Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ггггг, сама цьомана бузяка
    50658143_2152399048151330_8791452434598723584_n (2).jpg
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @flame змужнііів красень.
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та капець, сам - як поні, лапи котячі, ніс як в ведмедя:girl_haha: А ніжноть яка:girl_tender:, туляська - цілуваська, то страшне: як приходять "приступи" ніжності, фіг вивернешся.:haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. jylanda

    jylanda занууууда

    Там точно не вивернешся, а в очі подивишся і вже й не хочеться вивертатися, треба тулити:)
    Я колись хотіла леонберґа, там такий поні теж, в друга мого є, в нас була любов з першого погляду :) Ну, але друг розводить собак, правда іншої раси, то в них там свобооода, 3 гектари землі, поні, лама, шотландська корова, два віслюка, і свинки в’єтнамські. Фарк там має місце і багато занять
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2019
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дівчата, а є породи які зовсім не смердять, ну або трошки?
    Наша любима дворняжка просто дико смердить:girl_impossible:
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    вичесати, вимити, вуха почистити, зуби почистити, глисти прогнати, обробити від бліх, кліщів та інших шкірних паразитів, складочки на лапках між пальцями добре вимити і витерти щоб не запрівало, нігті підстригти і все навколо нігтів вичистити, налагодити правильне харчування. Почистити буду (чи де собака живе) і регулярно її чистити, не випускати за ворота, щоб спілкувалася з іншими "смердюхами" чи їла що попаде на вулиці. Ахіл страшне любить коров"ячі "пляцки", то капець, якби його воля - їв би і катулявся, а в нас на полі того добра багаааатооооо :girl_blush2:
    І всьо, ніхто смердіти не буде.
    Людина , яка не миється, не доглядає за собою і ходить в брудному огогогого як смердить. А там де чистетько, там - пахне квіточками:girl_yes:
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @flame та власне що з рота не виходить, зубки білі і гарні. От сама шерсть так виходить, але вона виходить за паркан, і так і буде, в живе на вулиці лише часом вдень спить в хаті.
    Влітку часто її мила, то вже на 2-3 день знов той сморіл шалений.
    Ну так а є породи що майже не смердять чи нема?:)
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та є звичайно. Повно: мальтезе і різні болонки, далмантинці, всі "голі" собаки: китайська хохлата - перуанська лиса - мексиканська гола(лиса) і т.д , пудель (як не дивно), пітбуль, боксер:girl_in_love:, грифони, вест-хайленд-терьєр (ще й не линяє і така няша:girl_in_love:), борзі і гончі, ши-тцу:girl_in_love:.
    Ну і звичайно кане-корсо, якщо в какахах чи гнилих ябках не виваляється:girl_crazy: А якщо чистенький і наобнімашений, то пахне чоловіковими парфумами, або моїми кремами чи парфумами:girl_blum: Або дьогтярним милом:girl_mad:
    --- дописи об"єднано, 26 Січень 2019 ---
    не випускай.
    то не конче добре, і для шерсті і вона бігом біжить вивалятися в тих самих смердюхах.
    то в перший же вечір робиться. Має десь "точку" де "маскується".Подумай де.
    --- дописи об"єднано, 26 Січень 2019 ---
    мммм, не конче добре. може щось принести. Обробляєте? Глисти? З котом контактує?
    --- дописи об"єднано, 26 Січень 2019 ---
    О, дівчата, а ви собі паралельно з собаками глисти профілактично проганяєте?
     
  9. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Мій лаюн запаху не має або я не чую. Живе у вольєрі, правда, з іншими собаками не грається. Його я не мию, бо для них, лайок, це недобре. Також любить уявити з себе, що він свинка і викатулятись у різній беці, але на наступний день - він, як свіжо покупаний ( уявіть собі, він в мене білосніжний). Шерсть чешу регулярно, глисти проганяю по графіку.
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Вона дуууже любить, хтось з нею майже щодня йде на прогулянку, саму ні в якому разі не випускаю, не хочу її позбавляти того щастя.
    Ні, тільки глисти, з котами так, але коти її не люблять, то так здалеку)

    Взагалі я не збираюсь заводити ще одну собачку поки ця є, для загального розвитку цікавлюсь)))
    було б добре на майбутнє мати менш пахнучу, бо я взагалі обожнюю тварин, і вона б набагато більше проводила час в хаті, якби так не смерділа((
    --- дописи об"єднано, 26 Січень 2019 ---
    Ми ні)) а кіт то взагалі з нами в ліжку спить, але десь вичитала що котячі(може й собачі) глисти людям не передаються та й заспокоїлась, тим більше в нас скарг ніяких нема)
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Він , власне, не свинка))), а лайка .Викачуються вони в г*, бо для них це маскувальні "парфуми" . Це мисливська порода для них це необхідність. Наша РЕЛ навіть дощового червяка дохлого не пропустить)). Про г* мовчу. Чоловік на полюванні вже не раз погладив....:bad:. Західняки наші , якось трохи спокійніші в тому плані, але вже, якщо виваляються, то інколи чоловік таак злиться, що мити не хоче, каже най с**і засмердяться))). Потім, миє, бо до вольєра навіть не підійдеш)).
    Інші породи викачуються з тих же причин- парфумляться, бо собака має пахнути собакою). Якби нам цього не хотілось.
    Про глисти: ми собі не проганяємо, може даремно, але наші собаки ходять по тих справах делеко в поле. Ніколи в вольєрі не как*ють, принаймі західняки обидвоє так. Проколи можуть бути в русо тільки.
     
  12. jylanda

    jylanda занууууда

    Вертаюся до своєї теми, кілька разів зiдзвонилися з власниками тепер вже думаю нашого Нарко. Хлопчик здоровий, досить спокійний, звик до дітей, бо в сім’ї є троє (наймолодшому сину 2 роки, якраз як і нашому). Розпитали про харчування, звички, вакцинації і глисти. Песьо має паспорт і "карту здоров’я", чіп. Цього тижня не поїдемо до нього, бо маємо горе в родині, але думаю наступних вихідних поїдемо знайомитися і якщо все добре, то заберемо його. Думаю прийдеться день-два посидіти вдома щоб він звик, порадьте, що ще продумати, зробити, щоб адаптація пройшла якомога легше для нього? В нас то "любов з першого погляду", а як йому буде?
     

    Вкладення:

    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не день-два. А місяць-два. І це ще досить райдужна перспектива.
    В собаки буде стрес, бо її віддали чужим людям (це я зі точки зору говорю). Вона не вміє раціоналізувати.

    В нас рік пішов на вівчарку. Щоб вона зрозуміла, що все добре. Але наша з притулку була - це складний випадок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. jylanda

    jylanda занууууда

    Та, я з вами згідна, потрібен буде час, багато часу, мала на увазі день два вдома з ним, без виходу на роботу. Щоб він чуть звик до нового дому. Тут нe з притулку, але він звик до своєї сім’ї, прив’язався до них, отака різка зміна, то складно.
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @jylanda в них так само все індивідуально і не передбачиш , скільки буде тривати адаптація. Собака молодий, то трохи буде легше.Але, уваги приділити треба буде багато. Не нав'язливо , але достатньо, щоб він зрозумів, що все ок- їсти/пити дають, ласкають/люблять.
     
    • мімімі мімімі x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я теж. Він бив миски і гриз на кухні лопаточки, що там в мене зверху стояло, якщо залишити самого в хаті, і це десь до півроку тривало. Причому забирали його не від люблячих господарів, а з притулку і він дуже радісно до чоловіка йшов і все таке. Отак в нього стрес виходив. Він ще на високий стіл стрибав.
    я не до того пишу щоб не брати, а щоб ви розуміли, що складнощі можуть бути різні. Це як прийомна дитина.
     
  17. jylanda

    jylanda занууууда

    Я розумію, ви маєте рацію, бо до такого треба бути готовим. Собака то не іграшка, не дозволю собі взяти "на пробу". Тут не з притулку, але власне, щоб уникнути попадання в притулок. Будемо бачити його реакцію на нас і готуватися до адаптації, те що тереба терпіння і уваги, то я розумію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Зняли щойно з Аськи кліща:girl_cray: Живого. Почалось:girl_devil: Він нон стоп на Бравекто, сьогодні за територію не виходив. Десь кубло вже ожило на подвір"ї.
    Ну і банально за себе боюсь - я ж то не на Бравекто: все що впаде з нього - вгризеться в мене. :girl_mad:
    --- дописи об"єднано, 21 Березень 2019 ---
    @jylanda як "пуська" адаптувався? :girl_tender:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. jylanda

    jylanda занууууда

    Еххх, дякую, що згадали, навіть тут не написала. Сім’я таки не змогла розлучитися з таким красенем і членом сім’ї і знайшли можливість його залишити в себе. Хто зна, може і сім’я збережеться :) Сумно мені було, але розумію, що Нарко буде набагато краще. Але думка взяти собі мале "теля" тепер нас не покидає. Наразі думаю проїхатися по притулках, може десь там він нас чекає. Якщо ні, то купимо маля.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Киця кульгає на задню лапку. Подумала, що просто до ветеринара буде замало завести. В веткабінеті на Стуса підказали звернутись на Пекарську, що там є рентген. Можливо, ще десь є?
    А якщо тріщина, то загіпсують?