Морозильна камера

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Бурулька, 6 Березень 2009.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Можна координати, де ви брали і збираєтесь брати, будь ласка :girl_smile:
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Кривоноса, 6. але я там ще не була тому детально опишу вже після того як знайду магазин...ще є на Зеленій, 111
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    мене цікавить, а в чому в морозильній камері можна зберігати маленькі порції дитячого харчування? бо для себе ми все зберігаємо в пакетах, а от тепер задумалась, мені, наприклад, хочеться заморозити доні різні пюрешки ягідно-фруктові, і от питання в чому :girl_cool:?
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    і я не знаю в чому... в мене є десь 10 шт контейнерів з кришками, які не шкода запхати в морозилку, але чи добре в тому зберігати?
    Іноді залишалися горнятка пластикові з кришками від морозива і відерця - у них досить зручно щось класти, але відерця надто великі, переважно треба меншу порцію мороженого.
    Щось би таке знайти оптимальне схоже на контейнери для зберігання молока грудного ;)
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Ольга, Одры продає контейнери для молочка грудного. у оголошеннях дивіться.
     
  6. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Я зберігаю у пакетах маленькими порціями, тільки треба наперед перекласти папером, щоб не змерзлись докупи.А ще можна і у відерцях з-під морозива, але наперед заморозити на підносі, а потім зсипати.Одноразові стаканчики- для пюре теж добре.Може хтось знає, яка шпарага добра морожена- варена чи сира?
     
  7. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    можна заморозити фрукти і ягоди, а потім зробити пюре:girl_claping:
    дівчата а всі камери такі великі, як холодильник. В мене місця обмаль на кухні, але хотілось би також камеру (може в коридорі в кутику прилаштую) - може хтось бачив менші моделі - поділіться.
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    ми сиру морозили, ціленька гарненька залишалася!
     
  9. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Мені би хотілось морозильну камеру такого плану. Я навіть місце для неї знайшла. Ще б знайти на неї грошенята і тоді взагалі все буде чудово. :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    а я знов цього року без камери.....бо в нас своя захицянкка- щоб була з нержавійки.А таку неможем знайти.....я вже думаю що тре було купувати звичайну білу та й всьо....
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Ми купували холодильник в магазині Дім і техніка на Південному. Вибрали собі модель в Інтернеті. Так само можна і з морозильною камерою - вони можуть привезти вам будь-яку модель, навіть якщо її нема в супермаркетах.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    а де самет мага зин? ми питались через знайомих, навіть під знайомлення не везуть бо і на складах немає таких.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Магазин виходить на площу, яка біля церкви. Туди телефон 2950472, продавці Іра і Петро. Може як раз привезуть?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    дякую, попробую ще там попитати:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Дівчата, хтось придбав собі вже морозильну камеру? Поділіться, яку ви обрали модель... Бо я ще у пошуках, шукаю недорогий Nofrost.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Каті, я знайшла щось для тебе:Miele FN 4957,Морозильная камера,No Frost, 257, 8 ящиков,185х60х63, нерж http://www.mobitrade.ua/Miele-FN-4957.htm
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    ми купляли собі рік тому звичайну білу морозильну камеру фірми "Ардо",і ніяких наріканнь щодо її використання не маю...яка модель точно не знаю,а в ширину вона має 57см,в висоту-1м 25см,вмістка-на 6 ящичків!!!:girl_smile: :girl_curtsey: все,що мені потрібно туди влазиться-і ягідки різні,і м"ясо,і овочі....:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Солнушко, а намерзає багато снігу?
    Я бачила морозилку Індезіт No Frost з шуфлядками, які повністю висуваються, нема ніякого обмежувача висуву, в когось такі є, це зручно, шуфляди зі всім вмістом не вивалюються?
    Другий варіант розглядаю LG GC-204SQW No Frost, Але проблема, не знайшла її в супермаркетах :girl_sad: , тільки читала в Інтернеті, по характеристиках підходить, могла б купити в інтернет-магазині, але так неоглянувши не можу, маю попробувати, як висуваються шуфлядки, які полички тощо Може в когось є така дома?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    ще не розморожувала її-пройшов рік часу...не багато снігу намерзає-чоловік каже,що треба буде її скоро розморожувати...:girl_smile: шуфлядки в моєї повністю висуваються,окрім одної верхньої,нічого не випадає...зручно мити ті шуфляди-вони прямокутні,без всіляких наворотів,а для морозилки вони і не потрібні!!!:girl_cool: за ті моделі,що ви написали нічого не знаю на жаль...
    у нас був випадок,коли нам на довго відключили світло-якась аварія була,майже на добу,то я страшенно хвилювалась,що вона розморозиться і все в мене пропаде,однак нічого не пропало-морозилка пройшла свій тест-драйв успішно,коли дали електрику-всі ягоди ще були добре заморожені,ось так!!!:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Купили ми морозильну камеру!!! :radist: Ділюсь досвідом, може знадобиться вам. Взяли звичайну, без No frost. No frost Лібхер - надто дорогий, а No frost Індезіт, середньої цінової категорії, який думала купувати - не влаштував всередині - надто багато поличок, замість шуфдядок, це незручно. No frost LG - так і не знайшла ніде в магазинах. Взяли ми Атлант, в центрі на Гнатюка зараз є їх представництво, можна купити оригінальну білоруську техніку без великих накруток. Виглядає досить сучасно, цифровий дисплей, є режим суперзаморозки, звуковий сигнал відкриття дверей. 2 полички, одна тоненька шуфлядка для заморозки вареників тощо і ще 4 шуфлядки, низька ціна. Я задоволена, вже заморозила виноград Ізабелла, сливи - буде взимку смачний компотик і начинка до печива :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6