Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Sonne, 27 Червень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    Дівчата, може хтось стикався з молочницею на грудях, якщо можете киньте координати лабораторії де можна точно підтвердити цей діагноз, чи може лікаря який може точно визначити чи є ця зараза чи ні, мій педіатр щось не надто компетентний в цьомую. А то в мене якісь дивно подразнені соски, хочу розібратися з цим ділом чи часом не молочниця. Можна в ПП.
     
  2. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    Підкажіть, білий наліт на язику в дитини (посередині язика) (більше в ротику ніде немає) є ознакою молочниці? Інших ознак ніби немає, в мене все без змін, не болить при годуванні, ані після, але дитина неспокійно поводиться коло грудей, часто покрикує, коли смокче, кидає груди. Допомагає тільки годувати, носячи на руках і люляючи... Я за пару годин такого годування вся вимотана...
    Чому думаю саме на молочницю - бо таке враження, що її болить смоктати, бо коли беру стовпчиком і виходить повітря, її поведінка не міняється, тобто це не повітря її турбує, і коли зроблю перерву в годуванні і покладу, то спокійна... тобто, це не животик очевидно...
     
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    Скоріш за все це просто від молочка, а не молочниця. Думаю, вам треба шукати причину в іншому.
     
  4. Oliana

    Oliana Загублений

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    Допоможіть,будь ласка!у мене на сосках з"явилися білі плямки,з чим це пов"язано і чи може це бути молочниця?
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    Перечитайте допис. Які у вас ще симптоми є?
     
  6. Malyatko

    Malyatko New Member

    І ще одне, може одною з причин є молочниця в малої в ротику. Я її зараз доліковую, але мені для грудей нічого не виписували, а я десь тут читала, що лікувати треба обох. А чим мазати груди незнаю.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Лютий 2016
  7. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    на одній ареолі круглі червоні плямки, вже кілька днів. І ця грудь болить, коли дитина відпускає сосок, таке враження, що його тягне зубами (а їх ще немає). В одному місці відчувається також біль, ніби і не нагрубання, але щось таке.. всередині.. Частіше давати саме цю грудь? Наразі так і роблю, але щось змін не видно.
    годуємося на вимогу,вдень, вночі, ніяких сосок і т.д.
     
  8. sweet baby

    sweet baby New Member

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    якщо це молочниця, пурелан не допоможе. потрібно щось протигрибкове
     
  9. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    вік дитини 7,5 міс
    скільки разів ви годуєте вдень - що 2-2,5 години,
    скільки вночі - 2-3 рази,
    дитина ссе палець - інколи і недовго (1-2 хв),
    почали давати гречневу кашу з ложечки

    Навколо соска на ореолі зявилисі плямки, облізла шкіра і вони залишилися рожевими. Після годування трохи чешуться. На одній груді 2 плямки десь 1/3 ореоли, на іншій як 25 коп діаметром. Кілька разів мазала бепантеном і етонієм. Ставало легше, але не пройшло. Може мало мазала? Що то може бути? Може лікарю показати? Якому тоді?
     
  10. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    У такій ситуації необхідно розвести 1 ч.л. соди в 100г теплої кип’яченої води, намотати на палець стерильний бинт, змочити його і протерти малюку, губи і ротик. Таким розчином треба і мити груди.
     
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    перечитала ознаки молочниці і поставила собі діагноз, ніколи раніше на це не звертала уваги і навіть не знаю чи з старшим була вона в мене чи ні (і дурне питання-якщо була і я не лікувала то вона ж сама не пройшла? )
    словом соски трохи рожеві, взагалі вони в мене коричневі ггг, промила водою з содою почали поколювати, коли малеча їсть то перші секунди боляче, я думала, що то через те що молока багато, хоч при молочниці боляче після годування, а мені тільки на початку... але відчуття "мільйону голочок" є і я пов"язувала його з приливами, а то мабуть через молочницю, та? я ж любитель прокладок для грудей і солодкого....
    наліт на язичку в малявки лікар зняла і припустила що є молочниця, ну і тепер подразнення на попі, яке то з"являється то зникає і я розцінювала як реакцію на якісь продукти теж підтасувала під молочницю
    ну все мені тепер під молочницю підходить:girl_haha: чи то я собі надумала?:girl_in_dreams:
    розкажіть мені щось
     
  12. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    Я собі також діагноз такий поставила!
    Дитина має трохи білий наліт, але він то є то проходить, то я думаю, чи не є це просто молочний наліт?
    Мию груди в соді, але оскільки бачу, що маю затвердіння під соском, то вже і не знаю, який собі діагноз ставити, бо на вечір, і вночі також маю штрикаючі болі!
     
  13. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    Виявила в малого щось схоже на молочницю: На язичку білі бляшки, які стираються вологою тканиною, часом під ними видно запалення. На щічках (біля кутиків вуст), теж видно таке, ніби перламутровий наліт. Їсть нормально, часом і зависає на грудях. В мене ознак ніяких немає і ніц не турбує.
    Чим помогти малому? Поки що протираю ротик розчином соди. Що ще? Чи варто перекип,яти всі іграшки?
     
  14. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    Нам лікар сьогодні підтвердив молочницю, цікаво чи сода нам поможе.
     
  15. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    Ой дівчата порадьте щось...нам тільки 19 днів,а здається стикнулись з молочницею...почалось все з того що ніяк не могли навчитись правильно прикладатись і в мене були сильні тріщини,потім вони пройшли і біль теж пройшов,а декілька днів назад з'явився нестерпний біль коли їмо з правої груді(я прямо кричу при тому),болить не сосок,а ореола,спочатку в мене було таке враження,що дитя яснами так притискає,що ніби неправильно язичок ставить,але перевірила,наче все з прикладанням добре,потім подумала,що може адаптація ще грудей відбувається,але біль зовсім не меншає,триває постійно-від моменту прикладання до кінця і ще й після того якийсь час болить,ще присутнє таке відчуття,наче аж в спині щось болить,ніби аж звідти молоко висмоктують...плюс в дитинко ясна в білому нальоті і трошки піднебіння(то мажемо синькою,правда слабо помагає)...так от,все мене наштовхнуло що в мене молочниця,поможіть тепер-як правильно лікуватись,з яким це лікарем проконсультуватись можна?дуже боюсь що молока менше стане,бо болі дуже сильні....
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    можна протирати груди і ротик дитини содовим розчином. марлічку на палець і "вичищати" нальоти, легенько протирати.
    я лікувала молочницю Ністатином.нам було 3 тижні. собі мазала мазь(обов*язково змивала перед годуванням). малій розчиняла таблетку ністатину у воді і марлічкою протирала язичок-щічки.
     
  17. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    А як швидко пройшло?цікавить біль той коли хоча б зменшується...бо так то тяжко,як читаю про те що гв має тільки задоволення приносити,аж завидую білою заздрістю...
     
  18. Hafijka

    Hafijka New Member

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    Розумію, коли говориться про вогняний біль в сосках. Мене діагнозували з молочницею. Малюку 2 тижні, і я борюся з недугою в моїх сосках. Пробувала Ністатинову мазь, виявилася малоефективною для мене. Наразі мажу соски розчином синьки. Заодно і малюк її злизує, коли їсть молоко. Казали, не шкідливо і лікує. Єдиний мінус - плями, і у ванні, де наношу синьку, і на одязі дитини, і на постілі (. Радили креми з діючою речовиною флуконазол, однак є побоювання, що дитині це зашкодить. От так експериментую. Одна лікар радила також розчин борної кислоти.
     
  19. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця на грудях у годуючої мами. Як виявити? чим лікувати?

    От і в мене є підозра на молочницю.. може хтось порадить до якого компетентного лікаря звернутись? На лівій груді сосок почервонів і під ним червона плямка з'явилась, та плямка і сам сосок шелушаться, і є тріщина знизу (над плямкою) малий вкусив..при прикладанні малого спершу дуже болить, пече, поколює, потім терпимо стає і після годування,ше трохи не приємно...на правій груді просто почервонів сосок і зона кругом біля нього, але зовсім трохи, був теж трохи болів , але після того як промила водою з содою і мастила пуреланом, повітряних ванн, біль пройшла...
    З пантелику збив лікар маммолог, по моєму опису по телефону сказав, що то інфекція від тріщини і тому почервоніння , щоб я купила бактробан і мастила ним, щоб серйознішого не було.. вчора в вечері і сьогодні наносила, ніби менш червоні..але чому тоді другий сосок червонуватий?! на ньому ні тріщин ні нічого підозрілого немає... і ще пару днів тому в малого замітила біленький наліт на язичку, зараз немає, але біле піднебіння....може хтось порадить до кого заернутись? бо всі родичі, кажуть, щоб вже завершувала ГВ ,рік поїв і досить, що організм вже ослаблений і т.д .. а я вже в неті поначитувалвсь страшилок , що то може бути і вже хочу йти до лікаря, бо ніколи з грудьми проблем не мала, навіть після наподження все обійшлось без тріщин і т.д, що навіть та тріщинка моя мені страшна.. порадьте щось))
     
  20. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Прошу допомоги, можливо консультанти щось мені порадять. Маю молочницю в протоках, лікар призначила Дифлюкан 150, 1 таб на тиждень, прийняти 2 таблетки. Я їх пропила, але молочниця залишилась. Читаю на форумах, що призначають 3 таблетки підряд, на ,3 дні. Дитині протираю ротик содою + ністатинова таблетка.
    Можливо порадите до кого звернутися у Львові за консультацією?
    дякую