Скарбничка

Наші маленькі цілі! і бажання ))))

Posted by ratiana on 15 Червень 2011 відповідей - 1.508
  1. barbarusha

    barbarusha New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Бути гарною мамою, радіти кожному дню разом з моїм маленьким сонечком...Виростити і виховати справжнього чоловіка і зберегти теплі близзькі взаємини назавжди.
     
  2. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Ой,а вмене бажань хоч відбирай. Хочу забрати нарешті диплом, зробити карточку прикордонного руху, завершити ремонт в квартирі, купити всі потрібні меблі, замовити все необхідне до весілля, поїхати за кордон на закупи, нарешті дочекатись весілля, і сама головна ціль кожної жінки...Нарешті стати мамою :girl_in_love:
    Надіюсь мої бажання та цілі скоро збудуться.
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Останнім часом я почала мріяти про поїздку в Південну Америку, а саме в Перу. Дуже хочу відвідати Мачу Пікчу. Хоч знаю, що зараз то неможливо, але ж мріяти ніхто не заборонить :)
     
  4. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))


    Моя найближча тактична ціль - відпустка, не ходила туди півтора роки :) Хочу з розумом її запланувати і провести, щоб потім рік було про що згадувати :) Банально, але факт: моє бажання - відпустка.
     
  5. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А в мене якесь нестримне хотіння солодкого, такого, щоб аж приторно було :o:o:o
    А мрія в мене вже давно одна єдина - власне житло, окреме від всіх і всякого
     
  6. resnichka

    resnichka New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А в мене мрія про дочурку, дуже-дуже хочу дівчинку, синок в мене вже є і мабудь, як кожна жінка хочу доцю:girl_flirt:
     
  7. Kvitochka Lesya

    Kvitochka Lesya New Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    а я завжди дуже сильно хотіла дівчинку ...і навіть коли завагітніла і дізналась ,що буде дівчинка , то не могла повірити своєму щастю і нікому не говорила , щоб не наврочити , бо знаю багато випадків коли узі помиляються то я не налаштовувала себе тільки на дівчинку, головне щоб була дитинка здорова. вона ж моя все одно буду любити ....а всім бажаю просто вірити і мріяти і ваші мрії обовязково здійсняться......
     
  8. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А я дууже хочу на море), але з тим ремонтом не знаю чи виберусь.
     
  9. krab

    krab Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Хочу на море) :connie_pull-pigtail:connie_pull-pigtail:connie_pull-pigtail
     
  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Хочу на море, але цього року таки точно не поїду.
    Ще хочу, щоб в джунглях Амазонки виздихали всі комарі та різні небезпечні істоти, бо інакше туди не поїду нізащо, і одна з моїх мрій так ніколи і не здійсниться.
    Машину хочу..
    Зараз хочу десерт і чашку кави з густою пінкою на терасі кафе.. А на вечір масаж шийно-комірцевої зони, чи як там вона називається.. Робочий тиждень дається взнаки..
     
  11. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Хочу гектар землі квадратної форми в мальовничому р-ні і по центру її побудувати гарненький будиночок )))
    це так, щоб сусіди із будь-якої сторони були як подалі))....
     
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    найбільше бажання зараз це мати маленьку лялю :connie_pull-pigtail
     
  13. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    Хочу роботу. Але саме таку, як я хочу... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    і я. Надіюсь, що скоро знову буду "в сідлі". Нам це дуже потрібно.
     
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    написала тут і мені тільки що подзвонили і запросили на співбесіду. Фірма, про роботу в якій я навіть не мріяла. Дуже страшно. Тримайте за мене кулаки!!!
     
  16. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    І я хочу на море, а ще мрію про автомобіль...:girl_in_dreams:
     
  17. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А я хочу в Марокко, ну хоч на один день :)
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    О, я так хочу в Єгипет. То така моя мрія з мрій.
    Ну, та ясно власне гарне житло хочу, круту тачку і себе красівую і молодую увесь час:girl_wink:.
     
  19. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    У мене з Єгиптом було так: я дуже хотіла, навіть бігала по турфірмах та шукала тури і паралельно товариство - результатом було витрачено 2 місяці часу, купа дзвінків і нервів. І я опустила руки. А через 1,5 року я збиралась у Турцію (без особливого бажання), а тут телефонують з турфірми і пропонують Єгипет, вся компанія погоджується і от несподівано для себе я у Єгипті. От уже два роки як згадую той відпочинок з насолодою.
    Так що Ваша мрія обов'язково здійсниться!
     
  20. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Наші маленькі цілі! і бажання ))))

    А я хоцю в Іспанію. Тільки я туди жити хочу)Десь в Барселоні мош. А ще хочу поїздити в Індію, Китай,Латинську гАмерику. А ще хочу мати свою чотирьохкімнатну квартиру, червону причервону машину типу Ферарі, + як бонус Бреда Піта))))
    А серйозно то найбільша мрія зараз щоб мати свою міцну і щасливу сім,ю, щоб мої батьки були здорові і щоб все в мене вдавалось в роботі)