Пузата хата

Народжуємо вдома!

Posted by levandivka on 29 Грудень 2006 відповідей - 3.416
?

Голосуємо за Домашні чи Стаціонарні пологи

  1. Тільки Лікарські

    119 голосів
    20,3%
  2. Тільки Домашні

    25 голосів
    4,3%
  3. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом"

    386 голосів
    65,8%
  4. Удома, з лікарем

    57 голосів
    9,7%
  1. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    У даному випадку з точністю до навпаки.:)
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    А Ви мені не вірили...;)
     
  3. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Вірю, співчуваю.:)
     
  4. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Нам 27 тиждень іде.

    Щодо читання, то стільки начиталася, що вже й лекції можна читати.;) Цілий рік, поки завагітніла і за всю вагітність... Мабуть, саме тому й бачу наскільки непотрібні і шкідливі ці всі медичні маніпуляції (у більшості випадків) - одне тягне за другим, і маєш систему.
    ---------------------------------------------------------
    Вчора розмовляла з одною мамочкою, питаюся: стимулювали? - так, в самому кінці, що й не треба було... Я їм кажу "не треба", а вони відповідають: "тільки трошки...":eek: А, буквально, за пару хвилин дитина вийшла.
    Оце дурість!!!!

    Стимуляція - епізіотомія. Друге без першого НЕ буває, а якщо є, то це вийнятки. Саме стимуляція спричиняє тріщини і розриви і дуже негативно впливає на дитинку. Якщо слабка родова діяльність, то стимулювати можна не гормонами, а в інший спосіб.;)

    Я коли читаю, чи чую історії про роди, то так дратує оцей шаблон!! Ніякого індивідуального підходу.

    Ладно, це був ліричний відступ. Щось я розлялакалась.
    -------------------------------------------------------------------

    Гімнастика.:shy: З цим важче. З початку вагітності займалась кожен день, а потім закинула.... Тому вважаю, що не готова до ДП. І любий мій проти. Сам він боїться, я теж, акушерки... навряд чи якась згодиться, їхати в Київ неможливо, я ж не знаю коли малято захоче народитись..... Ітого: ПРИЙДЕТЬСЯ родити в ПБ.:sad:

    Але я настроєна войовниче:cowboy:, любий теж все знає, розуміє, вміє пояснити що й до чого. Майже написали список вимог і побажань щодо родів. І хай вони тільки посміють щось зробити без дозволу!!!:aggressive: :) Муж все буде пильнувати, а він у мене конкретний.;)
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Сьогодні самий луччий день!:radist:
    Ви пам'ятаєте, що читання медичної енциклопедії (за Дж.к.Джеромом) тягне знаходження всіх болячок? :cowboy:
    Що Ви читали з "нашої" літератури?

    Думаю, шкідливі не самІ маніпуляції,:agree: шкідливе безбашенне їх застосування.

    В Україні ТАКий підхід у більшості сфер ослуговування. Правда? :cowboy:

    Якщо пам'ять не підводить, знайома львівська пара почала на 7-му місяці... Ліниво-ліниво... Нічо' розуміння неприємної альтернативи допомогло. ;)

    Бояться невідомого. Включіть чоловіка у процес :download: , і кращого помічника в пологах не знайдеться! :cool:

    А оце вже ВАШ вибір. Чи не ваш...;)

    Прикро виглядати КАРкуном, але...
    Перечитайте ще раз звіт Уми. :no:
    Канкрєтних залишають на дальніх підступах. :ninja:
    Обходять сАмих Умних. ;)
    Не надурите Ви їх, і не купите...
    Вийнятки бувають для зовсім своїх.

    Доречі. Сьогодні в д/с садочку мамочка матюкалася:
    чоловік з апендицитом, а її, працюючу в іншому корпусі "взули" по всій програмі - шприц купи, шо ви тут робите в 11 вечора і т.п. На "я - своя", і страхування на чоловіка-колійовця - реакції нуль.
    Оце сміху (чорного) було. :crazy:
     
  6. alia

    alia Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    коли мій плимінник,а йому було тоді 6 років,здивовано запитав "як?ти хочеш народити в лікарні?це жах! дитінка відкриє очі і подумає,що це її дім !" я вперше подумала,що це щось не нормальне.ти чуєшся добре фізично,поряд кохана людина,друзі,родина.нарешті цей важливий день!ти збираєш валізку і опиняєшся в лікарні.далі все відбувається так ніби ти хвора:палати,халати,капельниці,уколи,а що може відчувати людина в лікарні - страх,напругу,в кращому випадку,а якщо ти в лікарні лежиш вперше в житті,то взагалі нічого не розумієш.
    нам в жіночій консультації демонстрували французькі фільми про пологи :чоловік із жінкою приходять в лікарню і далі все як має бути.і ніякого гінекологічного крісла,гігантських ламп в обличчя,кахлю на стінах.звичайна кімната ліжко,як готель,або санаторій.а ще мене здивувало,Що жінка не була "там" поголена.чи може то зачіска лише для фільму :)
     
  7. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    це плюс чи мінус з вашої точки зору?
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Садисти!
    І з яким чуством потім іти в реальну совдепівску, кахельну?!:8:
     
  9. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    І що, родили дома? Хто їм допомагав?
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    1. Здоровий страх ПБ.
    2. пан Бог.
    3. ще одна пара...

    3-а. Впевненість.
     
  11. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    levandivka, може б ми зустрілися на пару хвилин?:shy: Може б ви мені яку мудру книжку позичили на цю тему?:shy:
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Встретимся щас! ( з к/ф на дерибасовской хорошая погода):radist:
     
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Сьогодні була на прийомі у своєї лікарки - вона мене вела цілу вагітність і приймала пологи. Вона виявляється вагітна! Я відразу спитала про те, де вона планує народжувати - тато її заввідділенням на Батальній, вся родина медиків, я думала що вдома. На що отримала відповідь - та ти що! Після сотень ускладнень які я бачила на власні очі, я ніколи на таке не відважуся..
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Після "сотень ускладнень" в Домашніх Пологах? :8:
    Чи вона гордо заявила, що народжувати у пологовий піде інкогніто (як звичайний пацієнт) у Франківську/Тернополі?
    1. Черговий зразок трансляції ("з хворої голови на здорову") наслідків лікарського втручання на ДП.
    2. Ризиків безбашенного ведення пологів для СВОЇХ, у СВОЄМУ ПБ - ма-ло. Хоча... медика-дружину мого доброго знайомого (хірурга)ТАК удєлалі, шо ні про ГВ, ні про догляд за малюком у 1-й місяць... і мови не було. Підкололи/підшили... :8:

    Зоряно! Пологи - завжди трудно, пологи - завжди (трішечки) страшно.
    Але з Домашніх приїхати в Пологовий можна завжди (і ще "до китайського кордону збігати"разочок), а з Пологового - "нєт вихода", "вхід- рубель, вихід - 100 УО" :ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Нічого дивного, що вона бачила сотні ускладнень. В наших ПБ сама система проведення пологів неправильна, саме завдяки цьому більшість ускладнень. Звичайно, є випадки серйозних ускладнень, але їх бачать ще до пологів і пропонують різні варіанти вирішень.

    Ми ще не вирішили де будемо родити, але я за домашні пологи, як страховка - Медінститут. :) Ще розглядаємо цей варіант http://www.pology.lutsk.ua/
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Ви туди їздили, чи тільки графіки їхні розглядаєте?
     
  17. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    До речі, в журналі Лиза "Мой ребенок" за червень 2007 є стаття про такі роди - суперово розписано, шкода, що в них немає електронного архіву.
     
  18. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    :)
    Балакали з кількомам мамами, що там родили. Сказали, що все дійсно відповідає описам сайту, були дуже задоволені...

    Правда, є такі моменти: родити в воду там не можна, тільки під час перейм душ чи ванна, а на потуги - виходиш з води;
    пуповину перерізають зразу :n:, добре хоть дитинка лежить на мамі 2 год.
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?

    Варто уточнити: все, що "їх цікавило", чи все, "що вас цікавить" ;)
    Пропоную з'їздити на поважну екскурсію.

    Задоволені - всі! принаймні, більшість (як би їх не обслужили). Це ж ПОЛОГИ! :)

    Глянцевий журнал?..
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Пологи: які краще ДП чи ЛП?


    Я також читала кілька історій з летальними виходами для немовлят. Одну жінку потім до кримінальної відповідальності притягнули за вбивство вдасної дитини. Хоча вона не була винна.

    Я нікого ні у чому не намагаюся переконати :) Кожна людина повинна робити те в чому вона переконана сама.