Недоношена Каролінка потребує допомоги

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем tanchyk, 18 Квітень 2016.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Дівчатка, даватйе допоможемо маленькій дівчинці!
    Взято з ФБ (знайома)

    Ірина Рурак
    ПОТРІБНА ДОПОМОГА НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ! У мого брата жінка народила дитинку на 28 тижні вагітності з вагою 990 грамм. Вага дитинки маленька і досить критична (. Після пологів дівчинку одразу забрали у камеру для недоношених діток, на апарат штучного дихання. Лікування потребує чимало коштів, враховуючи високу вартість спеціальних ліків!!! На перший тиждень лікування потрібно було близько 6000 гривень, і це тільки початок...Це їхня 3 дитинка і ми всі дуже прагнемо щоб вона виздоровіла. Я прошу допомоги у всіх не байдужих людей, знаю, що час не легкий, але по кілька гривень від вас можуть допомогти маленькій дівчинці!♥♥♥♥♥Реквізити картки матері (Ощад банк)
    5104 7700 1675 1754
    Рурак Оксана Ярославівна
    4149 4978 1239 9485 Рурак (Філонюк) Ірина Миколаївна. Моя карта приват. Всі кошти відкину їм і зроблю скріни всім хто скаже.
    Хочу поділитись інформацією про Каролінку - дихати почала на 8 день від народження, оскільки легені ще слабкі, то іноді підключають апарат штучного дихання, бо народилась дівчинка глибоко недоношеною. Стан стабільно важкий, трішки йде на поправку, важить вже трошки більше кілограма. У сердечку виявили дирку, казали що є велика ймовірність що ця дирка може зажити коли Кароліна набере вагу і поправиться. Від мене та батьків - велике людське ДЯКУЮ всім хто небайдужий до життя маленького ангелика за матеріальну та моральну підтримку, бо сталось так нажаль, що немає найрідніших людей, котрі могли б допомогти. Фото документів підтвердження прикладаю.
     

    Вкладення:

  2. Latane

    Latane Well-Known Member

    Хай поправляється манюня!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Ірина Рурак Сьогодні їздила відвідати Каролінку, і на щастя є хороші новини - вона вже важить 1300 г! І ще сьогодні її перевели з реанімації у відділ патології недоношених діток) А ще мамі дозволяють брати її на руки і прикладати до себе -" тіло до тіла"! Тільки ще трохи задихається іноді :sad:((. Купили усі необхідні ліки та засоби для догляду. Батьки щиро вдячні всім хто не був байдужими до їхньої донечки та допомогали молитвою, морально і фінансово, і просили передати всім ВЕЛИКЕ ЛЮДСЬКЕ ДЯКУЮ ЗА ВАШУ ДОБРОТУ
     
    • Подобається Подобається x 4