На море у Ізраїль

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем tuti, 1 Серпень 2017.

  1. tuti

    tuti Well-Known Member

    Добрий день, цього року чоловіку відпустка світить лише у вересні - жовтні, а хотілось би поїхати на море. Пкереживаю що у Туреччені у другій половині вересня буде вже холодно, а підвернулись дешеві квитки у Ейлат (Ізраїль) на кінець жовтня-початок листопада. У тому регіоні ніколи не була, і зі знайомих теж, щоб почути реальні відгуки. можливо хтось з форумлянок відпочивав чи щось чув? Буду дуже вдячна за будь яку інформацію.
    П.С. Іхати хочемо з синочоком 5 років
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    самі жителі Ізраїлю кажуть, що у них відпочивати дуже дорого... Ми теж якось планувати в ту сторону їхати, якраз Візейр перший рік почав у нас працювати. Квитки були по 30 доларів, але поки ми знайшли житло, то їх розпродали, а потім взагалі відмінили це сполучення і люди довго вибивали свої гроші.
    На вересень-жовтень пробуйте Єгипет, там має бути тепло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ггг, ну в них все дорого, за їх словами:girl_wink: Моя коліжанка минулого року виїхала в Ізраїль. Ми часто і детально спілкуємося про все, то за її словами, дорого лише житло. Все решта майже так само як в нас. Хіба строго дотримуватися кошерного харчування ,тоді - дорого. Вони живуть в м. Рішон, винаймають квартиру студію в середненькому районі за 650S, на роботу їздять в Тель-Авів. В Тель-Авіві така кватрира би коштувала 1000 на місяць. Фруктів і овочів "до кольору до вибору" і на порядок дешевше ніж в нас. М"ясо і молочка - трошки дорожче ніж по звичних львівських цінах. Транспортне сполучення - чудове по всій країні, за рік вони встигли об"їздити всі визначні і цікаві місця, в Ейлат їздили певно з 8 разі на вікенд. Є великий вибір житла і можна легко знайти те, що влаштує по ціні і якості. Червоне море дуже тепле круглорічно. Погода завжди гарна. Можете тут глянути шкалу температур Погода в Эйлате по месяцам.
    Є дуже багато цікавих історичних пам"яток, підводна обсерваторія, дельфінарій, парк де можна спостерігати за птахами, величезний заповідник і зоопарк, великий вибір різноманітних екскурсій, які будуть цікаві і дітям і дорослим.
    Ще одні знайомі кілька місяців жили в Тель-Авіві (дитину лікували) з вересня по лютий, то теж казали, що ціни нормальні на харчування. Житло дорого, море Середземне тепле але дуже неспокійне. Місто страшенно брудне. Теж, для морського відпочинку рекомендували Ейлат.
    @tuti, якщо є можливість - варто.
    та тепло. Але якщо порівнювати Ейлат і єгипетські міста курорти - різниця грандіозна.
    пляжний відпочинок і автобусні екскурсійні тури, навіть порівнювати не можна - абсолютно різні категорії відпочинку. Ще й з 5-річною дитиною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. tuti

    tuti Well-Known Member

    У Єгипті один раз ми вже були і щось повертатись не дуже хочемо, поки є можливість і варіанти хотіли б поіздити побачити побільше світу. Дуже всім дякую за відгуки напевно таки спробуємо туди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    я була в Ізраілі минулого року, чесно кажучи як би серед нас не було того хто знає іврит - поняття не маю що б ми там робили. якщо в готелі жити, там і гід і пляж. а якщо своім ходом десь щось винаймати я б не ризикнула. так , моря гарні. знайома іздила туди відпочивати то залишила дуже кругленьку сумму. по цінам я б сказала - так як в нас і дорожче. в літку дуже спекотно. багато нарікають на тамтешніх гідів , типу однобоко і не цікаво. я була в гостях то і житло і екскурсіі - все було. ну і є місцеві звичаі які порушувати зовсім не бажано . мене море не цікавило , (хоча я в ньому скупалась зовсім не сподівано ще у всій одежі ))) , зате по відчуттях Рим і по руч не стояв .
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ейлат - дуже дорогий курорт. Навіть для самих ізраїльтян. У нас в Ізраїлі друзі- бували ми там :). В Ейлаті теж ( ми трішки давніше. а ще одні наші спільні друзі- рік тому гостили і власне кілька днів були і в Ейлаті. В готелі в Ейлат самі ізраїльтяни часто приїжджають на вікенд, але рідко там відпочивають більше 2 днів. Дорого власне саме перебування з харчуванням виходить.Відпочинок "олл"- астрономічний. Решта готелів= на сніданках.А за обід і вечерю ви там витратите багато. А крім готелів- там нічого немає. Пустеля і краєвиди відповідні. У вересні у Ізраїлі ще спекотно- вище +30 стабільно. Дуже по екскурсіям з 5-річною дитиною не поїздите.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    У мене мама вже 11 років живе і працює в Ізраїлі. На місцеві зарплати і ціни прийнятні. Звичайно, якщо брати наші, то дорого.
     
  8. tuti

    tuti Well-Known Member

    Ми думали їхати кінець жовтня- початок листопада, і знімати будиночок на 4 людей. відповідно готували б самі. раянеір летить з кракова за відносно нормальною ціною (250доларів за 3 у дві сторони), проживання дест в районі 750 доларів. а от ще за лежаки,ю харчування і тп - я щось не знаю скільки це потягне. туречина нам виходить хіба в кінці вересня (з числа 11 - переживаю що буде холодно)
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    холодно в Туреччині у другій половині вересня? Ви жартуєте? Море +26-27 і таке ж повітря- це холодно?
    В Ейлаті харчування буде дороге. Якби ви зупинялися десь в Хайфі чи іншому місті ( не курорті Ейлаті)- купа супермаркетів. В Ейлаті такого вибору немає. І ціни відповідні. Минулоріч наші друзі власне на вікенд возили нашу спільну сім ю знайомих в готель Ейлату- то харчування у ресторанах дуже дороге. Якщо в хочете власне Ізраїль з екскурсійною метою самостійно- то не в Ейлат . Плюс враховуйте, що екскурсійні автобуси усі виїжджають на екскурсії дуже рано. І цілий день. Якщо ваша 5-річна дитина буде витримувати цілий день "в поїздках"- то можете пробувати. Самостійно по Ізраїлю ви не поїздите без знання івриту і особливостей відвідування певних територій, які мають свої нюанси і які треба знати. Маєте там друзів чи родичів. які згідні будуть вас супроводжувати- так. Або тоді брати оті екскурсійні автобусики.Загалом отак як ви собі запланували- то, як на мене, не зовсім кращий варіант . Ще і з дитиною. То ви маєте визначитися: ви хочете відпочинок на морі в Ейлаті, чи екскурсійний тур по Ізраїлю.
    Зрештою, листопад місяць - це вже теж не кращий період для Ейлату. Море тепле, але повітря має значні перепади температур вдень і вночі ( це ж пустеля). Якщо вдень буде +22, то вночі може бути і +10 ( загалом там десь 10 градусів завжди перепаду "день-ніч" в цей час_
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1