Морозильна камера

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Бурулька, 6 Березень 2009.

  1. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Я коли обирала камеру також хотіла горизонтальну. Та коли походила по магазинах і спробувала досягти з дна морозилки щось то практично вся залізла в камеру:girl_blum:,плюс у всіх горизонталках мало корзин треба докупляти ящики. Я придбала Гореньє вертикалку ,прекрасна річ. Врахуйте ще те коли відкриваєш дверку морозилки піднімається температура в ній з 20" до 12 градусів. Тому треба чим пошвидше витягнути чи запхати щось,тому вертикалка краще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Сталася в мене велика халепа. Поіхали на тиждень з дому, а в розетці відійшов контакт і морозилка відключилась. Приіхали додому, а там п...ць. В квартирі смердить так, що зайти не можливо!!! В мене там було сало, за тиждень воно дуже спортилось і стояв стійкий запах падалі! Я все відмила, дуже шкода було спорчених продуктів, в мене там всі суниці/малини були :sad: Але той запах не проходить, підозрюю, що в морозилці кудись так затекло, що вимити звідти не можу. Може то в ремонт кудись здати, може майстер якісь там трубки промиє? Що порадите? Шкода викидати, навіть року не прослужила...
     
  3. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Морозильна камера

    Натягнуло запаху і стінки і дверці, одним словом вся пласмаса. Треба той запах виводити бо інакше ніяк. Роботи на два тижні мінімум. Ось що можна зробити - винести на балкон, відкрити і хай день-два-три постоїть. Потім промити, включити на максимум температуру, хай попрацює, потім розморозити, промити. Знову включити. Другий етап - це десь пів кг цибулі почистити, порозрізати і розкласти у включеній на мін. температурі на кожній полці. Через день змінити. Так хоч би ту цибулю міняти 5 днів. Знову розморозити- промити. Потім вже можна ті штучні поглиначі потримати пару днів. Але може, а скоріше за все цибулетерапія поможе.
     
    • Корисно Корисно x 2
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Дівчата, постало питання купівлі морозилки. Вже собі уявляю, що наморожу купу всього)))
    Цікавить, а хто що заморожує з овочів? Моркву, буряк напевно можна? А картоплю? Не стане солодкою? Кабачок, броколі, цвітна капуста - можна, правда? Горошок, гарбуз?
    А з готових страв? Що не варто заморожувати? Є якісь нюанси? Вареники, пельмені, налисники, зрази, котлети? Фарш? Голубці? Сир і молоко? Всякі соуси на піцу чи борщ? А тісто?
    Короче, питань море, хотілося б знати нюанси заморозки певних продуктів. Дякую)
     
  5. Popi

    Popi Well-Known Member

    Борщ не раджу, варена картопля потім в супі не альо. Ну мені принаймі не смачна. Морожу все крім супів ( бульйон морожу) і бульби.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Моркву вже терту фасую і в камеру. Буряк тертий і варений, але рідко, він потім ніякий
    не морожу
    так, всі ріжу кубіками і морожу
    обов"язково. Ще з літа фарширую перець м"ясом і рисом, а потім витягнула, зварила і ляпотаааа:girl_in_dreams:
    ні
    тілько слойоноє))))
    Ще ягоди морожу, а потім компоти варю.
    Полуницю терту з цукром фасую і морожу
    Лід обов"язково є в морозилці дитині в чай деколи кидаю коли верещить, що гаряче)
    В мене морозилка починає заповнюватись з червня (коли починається горох на городі) а 15 травня я її розморожую, прибираю, і готую на новий сезон)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене все практично так само як в @Маруся Іванова. Ще морожу кріп, петрушку (дрібно порізані), м'яту, базилік (ціленькими гілочками-листочками). Кабачки теж кубиками, а ще тертими на дрібній терці. Добре розморозити і зробити взимку смачні кабачкові дируни з кропом. Помідори кубиками, добре на піцу прямо замороженими кидати і в духовку. Суницю, полуницю, малину перетерті з цукром і в пластикові лоточки чи стаканчики. Дочка то замість морозива потім їсть. Або розморозити, додати сметани і буде як влітку. Ще білі гриби відварені, порізані і залиті в лоточки прямо з відваром.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ще м'ясо морожу, бо маємо своє, молоко коров'яче, коли маю забагато, а на кисле не хочу ставити. Моя свекруха навіть хліб і пляцки домашні пхає в камеру, я їла, не відчувається, що морожені, але я таке не практикую. Ну і зелень цілу зиму в морозилці то маст хев.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я теж оцінила, як вигідно мати окрему морозилку. Раджу брати таку, щоб там ящики висувалися. В мене наполовину. Морозила соломкою перець червоний, помідори кільцями сливка, то файно до піци, омлетів, тушкування. Спершу окремо все, на отій верхній поличці з підносом, а тоді зсипаю в лоточки квадратні на літру продукту. Ще зручно полуницю перемелену з цукром в кульочок налити в кульочок,тоді а квадратно-прямокутну формочку,лоточок. Тоді в морозилку, коли замерзне, то просто з лоточка витягаємо і той кубік в морозилку, а лоточок знову використовуємо.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Ого, стільки відповідей, дякую. Ще хочу порадитись: маю багато (штук 40, якщо не більше) круглих контейнерів для заморозки грудного молока)) по 180 і 240 мл. Чи можна їх використовувати на всяку жрібноту, ягоди наприклад, чи краще все-таки в пакетах, щоб економити місце?
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    поможіть у виборі морозилки? я так поняла краще вертикальна?
    може скинете в пп контакти де можна придбати якісної збірки
    або хоча б виробників підкажіть, хотілося б до 10 тис
    система но фрост чим краща?
     
  12. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Щось я не знайшла окремої теми в цьому розділі(хоч колись знаю що була), то напишу тут - модератори, як треба то перенесіть.
    придбала я морозивницю. вона типу вживана, але казав продавець що практично нова і майже не користувалися.
    так от. забрала я її з нової пошти і вже вдома догледіла що всередині вона подряпана :sad::sad::sad:
    капець. матеріал алюміній судячи з усього. хоча в описах на сайтах побутової техніки пише що нержавійка
    подряпини не глибокі, але все ж поверхня попсута. Порадьте, вартує в ній морозиво дитині робити, чи ні?
    я вже перечитала купу про алюміній. пишуть що загалом гвалт навколо його небезпечності дещо перебільшений. що в їжу він майже не потрапляє, хіба якщо в такій посуді тримати щось кисле і довго. що ми більше алюмінію отримуємо з води і тд.
    але все одно щось мені не спокійно. заспокойте мене, або буду ту морозивницю перепродавати :sad:
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    І знову я сюди :)
    А в кого які розміри морозилок?
    Чогось мені мало місця в морозилці. Ще тільки липень, а майже всі шухлядки заповнені. Там де ягоди, місця вже нема. Може я якось неефективно місце використовую? морожу в круглих контейнерах, але вони стають один до одного так, що вільного місця нема (один ряд нормально, інший поряд "догори ногами"). Зверху ще лишається 5 см місця, туди докладаю в кульочках. Якщо багато, наприклад кабачок, то теж в кульках, все впритик... але то виходить так навалено, неакуратно.. М"ясо загортаю в плівку, кладу щільно. Чомусь думала, місця більше буде. І то я ще перець не морозила, і моркву (а планувала багато перцю, ми його найбільше їмо)...
    І чи виділяєте ви окремі шухляди під кожен вид продуктів, чи об'єднуєте зі схожими?
    бо в мене вийшла одна шухлядка
    1. "супова" - там горошок, морква, цвітна капуста
    2. інша - ягоди і сир (вартує так разом тримати, чи все одно?)
    3. ще одна саме м'ясо
    4. в ще одній - кабачок (кружечками, кубиками, тертий як на деруни), і знову цвітна капуста
    5. ще одну тримаю на перець, поки що там лежить запас хліба
    6. порожня, там мабуть будуть вареники-пельмені
    7. поточні заморозки, типу котячого корму, морозива....

    короче, мені мало місця в морозилці 1,85 :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Чоловік жартує,що саме час купувати мені ще одну морозильну камеру . Я думала, що то лиш я така гм.. запаслива:girl_haha:

    Я викладаю пластиковий контейнер прямокутний кульочком, туди насипаю/наливаю те, що планую морозити. І наніч в морозилку. Вранці витягаю спресований,заморожений брикет з форми. Так і формочки дарма не витрачаю, і тими прямокутними "цеглинками" можна щільніше запакувати морозилку:girl_yes2:.Більше поміщається.

    В мене окремо: ягоди, овочі, гриби, риба, молочка(масло, маргарин, сир домашній і твердий), м'ясо та сало. Ну і на сьому кладу тісто заморожене і всякі дрібнички.

    Місця критично мало...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І я такими брикетами-кульочками заморожую.Дуже економить місце. Або насипом горошок зелений, смородину, малину.
    Маю на 8 шухляд 1,85 - і мені теж мало.
    Ще тут спитаю - як ви зелену спаржеву фасолю морозите? Бланшуєте чи сиру?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    Дівчата підкажіть коли броколі морозити? Купляла весною в Ашані по 70 грн, зараз беру по 20 - різниця колосальна. Мені багато треба, бо дуже її любимо. Буде більше і дешевше ближче до осені, чи закуплятись вже?
     
  17. mipa

    mipa Well-Known Member

    В нас аналогічно, імо іі багато. Зааморожую так: мию, відокремлюю на суцвіття, потім бланширую (кидаю в киплячу воду на 1 хв), виймаю і розкладаю на поверхню вистигнути і висохнути. Потім на підносі (по можливості відокремлюю суцвіття одне від другого) кладу в морозилку.На наст. день розкладаю в пакети з защіпками. Не втрачає кольору і смаку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    @mipa, а коли закупляэте? Вже час?
     
  19. mipa

    mipa Well-Known Member

    Судячи з минулих років, вона ціни не міняє. Так що мадете закуплятись. Я теж буду. Іі багато десь аж до кінця вересня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Я купувала кінець серпня-початок вересня(4грн/кг). Зараз ще задорого, і багато її нема. Я ще чекаю:girl_in_dreams:

    Броколі(розбираю на суцвіття) і шпарагівку морожу сирими.
     
    • Подобається Подобається x 1