Мультиварка :)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 27 Лютий 2002.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    на південному не доходячи до будинку іграшок з права є невеличкий магазин побутової техніки, хороші продавці і ціни дешевші ніж в притончику,
    принаймні пилососи, хлібопічки, чайники і фени дешевші (моніторили ринок 2 тижні тому)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Змащуєте маслом і щедро-щедро посипаєте борошном. І зайве борошно висипаєте)
    Я мию чашу в посудомийці, або ж звичайним засобом. Ту пластину із резиною з кришки теж так само.
    Запах зберігається поки не приготую щось нове ароматне. Але випічка ще нірпзу не пахла м'ясом, не хвилюйтеся. Ну і часто залишаю відкритою, щоб провітрилась.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    у мене є редмонд на 3 л, мені цілком вистачає, більшої б не хотіла. Я мамі приглядаюсь за мультьою. Редмонд зараз дорогі, хотіла щось з бюджетнішого.
     
  4. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Кажуть зараз редмонди гіршої якості стали. Вибирала бабусі
    А в мене на 5 л, хоч нас лише четверо, я б і на більшу бува погодилась)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дівчата, А хто користується функцією відтермінованого старту? Хочу так, щоб звечора покласти інгредієнти, А зранку прокинутися на готове. Що ви робите? Каші? Запіканки? Мені щось страшно залишати на ніч не в холодильнику то все. Чи я заморочуюсь?
    Дітям моїм так смакують сирники з йогуртом зранку. А я так люблю поспати подовше, що вже пізно їх робити. От думаю робити сирнв запіканки їм.
    Одним словом, поділіться, будь ласка, рецептами і особливостями приготування)
    Дякую)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата, хто має MOULINEX CE501132 підкажіть, будь ласка. Щось не так з моєю мультиваркою. Ставлю наприклад гречку варитись на програму рис/крупи. 9 хв ця програма. Раніше варила нормально. Зараз стоїть досить довго пару випускає, потім варить тих 9 хв, але гречка якась не доварена виходить. Що не так? :sad:
     
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member


    Знайшла я в чому справа. Може комусь буде корисно. Є на кришці клапан через який пара виходить а з внутрішньої сторони така кругла гайка прикручена. То от в мене вона відкрутилась і лежала собі збоку :) прикрутила, поставила гречку варити - все гуд
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Мені пригодиться! Дякую)
     
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, хтось пік медівник у мульті? поділіться рецептом, будь ласка
     
  10. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось тут має Philips hd2178, купили вчора.
    Сьогодні розбираюсь, і ніяк з тим паром не зрозумію....
    Включила в режимі мультиварка плов, все приготувалось, але в при кінці приготування, десь на 30 хв. окрім пари з основного клапану почав йти пар з аварійного...
    Для перевірки залили просто воду, поставила на режим скороварки "крупи" - клапан основний "закритий", після нагріву також пішов дим з аварійного клапана.
    Я щось не так роблю, чи то брак, чи то я вже шось начудила.... Така розчарована :sad:((((
    Може хтось надоумить чому так може бути?
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчатка, а похваліть свої помічниці )
    Я маю Панасонік, вже 5 років. В принципі нарікань нема, але хочу поміняти її на щось більше і сучасніше (в мене маленька). Найбільше схиляюсь до Мулінекс, Редмонд пробувала-не хочу. Що ще порадите, бо очі розбігаються від виробників. А Панасоніків уже нема)
    І чи не ускладнює роботу функція скороварки? То не так як в мульті- натис кнопку і гуляєш? Треба щось там з тиском, парою бавитись, то все вручну? Можна не використовувати цю функцію , а просто користуватись мультиваркою?
     
    Останнє редагування: 15 Липень 2017
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Cook4me Мулінекс- нічого не потрібно з парою робити, вона сама все робить. Я задоволена не те слово, вже й забула,коли з кастрюлями бавилась. Єдине- не для випічки.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я якраз в мульті не печу. Дякую
    я свою мию зубною пастою. Натираю дитячою зубною щіткою всюди де тре і даю 5 хв постояти. В мене ще біла пластмаса де не де, жовтіє з часом, паста трохи повертає вигляд.
    Єдине-обережно з нагрівальним елементом, мені двічі під нього потрапляла вода і мультя десь добу глючила - мигала і не вмикалась. Висохла і пройшло
     
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    вже два роки маю мультиварку-скороварку Moulinex CE500E32
    в мультиварці-скороварці якраз і вся суть-поклав інгредієнти_натиснув на кнопку і гуляєш. і воно готується дуже швидко само:) ніяких регулювань не треба. якщо не хочете чекати поки вона сама пару випустить і відкриється, то випускаєте самі через клапан. ось і всі маніпуляції.
    варить-парить-пече-смажить все. йогурти робить. є відстрочений старт.
    задоволена
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Напишіть но мені що треба при умові керамічної чаші?
    Не кидати морожене знаю.

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    не наливати в розігріту чашу холодне. не використовувати металеві лопатки-ложки-черпаки, щоб не пошкодити. відповідно не драяти ніякими жорстикими засобами.
     
  17. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    В мене мулінекс се503. Задоволена повністю. В основному лиш на режимах скороварки і готую. Пече теж добре, лиш не припікає верх, але то таке, бо печу в основному бисквіти на торти. Пекла хліб - супер. Єдине фарба зовні на чаші облізла від миття в посудомийці, але то дрібниці.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    тобто дерев"яні або силіконові, вірно?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    От за що я люблю свою "подружку"-мультю - поставила варити м'ясо, а сама спати з малюком ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Погоджуюсь! А я полюбила варену кукурудзу влітку! Не треба в спеку ще й випарами з каструлі душитися.
     
    • Подобається Подобається x 1