Не раджу Вам лікаря з ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Серпень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Пропоную тут викладати (і незафлуджувати!!!) відомості про лікарів ПБ, до яких Ви не радите звертатися.
    1. ПБ
    2.Лікар.
    3. Чим згрішив у Вашому випадку.

    На форумі працює цитування. Прошу не забивати гілку обговоренням. Тут тільки інфа.
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. zkate

    zkate Well-Known Member

    1. Джамбула
    2. Рібун Тетяна Миколаївна
    3. З переймами в 5хв і відкриттям в 2 пальці відправила в родзал. Проколола міхур (бо він зовсім плоский). Перейми повільно наростали, через 2 години капельниця з окситоцином і сайтотек під язик. Розкриття шийки вручну. Витискання. Епізіо. Витягування плаценти за пуповину. Чистка (хоча я просила її не чистити, вона показала плаценту, типу треба пошкробати трохи, я акуратно), результатом якої є аденоміоз (сьогодні поставили діагноз). Чистка і зашивання дуже болючі. Зашивала 50хв. Теплового ланцюжка не було. Дитину приклали до грудей після всіх маніпуляцій з дитиною і мною. Після виписки температура 40,5 яку списували на груди, а тепер стало ясно, що то запальний процес був. Не раджу її як лікаря - акушера нікому!!! Тепер я постійний пацієнт гінеколога

    Ще хамила, двічі сказала, якщо я така розумна треба було дома народжувати. Що ти хочеш? За 6 годин родила, дві з них на м'ячику пригала. І так далі...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 19
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. dzyzka

    dzyzka New Member

    1. Джамбула
    2. Калінін
    3. Конвеєр, хам, брехло, залякувальник, постійна стимуляція, шиє як бетоном ляпає.
    За 3 дні до ПДП огляд на стільці - стимулював відходження пробки зі словами: можуть вже сьогодні початися пологи, якщо ні то яка вам дата більше подобається? 12 чи 13?
    Кажу: коли доня буде готова
    А він: е нє, вибирайте.
    Приїхала в пологовий зашвидко: перевіряє відкриття -2 пальці, шле в пологову залу з скандалом, бо: ми тобі поможем - буде швидко, кажу хочу довго і сама, нервує і гримає дверима. В пологовій - пробиває води, бо начиталися своіх інтернетів а вони зелені, весь час кричить і на пробивання виганяє чоловіка. води чисті! Кричить: будеш мені тут три дня рожати! Кажу: буду!!!!
    На потугах особливо не заважав але й самій народити не дав, порізав десь на 3 потузі. Ланцюжка не дотрималися чи пуповина відпульсувала не впевнена:sad:
    Зашив криво і дуже боляче, шов чую вже понад 9 місяців.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 15
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  4. veredulya

    veredulya New Member

    1. Джамбула, 2012р.
    2. Калінін
    3. Приїхала в пологовий по домовленості. Інтервал між переймами 5 хв. Треба було почекати ще трошечки, але "лікар" не схотів, мотивуючи тим, що він відчергував цілу ніч і в нього я вже якась там надцята... Пробив води, зірвав корок, постаивли крапельницю. Я від неї була сама не своя. Між переймами просто мліла. Чоловік на руках тримав. Дитину зовсім не відчувала: ні де вона, ні що відбувається... Питала лікаря - нічого не відповідав. Починала дихати так, як вчили на курсах, сказав, щоб не робила нічого такого і дихала собі нормально. Було дуже боляче. Зробив надріз. Як шив, я вже не відчувала майже, бо ліки, які мені кололи, після пологів взяли краще. Потім дуже боляче було вставати, сидіти три дні не могла зовсім. Дитина народилась здоровою, але 4 місяці була страшенно затиснутою. Малий безперестанку прокричав тих перших 4 місяці. Я не пов'язувала того зі способом народження аж до других пологів, де все було природньо. І хоч друга вагітність значно гірша в плані нервів, дитина спокійна.
    П.С. після пологів Калінін запросив $400.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  5. heppi

    heppi New Member

    Худий Л.П.
    Медінститут квітень 2017
    На домовлені пологи не приіхав і просто виключив телефон після того як чоловік розказав йому ситуацію(води відійшли і все).Ми цілу ніч чекали що він приіде або хочаб скаже що робити.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    В фб збирають потерпілих від Мельника Андрія, якщо є бажаючі зголосяться з дівчиною, на скрині видно ім'я
     

    Вкладення: