Найулюбленіші книги

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем New look, 21 Грудень 2011.

  1. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Люблю читати, є багато книжок, які залюбки перечитую по кілька разів, але найбільше мені подобається філософія Метерлінка у його ніби-то казочці "Синій Птах". :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Я в дитинстві була читоманьячкою:girl_crazy:. Читала навіть уночі з ліхтариком. Багато є улюблених книг, авторів. З тих, що вразили дитячу душу, залишились в пам"яті - це "Білий Бім чорне вухо", "Ночевала тучка золотая", "Пригоди Тома Соєра"! А ще "Ежик в тумане", "Маленький принц". З українських творів обожнюю "Зачарована Десна" Довженка, "Твої листи завжди пахнуть зов"ялими трояндами..." Л. Українки. Люблю поезію Л. Костенко, М. Цвєтаєвої. Приєднуюсь до шанувальників Ремарка, Булгакова. Довгий час настільною книгою був "Справочник мессии" Р. Баха. Ціную гумор Д.Хармса, несподівані сюжети О. Генрі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Доречі "Ежик в тумане" і мій одиз з улюблених))

    І ще перша моя книга з якої почалась моя езотерика це "Чайка Джонатан Лівінгстон" баха ..дуже вразила мене і всім раджу її)
     
  4. Polalex

    Polalex Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    І я дуже люблю Акуніна. Неймовірно цікавий автор!

    Мені молодший брат давно "підсовував" Гаррі Поттера. Я йому їх купувала , але читати чогось відмовлялася. А потім на одному диханні всі 7 частин прочитала. Була у захваті!:girl_smile:
     
  5. kusha

    kusha New Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Останню книгу яку я прочитала, це "Паранджа страха" Самії Шаріфф. Книга хороша, атобіографічна. Мінусом можу назвати те, що там забагато болю, переживань та страждань.
    у захваті від "Код да Вінчі" Дена Брауна.
     
  6. MyDream

    MyDream Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Я теж в дитинстві була книгоманкою, теж читала під ковлрою з ліхтариком:)
    Дотепер я прочитала багато книг, та все ж, більшість з них з часом стираються з пам"яті. І чомусь найбільший слід залишили саме книги, прочитані в дитинстві:

    "Денисскины рассказы" Драгунського (навть вчора казала чоловікові фразу з тої книги - "все тайное становитса явным":)

    "Маленький принц" Екзюпері. Ця фраза "ми відповідальні за тих, кого приручили" супроводжує мене по житті

    "Хижина дядка Тома" Г. Бічер-Стоу. Ну так мене розчулила ця книга. Як маленька Єванжеліна померла - я ридала гіркими сльозами.



    ---------- Додано в 19:13 ---------- Попередній допис був написаний в 19:09 ----------

    І ще забула про "Біле ікло" Джека Лондона. Ну тут вже напевно відіграла роль моя любов до тварин.
     
  7. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    приєднуюсь до компанії:girl_bye:.
    з найулюбленіших, які перечитувались купу разів: "Діти капітана Гранта" Ж. Верна, "Собор Паризької Богоматері" В. Гюго, "Три мушкетери" О. Дюма. Вони мої фаворити :).
    Обожнюю українську літературу 18-19 ст.: І. Нечуй-Левицький, Марко Вовчок, О. Кобилянська, І. Франко. І ще твори Шевченка:)
     
  8. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Хочу додати до свого списку ще "Лісову пісню" Лесі Українки.
    Перечитувала я цей твір разів зо сто.Дуже його люблю.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    отак зараз на думці 2 твори, які дійсно зачепили і перечитувала "Гордість і упередження" Дж.Остін і Б.Лепкий "Сотниківна"... якщо перший дуже відомий, то другий сама не знаю чому.. все таке дуже самобутнє, українське, щире-щире.. і мова твору дуже оригінальна
     
  10. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Читаю тему і думаю яка моя найулюбленіша книга, ніби й багато перечитала, але виділити одну або кілька важко, в кожному періоді життя в мене були різні улюблені книги, жанри, автори. Та все ж найбільше враження справила «Джейн Ейр» Шарлоти Бронте, напевно вона попалась мені до рук саме в ТОЙ період життя.
     
  11. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    І. Франко "Перехресні стежки". думаю, і вона частково зробила свій вплив на обрання майбутньої професії:). такщо відіграла певну роль у моєму житті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Довго згадувала назву цього оповідання, таки знайшла!"Стрибожий дарунок" - цікаво почитати і гірко за ту правду...
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2012
  13. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Моя улюблена книжка - "Пригоди Гекльбері Фіна" Марка Твена. Вважаю її символічною, бо після прочитатання її я почала читати. Серед інших улюблених (або тих, що найбільше запамяталися і справили враження) можу назвати "Овід" Е-Л. Войніч, , "Оцеола, вождь семенолів" Майн Ріда, "Морський вовк" Лондона (та і весь Джек Лондон практично). Люблю перечитувати "Зачарована Десна" Довженка, "Кайдашева сімя" Нечуя-Левицького. Враження на все життя залишилися після оповідань Марко Вовчок (сильно і страшно). Поза тим маю багато улюблених авторів.
    В мене така особливість читання, що я забуваю прочитане часто, але ніколи не забуваю, яке враження залишилося після прочитання тієї чи іншої книжки.
    Сучасних авторів чомусь "не жалую", може, дарма.
     
  14. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Мій улюблений письменник - О.Дюма. Прочитала декілька його творів ("Три мушкетери", "Графиня де Монсоро", "Королева Марго", "Аксаніо", "Дві Діани", "Сорок п'ять" ,"Чорний тюльпан"...) і кожен з тих творів залишив в моїй пам'яті незабутні враження від прочитаного. Проте найбільше мені подобається його твір "Граф Монте-Крісто". Я захоплююся головним героєм цього твору, його силою волі, вмінням знаходити вихід з найскладніших життевих ситуацій. Серед творів української літератури моя улюблена книга - "Мотря" Б. Лепкого, в якій яскраво описані історичні події гетьманства І. Мазепи.
     
  15. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    "Маленький принц" Екзюпері - беззаперечний фаворит
    "Синій птах" М. Метерлінк
    "Диво" - Павло Загребельний
    "Кобзар" Т. Шевченка (особливо балади)
    "Мартин Іден" Джека Лондона (перечитала певно всі його твори)
    Комедії, Трагедії Шекспіра
    Детективи Агати Крісті
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    я теж люблю твори Лепкого Б.С. - "Мазеза" (тобто "Мотря", "Не вбивай", "Батурин", і ще дві маю в планах прочитати "Полтава" "З під Полтави до Бендер)
    Із сучасних українських Леся Романчук "Софія" (вісім книжок) читала на одному дусі
     
  17. in todash

    in todash Active Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Найбільше люблю "Темну вежу" Стівена Кінга.
    Також з його книг ще дуже люблю "Безсоння".
    До прочитання Темної вежі найбільше любила (і чуть не знала на пам'ять)) семикнижжя про Гаррі Поттера:girl_tender:

    "До дір" зачитані книжки Роберта Хайнлайна (особливо "Кукловоды", "Будет скафандр — будут и путешествия", "Тоннель в небе") і Кліфорда Саймака (тут практично все перечитала, одне другого краще...).
     
  18. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

     
  19. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Найулюбленіші книги

     
  20. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    New look,