Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Kosjana, 22 Листопад 2011.

?

Ваш досвід придбання:

  1. Марна витрата грошей

    42 голосів
    31,8%
  2. Мене врятував

    73 голосів
    55,3%
  3. А що це?

    17 голосів
    12,9%
  1. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Зараз не користуюсь, але коли в доці була жовтушка то дуже допоміг, руками пів години зціджувала а так хв 10.... Мала 2в 1 від авенту
     
  2. Setka

    Setka Мамулька непосидок

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    І мені пригодився. Маю ручний Томі Тіпі (ну якось так). З старшим зціджувала коли треба було відлучитись ненадовго (руками теж вдавалося але значно довше і не так ефективно) , а з меншенькою згодився ще в пологовому (добре що додумалась взяти) коли прибуло молоко, справилась без масажистів і коли з жовтушкою малу забрали в реанімацію на Орлика з пологового і треба було пів доби періодично зціджуватись (а то в основному вночі було) тай потім ще коли кілька днів перебували в палаті, то тоже не завжди вдавалося доці виїдати все молочко. Сусідка по палаті в пологовому говорила що масажиста їй казала що молоковідсмоктувач провокує тріщини на сосках, але у мене все було добре тьху тьху. Тому справа індивідуальна.
     
  3. dreamangel

    dreamangel Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Мені допомагав ще в пологовому і зараз вдома. Користуюсь коли потрібно відлучитись або коли груди дуже набирають, то трохи сціджую, а далі малюк справляється))) Маю Avent natural.
     
  4. skai

    skai Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Мені з першою дитиною молоковідсмоктувач був життєвонеобхідний. Спершу було забагато молока, тож хоч трохи, а мусіла зцідити. Коли молока було мало - то вночі вставала і півгодини тягала тим відсмоктувачем практично в холосту. Зате вже на наступний день молоко завжди прибувало.
    Коли вийшла на роботу (малій було 8 місяців) - зціджувала і залишала.
    А от з другою дитиною картина інша. Зціджувала молочко практично кілька разів. Щось таке відбулося, що молоко в грудях є, але не зціджується. Роблю все те саме. що ж першою дитиною - а результату немає. Тож я вже закинула молоковідсмоктувач і без нього справляюся.
    До речі, після першої дитини я вважала його незамінною річчю. Навіть в роддом тащила з собою.
     
  5. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Пригодився ще й як! У перші тижні особливо, молоко так прибувало у ночі,тільки ним і спасалась. Зараз вже внормувалось , тому використовую рідко . Маю Доктор Фрей. ручний.
     
  6. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Кров'ячого молока до року дуже небажано давати, тому кашки можна варити на свому молоці, тут він і згодиться.
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ой, та для чого себе мучити відсмоктувачем: кашка окремо, молоко з грудей окремо
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ну, то моя думка...так смачніше, і не треба цукру))))
     
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Малому 7 м, за цей час не користувалась ні разу. Надіюсь, вже й не пригодиться) Молоко прийшло на 3-й день дуже плавно, лактостази були невеликі в 2-3 м., розмасажовувала їх сама, пробувала трохи під час цього сама вручну підціджувати, але все одно не дуже получалось. Ну і в загальному дитина часто прикладається, вночі в тому числі, а залишати його з кимось крім мене не було потреби наразі. І взагалі, я від самого початку боялась тих сціджувань і молоковідсосів, бо пам"ятала, що попит породжує пропозицію)), а хотіла щоб кількість молока регулювалась тільки природнім чином.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Jeanne

    Jeanne New Member

    Він дуже доречний коли спішиш. Часто немає часу зціджувати вручну.. Є ризик тріщин, але цих побічних ефектів не спостерігала...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Нам дуже в пригоді,коли десь іду без малечі,то сціджую молочко постійно,руками в мене максимум 20 мл вихолило сцідити,а тут за 5-10 хв.130 мл!
     
  12. Mawa

    Mawa Member

    В мене був від фірми Медела, виручав дуже, але з часом порвався силікон, то купила від гами в сервісному центрі, але він трошки не такий був хоча всерівно сціджувала
     
  13. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Мені молоковідсмоктувач знадобився тоді, коли в нас пішли прикорми, а точніше безмолочні каші, а малюк не хотів їсти, то прийшлось сціджувати свого молока і з кашею давати. Руками нажаль взагалі не вмію сціджувати молоко. Тому молоковідсмоктувач для мене зараз дуже необхідна щоденна річ! :)
     
  14. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    .
    Коли тільки народила, то брала напрокат. Відсмоктувач мені зовсім не пішов. Зціджував пару капель, але текли вони не в бутилочку, а чомусь назад. Вакуум порушувався, то нічого і не виходило. Ще й тріщин жахливих наробив мені.
    Декілька днів назад позичила ще один. Від фірми canpol. Там всередині ще така накладка з силікону, яка імітує смоктання. Дуже класний. Молочка трохи побільшало. Але він був трохи поломаний. Тому виходило так, що я натискала на грушу, а повітря назад не набиралось, щоб ще раз натиснути.
     
  15. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    нам ця штука не була потрібна.навіть не задумувалась про таку покупку і цідити вручу теж не вмію . доня зі всім справляється сама:d25:
     
  16. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Я користиюсь кілька разів на тиждень коли йду кудись без дитини. Прикорм планую починати з каш на молоці теж буду цідити. Дуже важливо мати якісний молоковідсмоктувач.

    Sent from my SM-T560NU using Tapatalk
     
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    Нам не пригодився, лежить без діла
     
  18. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    А в мене його не було з першою дитинкою, а от цього разу в пологовому я просила чоловіка швидше купити, бо не могла справитись з напливом молока, а малий був на Орлика. Тому зараз він себе виправдав. В майбутньому збираюсь використовувати, як буду десь відлучатись. В мене Avent.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Теж маю avent, дуже зручно ним користуватися. В пологовому пригодився, малий був під капальницями 6 днів, то я зціджувала молоко і давала з пляшечки, бо не мав сили смоктати сам. Зараз зціджую три рази на день, щоб дати ліки на молоці малому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Пригодився навіть дуже!
    Спасав мене неймовірно. Зараз спасає мою коліжанку.
    Мега незамінна річ!
    Авент.