Мультиварка :)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 27 Лютий 2002.

  1. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    так треба приходити...і мало того... треба шей завдаток залишити!!!
     
  2. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Надійко, рецепт рибного пудінґу напишу вечором :) тре поритися, знайти саме той рецепт (там навіть фото є) :)
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Я вже роблю, але от незнаю чи змазувати форму чимось?
     
  4. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Надійко, я не змащувала. І нічого не прилипло :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Дякую, вже сама випробувала:)
    І знову я без фото, але рибний пудинг був суперський!!!

    Рецептик...
    1кг рибки (в мене було 2 шт) + 4 взбитих яйця(в мене було тільки 2) + 1 цибулька(підсмажена) +1,5 мультичашки вареного рису(я дала трошки менше, бо і рибки не було кг) + 100гр вершків(купила 15% "Простоквашено") +сіль, перчик, приправа до смаку... все це файненько перемішати і викласти у форму (нічим не змазувала) і зверху повтикати броколлі (в мене була цвітна капуста)...
    Випічка на 50хв...

    :clapping:Смакота страшенна...
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    а я зараз поставила плов на таймер. Поки зробила заготовку запах був - не можливо всидіти. Що отримаю на ранок може вдасться сфоткати ;)
    а рецепт ось такий:

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Щойно подзвонила-поцікавилася. Мають в наявности дві штуки. Ціна 1732гр. Дівчатка, кому потрібно- поспішайте!!!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    А мені вже сказали 1834 грн:no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    :8: я в обмороці.... подуріли чисто!
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    викладаю фото плову
    [​IMG]

    трошки рис розварився.
    1. або забагато води
    2. або те що на таймер (всю ніч стояв)
    3. або просто такий рис.

    Барбарису і перцю в мене нема, але на наш смак плов був суперовим ;)

    я ще між Випічкою і Пловом мяско з тим всім зірваком тушкувала годинку (щоб було зовсім м"яке і ніжне)
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    :8: :8: :8: Капєц....тепер мені мультиварка точно не світить, бо чоловік казав, що до свят "подумає", а подумає це означає що купить, а тут...така ціна, що я тепер незнаю :sad: :sad: :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. iiiryna

    iiiryna Загублений

    Відповідь: Мультиварка :)

    ого, вони точно подуріли. Реальна ціна Мультиварки 500-700 грн за велику, а тут 1800? нема на них антимонопольного комітету :sad: Замовила в чоловіка на ДН, прочитавши ціну передзвонила до нього, сказала що передумала :). Краще почекаю 2-3 міс поки спаде ажіотаж.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Ага, ну і попробуй втримайся не купити мультю після ваших фотодописів :no::sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Наташа

    Наташа Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Да, ціна "гарна". Я за свою (яку мені привезуть через кілька днів) віддала 1354, жаба давила все одно. Але не шкодую, читаю форум і розумію, що рішення правильне прийняла, такі фото, такі рецепти, така енергія позитивна... І так хочеться заварганить щось ТАКЕ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Сирник з персиками...(або абрикосами...)
    тісто:
    75 г сиру
    3 ст. ложки молока
    3 ст. ложки олії
    1 ст.ложка цукру
    сіль
    порошок до печива
    200 г муки

    Все файненько вимішати і в холодильник на 30 хв., а тим часом робимо наступне:
    475 г сиру розвести з 100 г вершків + 3 взбитих жовтка з 3 ложками цукру + 1 ст. ложка крохмалу + 1 ст.ложка манки + ванілька + 3 взбитих білка...

    Тісто викласти у форму і зробити бортики(перед тим якзавжди змастила маслом і посипала манкою)...зверху виклала персики (консервовані) і залила сиркову масу... Випічка на 65хв....Витягувати з форми після повного вистигання...

    [​IMG] [​IMG]

    п.с. Вийшла дужжжжжже ніжна сиркова масса... тільки цукру шось замало, а от тісто не дуже класне...може просто мені не получилось, бо всього давала на око(може шось і не вгадала:o)...О і ше одне... персики я давала половинками...але мені здається краще їх порізати...
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Картопелька з грибочками...
    0,5 кг картоплі
    1 цибулька
    300 г грибів(я брала свіжі печериці)
    5 ст. л сметанки
    сіль, перчик

    Гриби і цибульку порізати...обсмажити в режимі "Випічка"
    Потім додати картопельку і режим "Плов"
    Після сигналу поперчити, посолити і додати сметанку і ще разок на "Плов"

    В мене стільки часу не було, тому я все спростила...
    порізала гриби і цибульку закинула в мультю...далі картопелька...сіль, перчик... і полила сметанкою...режим "Плов"...смакота просто непередати....хіба покажу...але то не зрівняється зі смаком

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  17. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Хм....цікаво, чи той ажіотаж колись спаде? ? ?

    В мене тут вже назріло питання --а що, якщо в польських магазинах то пошукати ( не Панасонік, а мультиварку, але іншої фірми?:)...Або в чеських?

    Бо то просто жах...теж думала після отримання зарплати піти собі купити, але за такі гроші...неа ...цо за бардзо, то нє здрово.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Народ! Бачила мультиварку на американських сайтах по 100 баксів, правда маленька. То тепер навіть з доставкою вийде дешевше!!!
    А 1800.. ну їх в д...у.... Вже зовсім подуріли!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. iiiryna

    iiiryna Загублений

    Відповідь: Мультиварка :)

    Якщо маєте знайомих в штатах,які зможуть відправити в Україну-то замовляйте.Ось тут список магазинів, в яких вона зараз є - http://www.nextag.com/Panasonic-SR-TMB10-Rice-512108667/prices-html. Ціна від 68 уо, правда вона на 2,5 л і на мережу 110 вольт, та перехідником можна все вирішити. Я напевно буду пробувати так робити.:rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    В мене нема слів..:crazy::crazy::crazy:
    Залізла на цю тему тільки 2 дні тому.Тоді ж чемно все перечитала.
    Зізнаюсь, після перших дописів подумала , що все це фігня і мені не потрібно , оскільки люблю готувати сама без "помічників" і всякого подібного добра в нас цілий підвал забит. І зовнішнє схожа рисоварка в нас є, яку ніхто і не думає використовувати ( повихваляюся , рис я готую сама дуже легко і швидко, такий що китайський ресторан відпочиває:p).
    Але... реклама велика річ!!!:clapping:
    Чим далі я читала , тим більше розуміла що ХОЧУ теж таку!!:radist:
    Остаточно підкупило порівняння з пральною машиною. Прогрес класна штука!
    Тут такого Панасоніка і приблизно нама, задається це із серіі продуктів зоорінтованих на схід.
    Знайшла декілька аналогів, і все ніби добре , але тільки в одному чітко написано що може випікати, решта багато чого роблять , та про випічку ні слова.:confused:
    Так ось якщо хтось має знайомих у Німеччині, просіть щоб замовили або в Ebay , або в якомусь інтернет магазині.
    ось як воно виглядає (ніби те саме...:confused:)

    [​IMG]

    Називається чомусь Мультіфункціональна рисоварка, ємкість кастрюльки 4 літри, форма для рису 1,8 л

    Коштує ~60 евро.
     
    • Подобається Подобається x 4