Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Almariel, 9 Грудень 2010.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Порадьте виробників. Пишіть відгуки про ваші годинники, але вказуйте ціну (ну, бо діапазон великий).
    У чоловіка Касіо - жодних проблем уже 4 роки.

    Вибираю собі годинник. Не дорогий (1000 грн). Має бути якісний, але модель теж важлива. Поки що зупинилась на Клейноді (укр виробник, механізм швейцарський), Jowissa (швейц.), Pierre Lannier (франц.).
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    о, к мене теж Клейнод, ось такий (коштує коло 900 грн)

    [​IMG]

    дуже ним задоволена, витримує воду і порох, позолота ще не стерлася. Ремінець вже можна поміняти, але то не критично (захляпала фарбою для волосся, лишився знак). Дуже раджу. В мами раніше був якийсь модний-дорогий, не витримав активного способу життя :girl_yes2:
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    а скільки часу носите?
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    Серед недорогих швейцарських годинників які були в мене чи в членів моєї сімьї можу сказати.
    1. Grovana - мама носить з 2002-2003 року, два рази міняла батарейку, повністю водонеприникні, позолота по сей день тримається практично ідеальна ( але мама їх вдоьма знімає, в них не купається. одним словом береже)
    2. Appella - носила я з 2004 року і аж до недавнього часу. Міняла батарейку 1 раз ( вони і досі на ній працюють). Водонеприникні - 30 метрів глибини якщо не помиляюсь, відповідно порох також не пропускають, позолота зтерлась десь на 50% але я їх не берегла особливо - тобто я їх взагалі ніколи не знімала, в них купалась, в них вдома ходила, в морі плескалась теж в них. І при цьому вона також непогано виглядають.
    3. Atlantic - носить мій брат - також тому годиннику років 5, аналогічно водонепроникні, але після удару тріснуло шкло на циферблаті, мусив міняти - в тих годинниках чи в ті моделі воно було не надто грубе.
    всі годиннки на той час коштували в районі 800-1000 грн. Чиста швейцарія, без втручання китайських, японських чи українських майстрів.

    Дивіться що ви хочете від того годинника, на який час ви вибираєте, що від нього очікуєте. Бо як купувала апеллу - то продавець казав що такий годинник може бути і не все життя - ну тобто механізм такий що роками служить безвідмовно. Ну можливо...але мені він вже за 5,5 років набрид капітально, змінила на інший. Мода міняється і на годинники також, а навіть якщо взяти класичну модель - то не знаю як кому, але я не можу дуже довго носити одне й те саме.

    Якщо вже націлились нехай на недорогу але швейцарію, я б вже не радила дивитись в сторону касіо, романсонів і т.д.
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    а як відрізнити підробку від оригіналу???
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    а мені касіо подобаються, принаймі на щодень, бо це більше кежуел варіант...працюють роки і не стирається нічого, пхаєш їх у воду чи ні... і якщо брати це все до уваги - то дуже навіть дешевий варіант...
    от різні варіанти зі стразами, чи просто "термоядерні жовтячки" не люблю, ІМХО.. незалежно від ціни і фірми їм важко гарно виглядати... а з часом так точно
     
  7. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    дуже задоволена годинником Adriatica.це досить бюджетна швейцарська марка.
    мій активно носився більше 10 років. я ним добряче проїхалась по асфальті,скло вдавилось всередину.його замінили і годинник нормально працював далі.
    зараз його не ношу,бо стерлась позолота, та й між органічним склом і звичайним шкелком велика різниця.

    наразі теж шукаю новий годинник. дуже подобаються хронографи. але то мені трохи задорого на даний час.
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    Від травня, але майже не знімаю з руки. За весь час знімала може кілька разів.



    тут на форумі хтось писав, що купили в "Титані" годинник, а потім на сайті виробника дивились, так там було інше упакування, і взагалі в деталях вигляд інший. Зрештою, підробка не витримає гарантійного терміну використання. І ще раджу перед покупкою глянути на сайті виробника, скільки гарантії вони дають — магазин не має права давати меншу.

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    У мене був Романсон, але я ним зовсім не задоволена, позолота з браслета злізла в переші тижні ношення, коли звернулася по гарантіїї сказали, що гарантія на браслет не розповсюджується. Потім щей скло поцарапалося і я його закинула. Коштував він тоді десь150$. Зараз не ношу ніякого, можливо, завдяки цій темці, теж щось собі підберу.
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    годинники то моя слабкість:girl_tender: (давно хотіла тему про годинники створити)люблю гарні годинники, завжди звертаю на них увагу, як на жіночі так і на чоловічі, останні подобаються більше:) Для мене гарний годинник то не лише свідчення певного достатку, а й гарного смаку.
    Колись привозила годинники з поїздок, не дорогі,швидше як сувенір на пам"ять про подорож, але й служили вони недовго :sad:
    Моє знайомство з швейцарськими годинниками відбулось 10 років тому з подарованого татом Tissot (тоді коштував в р-ні 900 грн), за 8 років практично безперевного носіння 1 раз змінила батарейку, хоч він не є waterproof, кілька разів з ним купалась і ніц йому не сталось) На жаль, фото зараз не покажу, бо на офіційному сайті вже не можу знайти такої моделі, та й в магазинах на нього як на раритет вже дивляться. Може потім зафоткаю, він дуже милий, циферблат списаний написами TissotTissot, годдиник невеличкий, навіть маленький(мені) класичний і дуже акуратний, чого не скажеш про мою теперішню любов - стильний,масивний, комусь може чоловічий, а для мене годинник з характером, з трендової колекції Tissot
    [​IMG]
    Його отримала в подарунок 2,5 роки тому, тоді це була новинка з останньої колекції. Мінус, такий годинник до всього не одягнеш, але для мене він саме "то"" моє". Хоч зараз годинник вдягаю рідко...
    Не люблю підробок відомих брендів типу Patek Philippe, Rado, які зустріла в одному з магазинів в центрі по 200 долл (кого цікавить їх можна і по 50 знайти гг), для мене носіння такого годинника є якимось обманом, набагато достойніше носити український Клейнод, насправді хороші годинники за відповідну ціну:)
    Чоловік хоче годинник Hablout, але така покупка покищо не вписується в сімейний бюджет
     
  11. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    Ой, також люблю годинники, і могла б мати їх кілька! Одним з перших були Apella за 100 доларів, я на них довго грошики копичила. Вони, може, і надійні як годинники, але вигляд дуже швидко втрачають. Позолота справді швидко стерлась, виглядали здалеко дорого, а зблизька...фееее...такі рябі:girl_yes:

    Була у Парижі, вирішила купити там, довго вибирала, сподобались отакі:[​IMG]
    але не під золото, а металік. Дуже оригінальні,масивні, надійні. Але вже майже не ношу! Складна застібка, важкі на руці. Скло швидко подряпалось. І коштували немало - 220 євро:girl_smile:
    Вже б хотілось чого новенького...і легшого:girl_yes:
     
  12. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    маю класичного годинника,але зараз загорілась бінарними,світлодіодними LED годинниками
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]
    ][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  13. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    Приєднаюсь до схвальних відгуків про Аdriatica - в чоловіка шостий рік, він годинник практично не знімає, а вигляд і робота,ттт,як в нового. Один раз міняли батарейку.Бо ціні тоді були близько 100 у.о. В мене вже близько трьох років CLYDA - французька марка, кежуал. Ношу останній рік не так щоб аж часто, але дуже їх люблю. Корпус,браслет,шкло - все і ідеальному стані, щох інколи і посуду з ними мию по склєрозу і ще всяке таке роблю. По ціні, то було близько 200 у.о. Але зараз підшуковую собі ось на кшталт таких,як на картинці Квітки...маю слабкість до аксесуарів унісекс)
     
  14. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    в мене такий orient http://i033.radikal.ru/1012/9f/1c01cb2f242e.jpg-з недоліків-видно подряпини на ланцюжку. Купував чоловік у "Володарі часу",довго не носила,бо при зміні батарейки стажер цього ж магазину пошкодив котушку,
     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2010
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    якщо куплятиму собі, то тільки такого типу))) найбільше подобається той чорненький, де пише 9.58, але ремішок хотіла б інший)
     
  17. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    я вже замовила собі ,такий але білий. а ремінці у них всіх гумові....
     
  18. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    А у мене Swatch (swiss made). :)
    Мені шалено подобаються їхні годинники. Найрізноманітніші дизайни та широкий діапазон цін. Окрім мене ще у кількох знайомих є годинники цієї фірми, жодних скар та зауважень у користуванні. ;)
     
  19. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)