Мультфільми для дітей

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Жовтень 2007.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Ну не знаю... мій чоловік малому включив але я проти. Мені не сподобалось як там викладене пекло і тому подібне, бо вони ітак мають нераз погані сни а тут ще таке надивляться.
    Особливо моя Анна, то вона дуже чуйна до таких речей.

    Данило (7) сидів дивився ніби нормально але таки до кінця не зрозумів. А он мультики про козаків - це інша справа. Так ті він дуже любить і можу по-кілька раз на день дивитись.
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    4 буде за три дні... :) десь три місяці назад йому то включили...
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Моєму скоро п'ять. Треба спробувати.
     
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Це - беззаперечний хіт! Зараз теж сидить, перед сном дивиться...

    Наш хіба після Суперсімейки, Шпонжбоба, Рататуя і подібних екшн-мультиків неспокійно спати став... то їх всіх "цьоця забрала"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Львiва

    Львiва Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Хорошая шутка!
    Патриотическое воспитание начинается с семьи. Если человек растет в семье, где его любят, где уважают родственников и старших, то у этого человека будет в жизни все - в том числе и любовь к Родине:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Я не жартувала. Я серйозно.
    Я той фільм дуже люблю.
    А мій чоловік навпаки. Каже, що то українцям не має сенсу дивитися. :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. fuxx

    fuxx Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    А моя дитина (2) вже рекламу перестала дивитися :) а до мультфільмів ще інтерес не проснувся. Інколи деякі "краєм ока" дивиться але якось без особливого інтересу.
     
  8. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    а моя (2 р.) признає тільки "НУ постривай" на інші навіть дивитись не хоче:)
     
  9. Львiва

    Львiва Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Это как я поняла "Ну погоди!"

    Мой сын в 2 года тоже только этот мультфильм смотрел, просто обожал его. А потом видимо он "приелся" ему - надоел, и сейчас "Ну погоди!" вообще не смотрит.
     
  10. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    зараз на мою думку дітям взагалі є слабенький вибір хороших сучасних мультиків..( особисто я не переношу цих китайських квадратних)...який можна відзначити з нових так це "Огі і кукарачі"-супер...а так..хіба що старі радянські...
     
  11. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Новий мультик "Лотта з містечка винахідників" від Алекса Ковскі - хіт останнього тижня у нас вдома. Рекомендую, дівчаткам точно сподобається. Переклад гарний, крім пісень.
     
  12. P1MPusy

    P1MPusy New Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Я й сам люблю мультики подивитись, але не мультсеріали
     
  13. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    може і з моєю так буде, а зараз дуже цікаво спостерігати за тим які в неї емоції при перегляді мультика... спочатку просто дивилась, а тепер вже реагує то плесканням в долоні, то посміхається, то дуже напружена і зосереджена... про що вони думають ці маленькі люди:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Моя також починає реагувати, але на довго її не хватає(нам 1,5)
     
  15. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    моя теж "слава Богу" не хоче жовго сидіти на одному місці:)
     
  16. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    А у мене похресничка, їй чотири, взагалі не любить дивитись мультики. Зате дуже любить різноманітні книжечки, завжди просить подарувати їй нову книжечку. Потім вивчає з них віршики і веселить нас
     
  17. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Мульти просто ульотні. Мені десь місяці три тому на роботі колеги дали, так ми з малим так наржалися :)

    Додано через 5 хвилин
    Ми передивилися мабуть усе з перерахованого вище :)
    Ще "Ледниковій период" дві частини здаєтся не згадували.

    самі з малим за компанію частенько дивимося мульти. Тому що нагадує наше дитинство (багато старих є записано) або нові, але повнометражні.

    Ще не згадували мультик про Петрика П'яточкина :)

    Додано через 7 хвилин
    В мене малий свою хрещену регулярно крутить, щоб та подарувала йому якусь нову книжку :) При чому в інших (бабусі, хрещений) не просить, а в неї якось так внагляк "А купи мені таку-то книжку":D Мало йому тих, що я купую, чи шо? :)
     
  18. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Які ваші діти чемнюльки. А я борюсь з кабельними каналами Nickelodeon та Jetix. Такий жах! Є на компі і добрі мультики і смішні, але якщо нікого не буде дома і буде вибір що дивитись, то моє дитя вибере страшилки кабельні.Правда їй вже 12. Але всі ті Спайнчбоби і Гомери мене вже дістали:8:

    Додано через 2 хвилини
    А загалом є мультики для дітей, а є від дітей. Ось тут саме такий забавний мультик є :)
    http://cards.mail.ru/cardedit.html?g=15&e=82320&s=0&tid=99100
     
  19. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Ось як добре жити без телевізора :) Зразу декілька проблем відпадає :)
     
  20. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Дуже цікава тема, правда нам ще трошки ранувато, бо маємо всього 4 місяці, але на майбутнє пригодиться. Такі гарні мальвоні мультики Ліля показала, а я вже думала, що всі мультики тепер лише типу "Гей, Арнольде" іт.п. і мені аж страшно робилося.

    Я от що хотіла запитати, а з якого віку Ваші дітки свідомо дивляться мультики і як довго? Бо моя малеча вже дере голову до телевізора, коли я його на руках по кімнаті ношу і поєдную з переглядом ТБ. А якщо сяду на диван і його покладу напівсидячи собі на живіт, то він так розумно і уважно тими оченятами дивиться, що я ховаюся. А я собі думаю, чи то не шкідливо для такої малої дитини.