Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Almariel, 9 Грудень 2010.

  1. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    візьміть в магазині годинник і при продавцеві киньте зі всієї сили об плитку,якщо продавець зумліє,то значить непідробка))))
    я
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    у чому мінуси пластикового скла на годиннику, порівняно з мінеральним?
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    я вже прочитала: легше дряпається.

    а в кого годинники з сапфіровим склом? не побилось ще? бо я читала, що від сильного удару може побитись. але ж не відомо наскільки сильного...
     
  5. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    В мого хлопця годинники тільки з таким склом.Розбилось одне,і то через його вину,бо дуже сильно вдарився рукою(читай годинником) об якісь метал. Тобто удар має дійсно бути сильним.
    Собі я хочу годинник лише з таким склом.Воно ж і послужить довше,і не дряпається.
     
  6. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    Мій мерший нормальй годинник був фірми Q&Q, купувала в Секунді на Дорошенка тоді за нього давала 250- 300гр, але це було років 10 тому, дуже ним задоволена маю його ще досі правда скло трошки поцарапане, і камінці трошки по вилітали, він у мене на металічному ланцюжку срібний з золотим(не справжнє) нічого не постиралось, і жодного разу не ремонтувала! Також дуже люблю годинники маю ще 2.
     
  7. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    Дуже люблю годинники. Але маю наразі один і він у мене улюблений. У мене годинник Continental - дуже люблю його. Великий циферблат, великі цифри, кругла форма, коричневий ремінець - моя любофффф, маленькі годинники не дуже люблю.. Хочу ще годинник квадратної чи овальної форми. Ще хочу прорекламувати нашого виробника - "Клейнод". У чоловіка годинник цієї марки - варіант з найдорожчих - він дуже ним задоволений, і сам годинник класно виглядає.
     
  8. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    дуже люблю годинники. подобаються різні, але особливо люблю і маю ось такий
    [​IMG]
    позиціонується як унісекс.
    Юзаю вже його 2 роки.
    Цього року дууже захотіла ось такий. Подобається мені він неймовірно - і круглий, і циферблат світлий та ще й корпус жовтого металу.
    І хоч теж унісекс, навіть скоріше як чоловічий позиціонується..
    Але халепа.. його ніде немає у нас в магазинах, а по інтернету боюсь замовляти - авось приїде хз що.. або не оригінальний.. В магазині хоч гарантію якусь випишуть.. ех...
    [​IMG]
    Дівчата, чи замовляли ви дорогі речі по інтернету? Чи не було казусів з тим?
     
  9. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Моя колекція годинничків потрошки поповнюється - не могла обрати між квіточками і метеликами, тож взяла обидва. :girl_tender:

    [​IMG] [​IMG]
     
  10. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    А де купували годиннички?
     
  11. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

     
  12. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    Дівчата,незнаю куди писати. Дуууууже хочу годинничок Relic намітила такий гарний з золотим ремішком, такі я к зараз в моді. Але відгуків ніде неможу знайти,цікаво мені як носитися буде чи та позолота не злізе мені через день.
     
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    також загорілась я таким годинником
    відважилась, обрала по інтернете модель, хотіла вже й замовляти (але не того виробника, що ви запитуете), але одумалась, пішла в магазин поміряти....і правильно зробила, бо поки вдягнули, то на руку вже насипалось тої позолоти (коштував близько 2000 крн.) наче ж і не неайдешевший....але може ще й підроба, тому однозначно не можна говорити..
     
  14. maliw

    maliw New Member

    Відповідь: Наручні годинники (рекомендації, відгуки, виробники...)

    Мій чоловік із задоволенням носить http://www.watch4you.com.ua/orient-fdb08004b0.html#tabs-3. Класичний дизайн, нічого зайвого. Навіть падали декілька раз, але витримали.
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    От і ми того року вибираючи татові подарунок зупинити на них свій вибір. Щодо роботи механізму немає ніяких нарікань. А ремінь за рік носіння просто в жахливому стані. Шкіра протерта, колір обліз. Таке враження, що його носили років 5-6, не менше. Я думаю, що так не повинно бути. Бо при ціні 8500 грн якість дуже посередня.
    І в мене питання, де можна замінити на гарний і якісний ремінець?
     
  16. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Маю royal london 4 чи 5 років. Купляла в секундочці на Дорошенка за 1000 чи 1100 тоді. Носиться з дня в день, браслету хоть би шо. Один раз міняла батерейку.
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Захотілося мені smart watch і не знаю який вибрати. Я взагалі не дуже люблю браслети і годинники, а зараз спрацювало: всі мають і я хочу.
    Знайшла універсальний, який можна синхронізувати зі всіма телефонами ну і окремі під різні моделі. В мене тел Samsung (скоріше всього наступний також буде) та Huawei. І не знаю що вибрати :sad:
     
  18. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Hermi для мене в smart watch з функції які постійно використовую це нотифікація, трекер сну, і пульсометр.
    Коли ходила в зал то для тренування теж було багато корисних функцій.
    Якщо любите плавати то вибирайте водонепроникний.
    плюс дивіться що з зарядкою. Мого чоловіка наприклад часті заряджання дратують, тому він вибирав моделі які потребують зарядки раз в кілька тижнів.
    Мене це не дратує, тому заряджання раз в 2-3 дні для мене нормально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Якщо різні телефони, то зручніше буде, мабуть, універсальний. Ну і я б брала в будь-якому випадку водонепроникний. Плавання в водоймах - це одне, але і в побуті ми багато з водою контактуємо. Тому краще перестрахуватись, щоб не боятись його намочити ненароком при митті рук, посуду, овочів, фруктів і т.д. Ну і для мене дуже зручна опція - оплачувати по терміналу годинником, без застосування картки чи телефону, звільняє руки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Я мала перший від ксяомі, але через кілька місяців з дитиною на прогулянці загубила. Потім чоловік подарував наступний ксяомі. То вже не дуже і хотіла його носити, частіше син носив(але він ним суто як годинником користувався). Потім чоловік подарував від епл. Чесно взагалі його не хотіла) але тепер думка кардинально помінялась. Мені дуже зручно, що якщо я на вулиці чи навіть вдома, а телефон далеко, то я можу говорити через годинник. Єдине, що треба часто заряджати, це великикй мінус.