Пузата хата

Народжуємо вдома!

Posted by levandivka on 29 Грудень 2006 відповідей - 3.416
?

Голосуємо за Домашні чи Стаціонарні пологи

  1. Тільки Лікарські

    119 голосів
    20,3%
  2. Тільки Домашні

    25 голосів
    4,3%
  3. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом"

    386 голосів
    65,8%
  4. Удома, з лікарем

    57 голосів
    9,7%
  1. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: що краще ДП чи ЛП

    А в Шотландії?:D До речі, вперше чую слово "маринарка".:sad: Умо, вибачте за оффтоп,плз.

    Щодо того, де краще народжувати. Все залежить від умов, від кваліфікації персонала і його ставлення до своєї роботи. А спеціаліст повинен приймати пологи обов"язково.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    .
    Хто б сперечався. Але людям властиво приміряти на себе, на доступний ПБ, на доступні ДП, на доступну кваліфікацію.
    Є одна "заноза" - спеціаліст (від ПБ) найчастіше навчений знаходити патології і потім їх героїчно поборювати :ireful1: .
    Чомусь, наша медична система не навчилася (не зацікавлена? ;) ) обходити капкани... Звичайно, якщо справа не стосується своїх ближніх. :cool:
     
  3. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Було б краще, якби спеціаліст патології не знаходив? Просто не помічав. І не поборював. Хіба спеціаліст винен у тому, що у нас десь біля 80 відсотків вагітних або хворі, або мають патологію, або мають залежні стани, або просто астенізовані?
    З приводу "капканів" не зрозумів.
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Степаничу, за 80% Ви щось явно перегнули палку... мене дивує вісоток кесаревого розтину - 25% - не можуть у нас 25% жінок мати патології по жіночому, а Ви аж до 80% загнули!!! Я дивуюся, як взагалі діти народжуються з такою репродуктивною системою хворою...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    з тиз 80% як ви кажете хворих,не меньше половини вагітних "здоровы как коровы".Але наші лікарі звикли чомусь взагалі розглядати вагітність,як хворобу.Я коли здаю аналізи там так на карточці і пише:"діагноз-вагітність":)
    Знаю декілька випадків.коли лікарі відправляли на примусові аборти,жінки відмовлялися і народжували здорових дітей.
     
  6. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Степанич - згідна на всі 100% Багато підлітків носить тісний одяг, бо так модно (я про дівчат)... Джинси стягують бедра, не дають тазу нормально розвиватись... звідси високий процент вузького тазу і як наслідок важкі затяжні пологи...
    Спеціаліст для того і знаходить патології, щоб попередити ускладнення. Набагато легше пояснити і розказати жінці чтого слід остерігатись, ніж потім лікувати наслідки... Інший аспект, що деякі кадри забувають сказати що це попередження, а не діагноз, і залякують вагітних до істерики...
     
  7. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    може у таких "лікарів" були матеріальні інтереси?! вже писали дівчата про плацентарні препарати..ю

    До речі про кесарські.... отут дійсно катастрофа.... Максималістські погляди деяких лікарів вражають.... бояться ризикувати
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    вузький таз - це не патологія :) як довгі затяжні пологи - це теж не патологія. у кожного це індивідуальний процес - хтось годину народжує, а хтось добу. При тому здорових дітей
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    це якраз і патологія....
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?


    я маю подругу з вузьким тазом - лікарі говорили робити кесар. розтин, бо не народить. Народила! Мені б так :) Менше 2-х годин, не порвалася, нічого...

    патологія може бути - великий розмір і вага плоду, а фізична будова скелета жінки, якщо жінка виносила 9міс. дитину без проблем, то це на патологія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    А хто винен, коли каже, що здорових нєт, есть нєобслєдованниє?;)
    "Капкани" (або граблі) - це ті самі ускладнення, яких можна не позбутися, а - обійти (ті самі кровотечі, розрізи, стаф-ки, ШГ, "дитяче лінивство") без лікарської "безкоштовної" допомоги.
    Погодьтеся, що можна виправляти тиск хімією, а можна - зарізати дозу кави (то ТАК, схематично). Можна навчити маму користуватися грудьми, а можна виписати направлення на массаж.;)
    Можна не спішити і не різати, щоб потім не шити. Чи в нас 80% "вузьких" з ду-у-уже крупним плодом?:rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Умо, Росинко!
    З цифрами я палку не перегнув. Так і є. З приводу діагнозу. Чому ви це слово пов"язуєте з хворобою? "Определение диагноза Диагноз - заключение о существе обьекта обследования, выраженное в терминах, регламентированных номенклатурами и классификациями отрасли деятельности, к которой обследуемый объект относится ".
    Вузький таз - це патологія, і чекати, коли жінка з вузьким тазом народить САМА - злочин.
     
  13. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Ось власне за те я і кажу.Всі дівчата з моїх знайомих,що народили ,жаліються на вимагання грошей з боку персонала лікарень, на грубість та просто хамське відношення. Чому породілля це має терпіти,народження дитини- це свято.А для наших жінок-це скоріше щось екстримальне.
    Особисто мене мама народжувала понад добу:ireful1: ,досі дивується,що я жива лишилася.іІ це не природні пологи такі були у матері все нормально з вагітністтю було(таз,води і т.д.).Просто лікарі її кидали один на одного,тількі тому що народжувала вона без домовленості.:confused: :ireful1:
    Так же в неї сталося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Ща-а-аз! Бояться...
    Там ТАКса інакша за кесаря...
     
  15. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    ще і проблем ніяких.Не тре чекати поки розродиться.А так за годинку:тяп-ляп
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    46 кіля до вагітності мала моя жінка, таз - відповідний. Але народила 1-го, 3600, дома, без розривів. Злочин?
     
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

  18. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    "НєДООбслєдованниє";) . Такий лікарський гумор. Хоча... досить взнати, скільки у нас АБСОЛЮТНО здорових призовників, щоб зрозуміти, що гумора не так уже і багато.
    За "капкани" зрозумів, згоден. Це все від кваліфікації лікаря залежить.
    Я ж не казав, що 80 відсотків "вузьких з ду-у-уже вузьким плодом". Мова ж не тільки про кесарів розтин. Я там перерахував, що мав на увазі. І це не виключний перелік.
     
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Патологія - це відхилення від норми. Які норми є для тазу жінки? ці норми вигадані лікарями невідомо з чого. Одні з вузьким тазом (паталогічним) народжують без проблем, інші з широким - мучаться дві доби. Де тут є межа патології?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    При чому 46 кіло і вузький таз??? Ви ж розумієте, що все відносно. Залежить від стану матері, розмірів і стану плода... Я маю на увазі, якщо головка вклинилася і лікар бачить (вірніше, повинен побачити), що дитина самостійно не народиться, тому що грубо кажучи "не пролазить", то чекати злочинно.