити ту процедуру. Тут раніше форумлянки писали теж, що так герметизували зуби вже ті постійні, бо я щось так за них переживаю.

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Мені здається, зараз скрізь герметизацію роблять. Процедура не складна, безболісна, просто покривають зубки герметиком. Ми малому всі чотири шістки за один раз зробили. Але треба дочекатись, щоб повністю зубчик виліз.
    А у мене мега вихвалялка зубна) в малого не було нижніх молочних одиничок, тож переживала, чи будуть постійні. І от нарешті виросли наші зубчики!!! Гарно стали в ряд, ніби там завжди були, гарно місце збереглось.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ми у нашого постійного стоматолога у "Прімадент" покривали герметиком. Спершу покрили 2 шістки, які були, потім інші вилізли, то теж покрили. По вартості вже не підкажу, бо то десь 2 роки тому було.
     
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую за відповіді вам та Малвінка!

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Доречі, якщо знаєте підкажіть. Доки стоїть той герметик? Його треба знімати чи поки сам не стреться?
    Ми теж наразі покрили дочці нижні 6-ки (коштувало в районі 300грн. минулого року).
     
  6. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я навтіь і не знала, що таке є, як герметизація, класно, що є таке тепер.

    Я вирішила малому і заодно собі (бо також маю час від часу проблеми з зубами) купити електричну зубну щітку. У відгуках люди пишуть, що вона вищичає такі ділянки, які ти щіткою не вичистиш і в цілому краще вичищає. Сестра собі давно таку купила, то задоволена. Поки тільки замовила (Baby brush від 6 років). Але маю надію, що це буде хороша профілактика
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @MalvinkaLv бачу у вас (тобто у вашої дитини) не було нижніх одиничок. В меншої лізуть зуби (7,5 міс). І виросла верхня двійка, після нижніх одиничок. Переживаю щоб верхні одинички виросли... Я розумію, що від мене то не залежить. Сподіваюся що рано панікую і ще виростуть. Але поділіться, що вам казали лікарі на цю тему.
     
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ну дивіться: те, що після нижніх одиничок ростуть верхні двійки, ще не означає, що верхніх одиничок вже не буде. Зуби не обовязково ростуть в тій послідовності, що написана в книжці. Я вже точно не памятаю, як саме, але у нас точно зуби росли не в тій послідовності, як пише в книжках. Першими у нас вилізли саме нижні двійки) потім верхні двійки, потім верхні одинички, потім вроді четвірки...
    Але якщо і не буде якихось молочних зубків (хоча це не так вже й часто трапляється, тому не накручуйте себе)), то швидше за все, постійні все-таки будуть. Головне, щоб їм місце збереглось. Зачатки можна побачити на знімку, але чи варто лишній раз опромінювати дитину?
    Лікарі нам нічого не могли путнього сказати, більшість з таким не стикалась, казали - чекайте постійних.
    Але у нас ще були вроджені «мякі зубки» на місці нижніх одиничок - такі собі малесенькі мякенькі відростки. Педіатр з пологового порадила звернутись до хірургів в Чорнобильську. Ходили до Могиляка, він відразу сказав, що треба видаляти, під загальним наркозом, оформляйтесь. Але щось там не склалось у нас, вже не пам'ятаю і дуже добре) бо в 4 міс. ті відростки самі відпали, потім ще раз виросли і знов відпали. Ми з тим всім ходили до різних професорів з кафедри стоматології, але ніхто нічого путнього не міг сказати. Добре, що так все само вирішилось.
    @Happy Fiancee сподіваюсь, у Вашої малечі виростуть одинички. Чекаю від Вас звістки, що вже лізуть))
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @MalvinkaLv я теж сподіваюся, що виростуть. Вона ще зовсім маленька щоб робити якісь висновки. І ясна річ рентгену робити не буду. Якби то якісь інші по порядку зубчики, я би взагалі не парилася, а то ті які дуже помітні, тому розпереживалася. Якраз друга двійка згори прорізається, тому мене відсутність тих одиничок засмутила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. maavka

    maavka Well-Known Member

    В нас також перші 2 зуби виросли, не ті, як писало в книжці. Але в книжці писало (я вже не пам'ятаю де я то читала, може і не в книжці), що це нормально. Що так буває, що ці 2 верхніх і нижніх зуба можуть рости не в тій послідовності
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    З нашими відсутніми нижніми одиничками спочатку всі думали, що ще не виросли, а з років 4 питали «у тебе вже випали зубчики??», на що малий впевнено відповідав «так»)
     
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Це нормально, що після першої двійки прорізається друга, вони ж парами всі ростуть.
    У мене був інший страх - що зуби взагалі не виростуть!! До 9,5 міс. жодного зуба не було) а потім полізли, як гриби після дощу, лиш встигала рахувати нові
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ми два роки ходили до дуже популярного стоматолога дитячого, яка нам казала, що 'колись дасть до кінця дочистити'. І кожного разу трохи щось вичищала, ставила пломбу цементну, і воно далі все псувалося. Зуб при цьому ніколи не ізолювали від слини. Ще казала нам, що таким лікуванням не даємо доступу кисню до дентину, і призупиняємо процес псування. Кожного разу 500-700 грн два роки, якось так протупили.. дитині дуже подобалася лікар. Пробували перед нею інших - не зайшли. І звісно довелося все нормально полікувати, коли один з зубів почав боліти, стріляти нерв (казала донечка: стріляє в зубі стріла). Записалися в іншу клініку, і то випадково, тому що я все ж думала у нашої лікарки лікувати, але в неї на два місяці наперед все розписано. Лікували з кофердамом, анестезією (укол вперше був, але казали, що дістаємо найбільший мікроб), видаляли нерв, і таки погодилася я на закис азоту, лікування було під мультики і маска дитині зайшла, всього 8 зубів жувальних, 4 роки. Сподіваюся, що буде все добре триматися, і ще мені важливо, що далі не боїться стоматологів, хоч лікування багато було.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Tarantella

    Tarantella New Member

    Напишіть, будь ласка, в кого лікували зуби з закисом азоту, можна в ПП. Дякую!
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відписала в пп

    Надіслано від мого MI 8 Lite, використовуючи Tapatalk