Мультфільми для дітей

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Жовтень 2007.

  1. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Є, але цей переклад мені дуже не подобається. І не професіонально (ІМХО), хоч і відомі укр. артисти озвучують. Звучить штучно і якось не так.

    Додано через 56 секунд
    А ми дивимось старі наші "радянські" мультики. А то ті американські і т.п. щось довіри не викликають. Хоча, є й вийнятки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей


    моя в три місяці намагалась відсунути подушку якою я ї заставляла телевізор:) і в неї це виходило.. крім того на спині відповзала в зручне для перегляду місце:)

    кажуть ТБ шкідливе для дітей ще й тим що розсіює увагу, дитина потім не може зосередитись на чомусь одному
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    А мої дітиска за останні вихідні підсіли на Бременських Музикантів. Ми вже всі і молодість згадали і дівоцтво, і вже б готові забути - а вони ні. Про принцесу і хлопчика їм включай.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Знайшла купу мультиків українських, перегляньте тут список
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    я взагалі-то маю дуже багато мультиків українською, починаючи від радянських 50-х років (перекладених правда не дуже якісно), можу виставити на торент, якщо хтось зацікавлений качати
    наприклад на http://bt.kpi.cc/ або http://tracker.0day.kiev.ua/ або http://torrent.share.net.ua/ або http://torrent.net.ua/
    як знайду час, то зроблю список
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Знаю може це не в тему, але мою малечу поки що мультики не дуже цікавлять,а от всякі віршики і музику вона полюбляє. Ось недавно їй скачала А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА Улюбленi вiршi.
    Може хтось ще захоче ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukraini...C3%C0%20%D3%EB%FE%E1%EB%E5%EDi%20%E2i%F0%F8i/:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    на ніч замість коликових впродовж 2-х років!
    мені вже набридли, а їй ні!
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    А вже шось повторює,може навіть повністю розказує чи може просто впізнає якісь моменти? Розкажіть побільше,бо ми тільки починаємо слухати нам всього лиш 1,6 хочу знати чи буде якийсь позитивний результат!
     
  9. fuxx

    fuxx Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Ми також любимо ці віршики, особливо з компютера в навушниках :)
     
  10. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    я стільки часу шукала такі вірші, дуже вдячна за лінк...
    п.с. правда чомусь не всі копіюються
     
  11. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Обов'язково буде! Ярині вже скоро 3,5р., то вона всі їх знає напам'ять, може повторювати, може сама розказувати, як настрій є. Як була менша, то я їй на ніч старалася вкючати ще колискові або казки, але потім колискові не захотіла слухати, тільки хіба якщо я співаю. Це тому, що віршики веселіші і їй потрібні не для того, щоб заспокоїтися і заснути, а навпаки, поговорити, поспівати і аж потім заснути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Здер мульт.
    [​IMG]
    Гарний повчальний для дітей старшого віку. :)

    Додано через 44 хвилини
    В мульті купа прикольних моментів-жартів.
    Довго смяівся з наступного: падає літак, пілоти в ауті.
    -я не впораюся з керуванням цієї махіни
    -якщо Траволта впорався - і в тебе вийде...
    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Левандівко,а можна лінк???:o:o я теж би собі здерла:)люблю мультики:o:o
     
    Останнє редагування модератором: 7 Вересень 2008
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    На форум - не пасує. Але...
    На картинці написаний лінк джерела. реєстрація там - і фсьо... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. S-Irine

    S-Irine Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Діти різні бувають...
    Мій старший телеман з народження! Як тільки навчився крутити головою, телевізор був в центрі уваги: ні тата не треба, ні мами. Та й до сих пір таке: включив телевізор, і дитини цілий день не видно, не чути. Зараз йому вже 5 років, тему телік включає собі сам. Біда, не знаю, що робити! Най більше обожнює мультики. Будь-які. В фаворі Дисней, Ну погоді, будь які про динозаврів, Вінні пух (радянський). і ... Cartoon Network. :suicide: Це таке збочення!!! Я просто видалила цей канал з телевізора, але якщо попадаємо в гості, особливо до родичів:sad::sad::sad:
    А старший телевізор ігнорує. Майже повністю. Йому зараз 2 рочки, і навіть коли старший дивиться мультики, він посидить біля нього секунд 50 і йде бавитись. Дивиться тільки вечірній мультик і іноді якесь кіно разом з татом (Тато - це кумір!). Дивиться осознанно, потім приходить до мене і щось намагається розсказати. Правда носитись з машинками по кімнаті чи малювати йому подобається набагато більше..:rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    І в мене те ж саме, хоча малі і двійнята, смаки в них ну зовсім різні.
    Якщо нашого тата друзі називають "жертва кінематографа", то Олександру-малу я називаю "дитя жертви кінематографа". Якщо телевізор включений, то вона буде дивитись так, що реакції на зовнішні звуки 0. Допомагає лише виключення телевізора. Якщо на ДВД, то дивиться переважно радянські мультфільми, а хітом в нас є "Осторожно, обезьянки!"
    Зате Євгенія мультиками дуже рідко цікавиться, буде сидіти збоку на килимі і бавитись іграшками чи книжки листати, а на телевізор не дивиться.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    А чи бачив вже хтось українського "Лиса Микиту"? Як дітки реагують?
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Мій малий дивився. Йому 5. 30 хвилин подивився, а далі знудився.

    Левандівко, невже російською??? Є ж чудова україномовна версія??? :ireful1::ireful1::ireful1:
    Звичка - друга натура???
     
  19. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Мій малий страшенно любить Мулан-2, Шрека першого і другого, а зараз добра мама почала качати мультфільми радянські, то дитина просто в захваті від них!!!
    Може хтось мені підскаже як називається то й мультик так де 3 синочка і лапочка дочка? :)
     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Відверто кажучи... :bazar:
    В українській версії проковтнули реальні перлини, які в російському виконанні розсмішили.
    Трудно...:confused: