Пузата хата

Народжуємо вдома!

Posted by levandivka on 29 Грудень 2006 відповідей - 3.416
?

Голосуємо за Домашні чи Стаціонарні пологи

  1. Тільки Лікарські

    119 голосів
    20,3%
  2. Тільки Домашні

    25 голосів
    4,3%
  3. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом"

    386 голосів
    65,8%
  4. Удома, з лікарем

    57 голосів
    9,7%
  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    хохохо. Я також озброїлась 5 років тому. Нічого, роззброїлась :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Реєстрація триває, успішно.
    Чоловік мій подав довідки про огляд мене і лялі для висновку в Облздороввідділ. Там з ним провели бесіди, розпитували про те, хто приймав пологи. Розповіли, що за минулий рік у Львові відбулось 30 домашніх пологів, одні закінчились смертю породіллі через кровотечу. Не показував якогось документа, просто зі слів.
    Почав моралі читати з приводу ВПКР - сказав, що за кордоном навіть ніхто таким не займається, лікарі чудово знають, що не можна - і повторно кесарять. Мій чоловік здивувався, бо хоч сам і не читав (і сьогодні трохи шкодував про це), але я йому всі вуха прозуділа тими закордонними статистиками про понад 80 % успішних ВПКР, і навіть про статистику після не_одного_КР.
    Ще сказали, що попередні успішні пологи після кесарського - не привід вважати, що ці - менш ризиковані. І ось тут я маю підстави з ним не погоджуватись. Адже якщо шов проходить крізь вагітність і пологи, він функціоналізується. І слова Рібун Т.М. з Джамбула про те, що "один раз народила після КР - надалі можеш забути про свій рубець" мені значно більше імпонують, бо вона пологи реально приймає, а той чувак з облздорову - великий теоретик.

    Загалом - "от що у них в голові".
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Напишу продовження своєї історії.
    Оскільки мій чоловік теж дуже налаштований на домашні пологи, то вони у нас таки плануються.
    Приїде акушерка, яка приймала попередні, якій їхати 100 км.
    Я навіть знайшла собі акушерку, яка буде проводити огляди до і після пологів (це рівнозначно відвідинам лікаря, але як мінімум після пологів акушерка приходить додому). Щоб знайти цю акушерку - я обдзвонила 25 різних. Бо це дуже пізно дзвонити на 18 тижні (чи який там в мене).
    Залишилося розірвати контракт з попередніми акушерками, які нас надурили щодо домашніх пологів (чоловік сказав, що цим займеться, щоб я навіть до них не ходила більше). Головне завдання - не влетіти на гроші в цьому місці, дуже сподіваюся на їхню людяність. Бо по закону коли контракт підписаний, то і оплатити ми зобов'язані.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 4
  5. matematyka

    matematyka Well-Known Member


    Моя друга вагітність з самого початку відрізнялась від першої. Різниця між ними 10 років, і як кажуть, все буде як вперше. І так і сталось... Я ходила ніби вперше вагітна. Вагітність протікала важче, додались різні вагітні "неприємності", по термінах теж тривала довше...
    Пологи почались з відходження "корка" 3 липня. Це була ПДП (280 днів після дати останніх місячних), але я так і до останнього не сприймала, як початок пологів, бо "щось там ниє та поболює" - такі симптоми були щодня, після сну проходили самі собою. Оскільки це було вночі, то і після сну все стихло.
    Зі спогадів перших пологів, у мене вони почались з підтікання вод, тому і в других я чекала чогось подібного. Особливо хотілось народити малечу у "сорочці".
    Але вже з самого початку все пішло інакше...
    Після сну я активно ходила, займалась щоденними справами."Корок" відходив досить мало.
    Ввечері почались легкі перейми. Доня та чоловік лягли спати. Я теж, але хотілось ще подивитись фільм, бо була якась бадьорість. Десь після опівночі перейми почали зростати.
    Всі окрім мене спали, і я намагалась не заважати їм. Доки могла просто лежала, перейми мене не дуже хвилювали, бо були не надто інтенсивні.
    Десь о 2 ночі, вже лежати було важко. Я вставала, але ходила в темряві. Згадую, що дуже яскравий місяць світив в вікно, тому в кімнаті була напівтемрява.
    Води не відходили. Взявши ліхтарик, я перевіряла виділення, відходив слиз, з рожевими вкрапленнями.
    Я була дуже спокійна. Прокинувся чоловік, спитав чи допомогти. Я відмовилась, бо могла ще себе контролювати і заборонила йому вставати, і навіть підходити до мене. Відчувши, що перейми стають дуже болючі, я спробувала "притупити" біль гарячим мокрим рушником... Це допомогло на перших пологах, а зараз результату від цього не було.
    Перейми були вже дуже болючі. Між ними я пила воду, перевіряла стан виділень, періодично бігала до туалету та пересиджувала на ньому.

    На переймі я широко відкривала рот - дихання було то по-собачому, то ще якось там як підказувало тіло.
    Я спробувала перевірити, чи опускається голова. Я її відчувала, але у родові шляхи вона не опустилась, слизу побільшало, але води не відходили.
    Перейми не переходили в потуги, бо бажання тужитись не було. Вони просто ставали такі інтенсивні, що я втратила контроль, і дихальні звуки перейшли у майже крик. Прокинулась і доня, і чоловік. Я не могла ні присісти, ні нагнутись, мене витягнуло на переймі вгору і відійшли з потужним плеском води. Підбіг чоловік. Підхопив мене ззаду, щоб я не впала. І наступна жахлива перейма витягнула мене вгору, і ніби "вивернула" назовні всю. Голова малюка просто вирвалась назовні, а за нею все тіло дитини за 1 секунду. Я лише вхопила дитину за голову, і вже тримала в руках все тіло. Біль була нестерпна. Хотілось кричати і плакати, у мене був шок, але почувши свою доню, що теж перелякалась за мене, я включила світло і сказала :"Дивись зі мною все добре - у тебе сестричка!!!".
    Чоловік був в шоці, що все так швидко, і дитина просто вилетіла. Я теж, бо не розуміла, як таке можливо, щоб дитина "вирвалась" назовні не опускаючись. Чому не було потуг...
    А малеча була настільки сильною - зразу голосно почала кричати, і зразу захотіла ссати. Взяла грудь і почала інтенсивно ссати. Вона вся була в крові, ніби її в ній скупали...
    Плацента не відходила дуже довго, я вже була повністю знесилена. Перейми продовжувались, болючі, ніби било током до судорогів. Через півтори години народилось "місце"...
    Звісно, при таких пологах у мене були травми. Відчувала я себе досить слабо, хоча зразу ходила. Відпочити я лягла лише під вечір.
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • мімімі мімімі x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @matematyka вітаю з народженням доні! Думала про Вас. Тому маю трохи забагато запитань :)
    Дуже подібно Ви описали пересиджування перейм з відкинутою спиною.
    Чи важили лялю? Справдились Ваші очікування?

    А щодо травм - у Вас розриви? Як Ви їх виявили? Чи звертались по допомогу з ними чи просто будете перележувати і загоювати спокоєм?
    В кожному разі, здоров'я міцного. Відновлюйтесь, ростіть. Я так зрозуміла, що ми в одному районі, то кидаю в відгук свій номер мобільного - раптом зможу чимось Вам допомогти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    .
    Отже, маючи травми, я таки не наважилась зразу кудись бігти. Гіркий досвід такої перевірки, після попередніх пологів, коли на другий день мене на швидкій відвезли в пологовий, де знущались, як могли. Зробили там "консіліумний" медогляд на "стільці". Ображали мене, намагались зробити боляче, рідкісне хамство - знущатись над тобою в такий момент... Травм не було жодних, бо одна тріщинка вже "зятягнулась". Знайшовши її - надірвали, щоб потекла кров... і без попередження двічі штрикнули в мене голки, зробивши непотрібний шов. В результаті занесли стафілокок. Цей шов не загоювався місяць...
    Тут в цій гілці були теж пологи з травмами і ніхто нічого не їздив "латати". Тому я на свій розсуд залишилась вдома. Звісно, що травми я побачила згодом. В туалет по-маленькому йти було не стерпно. Але ж себе перевірити внутрішньо не могла. Температури не було, тому прочекавши 2 дні, на третій пішла в поліклініку.
    А там.....
    Видно, Ви, Юля вже їх навчили... Бо зустріч була теплою.
    Всі зустріли мене спокійно. До педіатра та гінеколога пропускали без черги. Ніякого хамства і образ. Доню зважили, зміряли - 3500 гр, 51 см.
    Я ходила на УЗД матки - все в нормі.
    От лише того медогляду на "стільці" боялась, так і пояснила - травми є, але я того дуже боюсь. Гінеколог запевнила, що буде обережна і пообіцяла, що без моєї згоди не шитиме. Справді перевіряла обережно. Розриви були на шийці, та пару зовнішніх. Я так розумію, що ці травми вже само-собою почали заживати. Запропонувала антибіотики проколоти, для профілактики температури.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    от в мене обидва рази бажання тужитись як такого не було, і я народжувала на дуже болючих переймах.
    Все думаю, чого ж так травмувала Вас доця.. чи ще не було повного відкриття, чи чому так? В кожному разі, це має якесь пояснення, чомусь треба було їй так вирватись. А Вам тепер треба чимпобільше лежати, взагалі майже не рухатись. І все загоїться.
    Мені з післяпологовими тріщинами в 2013 найгірше було на 3-5 день, а далі вже щодня легше. Тримайтесь.

    лікар, яка підписує документи ЛКК вже і до мене була позитивно налаштована. Казала, що "зазвичай" мама не приходить з дитиною, а приходить тато. Тобто - це не є аж така рідкість.
    Ну і минулого разу вони питались мене про те, скільки класів в мене освіта і все таке :) а тепер вже ні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Щось мені не вийшло відлежатись взагалі. Чи то гормони так "рулять", але мені чогось хотілось ходити, щось робити, рухатись.
    Якщо враховувати мій сьогоднішній стан, то можна сказати почуваюсь я добре, йде 5 день після пологів. Якось я швидко "відходжу". Гінеколог ще на медогляді питала, чому немає кровавих виділень, бо це лише третій день. Виходить і вона помітила, що я швидко поправляюсь.
    Завтра ще здам аналізи (заг. ан. кров, мочу). Звісно, мені рекомендували багато ліків, з них антибіотики, але після них потрібно відновлювати мікрофлору, як і мене, так і малечі. Пояснювали це тим, що у мене підніметься температура до 40. Але жодних мазей чи свічок не рекомендували, як завжди стандартне - господарське мило))).
    Я вагалась починати рекомендоване лікування, особливо приймати антибіотики, вирішила моніторити свою температуру. Ніяких ознак запалення. Тому в основному дуже багато п'ю води, чай з трави грициків (як протизапальне).
    Ми вже гуляємо, звісно недалеко, недовго... Одним словом спосіб життя досить активний.

    Ну для мене це теж "загадка". Іноді аналізую і розумію, що потрібно на цю тему спілкуватись з практикуючими гінекологами.
    Чи було повне відкриття... Здається його таки не було, першого разу на повному відкритті були свіжі кроваві виділення, цього разу ні. Голова навіть не виходила у родові шляхи, було враження, що виривається прямо через шийку матки назовні. Але і швидкість того виривання була ого-го.
    4 липня день незалежності США, а моя малеча "вистрілилась", як з гармати))). Більше того я відчувала, як за ту секунду виходить голова, за нею рука, і все тіло. Малеча так активно рухалась, сильно кричала. Зразу скажу дуже активна і сильна дівчинка, жодних травм вона не отримала.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 2
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це не ознака швидкого відновлення. Просто лохії виходять не "струмочком", а "плюхами". В перерві між плюхами може бути майже зовсім сухо. Добре, що на огляді не кровило - була можливість добре подивитись. Але загалом слідкуйте, щоб виділення йшли як слід. І хай ляля цямкає побільше і побільше лежить на Вашому животі.
    так а від чого лікуватись?
    я Вас розумію, але і застерігаю з досвіду. Будьте обережні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ось це - клас! :) Щоденну норму алкоголю не питали?)
    Може, залежало від позиції? Чи це була б надто проста відповідь...
    У Вас і перші пологи були домашніми? Чому прийняли таке рішення, як готувались (інформація)?
    Що стелиться на підлогу в кімнаті: товста плівка? Яких розмірів?
    Що з медикаментів на випадок ускладнення треба мати вдома?
    Як старша донечка коментує те, що мама вдома народила?
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    заряджений телефон і документи. Виклик швидкої. Справжні ускладнення пологів вдома не фіксаються
    чого не шкода :) минулого разу чоловік притягнув якісь пеленки, постелі, ми то все прали. Цього разу - одноразові пеленки, але треба було не 2 а більше стелити, бо вод вилилось "відро", і вони мали колір і запах. Трохи довелося повідмивати килим потім
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Сила останніх перейм не давала ні присісти, ні встати на коліна. Навіть чоловік, підхопивши мене, просив так зробити. Я не змогла.
    Це вже дуже довга розповідь)))... І всій історії вже більше 10 років)))...
    "Приготування" до пологів цього разу були плавання, наукові статті, відео. От що справді не йшло, так це перечитування книг. До перших пологів в основному саме з них бралась інформація.
    Аналогічно. До речі, мене гінеколог питала скільки було крові на пологах, а саме скільки було кровавих одноразових пеленок. Ну, у моєму випадку одна.
    Ну якщо готуватись до серйозних ускладнень, то допоможе лише документи, сумка і телефон.
    В більшості вирішальним є початок пологів. І по них уже орієнтуєшся продовжуємо вдома, чи вже їхати в ПБ.
    Про те що вона сама народилась вдома знала давно. Про те що і цього разу будуть ДП теж.
    Вночі вона спала, коли почались перейми. А вже вкінці прокинулась, почала нервувати, переживала за мене. Але нічого бачити не могла, бо було вимкнене світло. Побачила вже сестричку в моїх руках.
    Коли ми йшли в поліклініку сама погодилась піти зі мною, боялась, що мене ображатимуть.
    І так всім говорила: "З мами випала ляля".
    Сама потім сиділа біля гінекологічного кабінету та тримала малечу, доки я була на УЗД та медогляді.
    Якось я пожалілась їй, що важко мені було на цих пологах, не так як з нею, а вона відповіла: "Головне, мамо, що ти родила вдома, і все буде добре". Я замислилась, навіть стало соромно...
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 2
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    клас :)

    та чого ж соромно. все добре, але так - народити це нелегко фізично. І нічого страшного, що Ви це проживаєте, усвідомлюєте та озвучуєте.
    мій Дмитрик - одноліток Вашої доці - каже, що це важко - народжувати лялю, що він бачив, як мені важко. Що мама дуже втомлюється. Загалом, побачене перейшло в розуміння того, що пологи - це важка робота, така особлива праця мам.
    хм... у мене також саме кривавих - одна "неповна", але вод було "піввідра", як казав мій чоловік, тому дві пеленки і не витримали навантаження, і перетекло на підлогу трохи.

    то Ви народили повністю стоячи? ого. Я би теж трохи злякалась
    думаю, і позиція також мала значення. Але стрімкі пологи завжди чомусь - саме такі. Завжди є якесь пояснення, чому дитині так скоро треба було назовні. Може, згодом прийде якийсь здогад, а може і відпуститься як є.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Вітання всім! Перепрошую, що не по темі може. Дівчатка, може хтось має
    книги Елеонори Гройсман "Энциклопедия грудного вскармливания" , "Домашние
    родьі", "Твой мальіш". В неті їх немає. Може старожили форуму мають. Куплю або прийму в обмін за шоколадку.
     
  16. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Маю "Домашние роды" Э.Гройсман в PDF, забирайте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Третя вагітність, другі домашні пологи.
    Вагітність була найважча за попередні. Піввагітності була страшенна нудота і печія. А після - страшенна важкість - живіт почав заважати ще до того, як його стало помітно. А потім низьке залізо, судоми, здригання...
    Дитина була не планована і прийшла до нас у дуже складний час. Під час цієї вагітності я дописувала дисертацію і захищала (з відчуттям нудоти), переїжджали в інше місто, я почала працювати на новій роботі (яка виявилась занадто важкою для мене, або це лише під час вагітності так здалося), мій роботодавець не пускає мене в декрет ("шантажує" тим, що не продовжить контракт), в зв'язку з переїздом - пошук садочка для дітей і через відсутність місць будь-де довелося водити дітей до найгіршої няні в світі. І на це все наклався надзвичайно важкий період у стосунках з чоловіком (найважчий за всі 12 років, що ми разом). На роботу планувала ходити до останнього, але після першої ночі болючих тренувальних перейм я вирішила, що таки не варто (написала шефу, що працюю з дому, але відверто кажучи вдома майже нічого не робила, треба було просто "потупити" і розслабитися).
    Домашні пологи планувалися, але акушерку знайти було не так просто (я жалілася тут вище в темі). На щастя, все склалося не погано, акушерка на пологах була.
    Десь за півтора місяця до ПДП у мене почалися тренувальні перейми, не болючі, але хотілося зупинятися і не рухатися. Живіт опускався двічі і це супроводжувалося кількагодинними регулярними болючими переймами.
    ПДП по місячних 12.10, по першому УЗД 10.10, по овуляції 08.10.
    Отже, 25.09 мала 3 години що-5-хвилинних перейм вночі, вирішила вранці вже нікуди не їхати (тобто на роботу). Під час цих перейм малюк опустився і вставився в таз.
    з 27.09 по 01.10 у нас гостювали батьки - ну зовсім не хотілося народжувати при них, тому довелося чекати)))
    02.10 малюк перевернувся боком - у мене був широкий квадратний живіт, аж випирало по боках: голова з одного боку і дупця з іншого.
    07.10 знову 12 годин болючих але не регулярних перейм - живіт опустився другий раз. Після цього я вже була впевнена, що ось воно вже близько: намагалася, щоб вдома хоч якась їжа була приготовлена.
    Перейми були щодня, але не болючі.
    10.10 пізно ввечері почалися болючі перейми що-20-хвилин. Ми зробили правильний вибір - лягли з чоловіком спати і між переймами мені вдалося спати. О 02 частота збільшилась - кожні 10-15 хв - ми почали активну підготовку: воду набрали у великий надувний басейн, попрасували перший одяг для малюка, застелили захист на ліжко і тд ("ми" - це чоловік, а я передихувала перейми навкарачки і між ними бігала в туалет і роздавала цінні вказівки). Потім вирішили, що час дзвонити акушерці (02:45), вона приїхала до нас за годину (100 км). І тут нам насправді пощастило - коли акушерка заходила до нас в квартиру, вона отримала ще один виклик на пологи від іншої жінки, тобто ми якраз встигли. Після дзвінка почали підтікати води. Десь з 03:30 перейми втратили паузи між ними, тобто або боліло, або "боліло-вже-не-можу". Я залізла в басейн і рачки передихувала. Акушерка захотіла послухати серцебиття, але в такій позі ніяк не виходило знайти, на суші рачки теж не виходило, довелося лягти на бік. Так вдалося послухати серцебиття і було доволі непогано в плані болю: гірше, ніж в басейні, але краще, ніж в іншій позі. Навіть мінімальний поворот тіла був жахливо болючий, тому я залишилась на суші на боку із закинутою доверху ногою. Бо малюк вже був близько. Як показало серцебиття: це не була суцільна перейма - між переймами малюк просто тиснув мені, але бажання тужитися не було. І коли я сама зумисне потужилася - тоді стало значно легше і почалися потуги. О 04:45 малюк вже був у цьому світі. Була коротка пуповина - я не могла прикласти до грудей, допоки не народилась плацента (я їй трохи допомогла - тужилася навіть без перейм). При найпершій же нагоді малюк добряче присмоктався. Пуповину перерізали десь через 8 год після народження.
    Фактично була 1 година пологів дуже важка, але за цю годину я встигла сказати, що народжувати більш не хочу. Таке враження, що минулі пологи були легші, я була якось більше при свідомості і не така затиснута. Цього разу кожен рух давався важко, навіть коли я захотіла в туалет, я сказала, щоб стелили під мене пелюшку - нікуди не хотілося йти (а минулого разу просто пішла на унітаз). Можливо все було більш болюче, бо води відійшли до потуг (минулі обидва рази води відходили з першою потугою).
    Якщо порівняти перші і другі пологи, то другі були просто вкороченою і легшою версією перших (9 і 4,5 год відповідно, все за однаковим сценарієм в плані перейм, потуг і народження і розривів). Якщо другі і треті, то треті мали просто інший сценарій. Розрив внутрішній, буквально на кілька швів, який я перестала відчувати ще ввечері того ж дня (якщо не присідати, звичайно).
    Чи змогла би я соло? Мабуть ні. Я була не при собі. Мені був хтось потрібен, хто казав би що робити. З іншого боку: акушерка жінка і мені хотілося їй жалітися і плакати, що мені болить, але я швидко взяла себе в руки.
    Ще одне маленьке відкриття: при максимальному болю акушерка перевіряла мені відкриття - це був кайф - дуже полегшувало біль.
    Це були перші пологи, коли дотик чужий мені не заважав, або хоча б не завжди заважав, а іноді був потрібен: коли мене трусило - чоловік обіймав-стискав мене і ставало легше.

    Вийшли ідеальні пологи в плані тайм-менеджменту: почалися після вкладання дітей і закінчилися до їх пробудження - чоловік вранці їх розвів по садочках-школах.
    Єдине, що майже не вдалося поспати після пологів - я не могла сходити в туалет і ніякі трюки не допомагали, навіть катетер не вставлявся. Мені жахливо пекло. Потім акушерка заколола все навколо лідокаїном - все заніміло, але все ще пекло. Потім вона "пригрозила" мені клінікою і я зрозуміла, що треба навіть через жахливе печіння це зробити, інакше буде гірше. Мабуть таки лідокаїн прибив трохи відчуття і я це зробила, хоча пекельно пекло! Ці всі процедури зайняли купу часу і не залишилося часу на відпочинок - чоловік пішов по дітей.

    Післяпологове відновлення теж важке: жахливо болючі скорочення матки навіть на великих дозах знеболювального, мега-чутливі соски (такого в мене ще не було) при налитих грудях.
    Більш не хочу цього всього, хоча після другої дитини казала, що легко буду народжувати ще і ще. Може ще мине це відчуття.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Almariel а яка вага маляти? Дівчата старші у Вас крупні були. А тепер?

    а це так чому? Може, тріщина уретри теж була?

    Щодо відновлення також поспівчуваю.
    І щодо важкої вагітності і особистих складнощів - дуже розумію, багато чого як з мене списано.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1