нема свідоцтва - не поїдеш

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем natorella, 22 Липень 2012.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    наболіло
    їхала з малими пасажирським потягом до тернополя
    посадити нас посадили, але потім всю дорогу компостували мізки - наступного разу вас ніхто без свідоцтва не візьме
    ок, кажу - зроблю копії і буду возити
    ні, кажуть - потрібні ОРИГІНАЛИ свідоцтв

    питання - якого милого саме оригінали? ті свідоцтва і так папірчик тоненький, а якшо його постійно з собою возити ( а моя сумка де документи маленька і той папірець треба буквою ЗЮ складати), то взагалі зітреться на шмату

    може хтось пояснити суть того ідіотизму?
     
  2. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Серьозно! І відколи це такий прикол? Ще весною їздила нічого не питали.На обох діток свідоцтва вимагали? Ну ладно ще коли квиток купуєш пільговий то можна ще про свідоцтво питання ставити, а дитина грудна, брєд повний!
     
  3. Just me

    Just me Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    А що, у когось виникли сумніви, що Вашим діткам менше 14? :mocking:
     
  4. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    А що коли більше?
     
  5. Just me

    Just me Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Ціна квитка інша, там в пільгах справа.
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    з минулого року
    тітонька взяла тільки тому шо вона сама мама!!!
    а прецеденти є - висаджують серед поял з річними дітьми
    да
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    А я відразу по отриманні заламінувала і маю спокій)
     
  8. Just me

    Just me Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    А цей документ ламінувати не можна...
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    а чому? :8::8::8::8::8:
    що, справді не можна?
    бо в мене і свідоцтво про одруження заламіноване...
    і копії робила з них, і показувала в різних інстанціях при потребі, і ніхто ніц не казав...
     
  10. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Недавно бачила по телевізору цілу програму на цю тему !
    Реально одну мамочку з двома дітьми висадили з поїзда посеред поля , бо вона не мала свідоцтва дітей з собою ! Начальника того поїзда похвалили за належне виконання правил перевезень !
    Тож , для себе вирішила - краще брати документи з собою (я не так часто користуюсь потягами )
     
  11. Just me

    Just me Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Ось тут детальніше почитайте.
    Якщо коротко - вони від того втрачають юридичну силу, нотаріус такий документ не завірить.
     
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    в мене теж свідоцтво заламіноване(свекруха постарлась) крім того що то тепер просто незручно) бо вже не складеш попалам) ніяких проблем не мала- в нотаріуса неодноразово були- жодних питань
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    моя мама двічі їздила з Настею за останні 2 тижні,про вимагання свідоцтва вже чули, тому мама озброїлась :) вимагали, показала - все гуд.
     
  14. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    (( ну і в нас свідоцтво заламіноване (( а в потягу заламіноване підійде?
     
  15. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    а раптом ви дитину чужу викрасти хочете.

    Така вимога не нова, просто рідко її дотримувалися, напевне зараз більш актуально, бо перевіряють всіх і вся, от провідники і не хочуть для себе зайвих ризиків.

    Я не перший рік з дітьми їжджу, то завжди тягну з собою свідоцтва (як і свій паспорт теж), пошарпані копії маю разом з квитками, оригінали тримаю в папочці рюкзака/сумки, при потребі вже в потягу можу акуратно показати.

     
  16. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    А в свідоцтві немає ніякої фотографії дитини, тому свідоцтво може бути одне а дитина зовсім інша :girl_cray:
    Ось в Німеччині дають і маленьким дітям паспорти, де є фотографія хоть якась :girl_cray:
     
  17. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Я теж коли їду кудись беру з собою документ, але зазвичай це не паспорт, а посвідчення робоче. Через місяць їду до мами, треба обов"язково взяти свідоцтво малого, мало що провідникам вздумається, бо і посвідчення залізничника на них не завжди діє, один раз в мене його разів 5 перевіряли, певно дуже молодо виглядаю:girl_blush2:.
    Доречі нам свідоцтво про одруження видали вже заламіновим і не з одного боку, а повністю:confused:
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Свідоцтво треба, є таке правило. А от серед поля висадити не можуть — це вже перевищення службових обов"язків. Маєте повне право вимагати, щоб довезли до найближчого ВЕЛИКОГО населеного пункту, де є зупинка.
     
  19. Velana

    Velana Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Не знаю чи можна чи не можна, але нам відразу давали заламіноване, і свідоцтво про шлюб теж :girl_yes:
    А нотарільно завірена копія свідоцтва про народження не підходить, лише оригінал?
     
  20. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    років 7 тому точно вже перевіряли, ми як на моря їздимо, то завжди питають. І як перший раз з сином їхала, то на касі мене попередили, що на дитину треба оригінал свідоцтва.
    Не бачу проблеми його з собою взяти. Сину видали свідоцтво з гарною твердою обкладинкою-книжкою, там то свідоцтво складене наполовину лежить, і доні теж там, взалить у всі мої сумочки.
    А висаджування мами з дитям серед поля - то абсурд. Якщо свідоцтво потрібне, щоб, раптом, дітей крадених не перевозили, то логічніше її у відділок передати, для встановлення чия ж то дитина. Якщо, щоб не їхали без квитка зі страшими дітьми, то до років 4 точно можна ідентифікувати маляток без докУмента.