нема свідоцтва - не поїдеш

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем natorella, 22 Липень 2012.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш


    допишу собі в список на море ще й документи наші. хоч і їдемо машиною і в межах України, але краще нехай будуть
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    от моя мама планує їхати з сашком до києва, то їй треба брати всі документи, котрі засвідчать шо малий - її внук?
    тобто її паспорт, моє свідоцтво про народження, мій паспорт, моє свідоцтво про шлюб і сашине свідоцтво про народження?
    а раптом вона вкрала дитину?
    абсурд

    власне шо оригінал

    а нам - аркуш А4.
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Не дай Боже, щоб таке сталось, але якби... викрадення дітей досить поширене явище, не тільки в кіно. є ситуації коли при розлученні забирають силою діток, тоді як?
    я вважаю що така міра застереження не є зайвою. взяти з собою документи то ж не фортепіано тягнути в чемодані. а так будете мати все при собі і не виникне ніяких проблем.
    щодо пошарпаності документів то можна тому теж зарадити. тепер є купа різної канцелярії і асортимент папок вражає. на крайняк можна і сумочку на документи більшу купити. ну і нотаріально завірена копія теж мала б бути дійсною.
     
  4. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Ми перший раз їхали на море з малим, і не взяли його свідоцтво. Я в останній момент шукала, і не знайшла - подумала, що це не так неважливо. Ага, де там - провідник одразу спитав, де документ на дитину. Ледь вмовили, щоб пропустив. Він погодився, але лякав, що при будь-якій перевірці нас можуть зсадити з потяга, тож їхали ми звісно, як на голках.
    Коли вже були на місці, нам по мейлу переслали відскановані копії свідоцтва і ми їх роздрукували - це хоч і не оригінал, але все ж таки документ.

    Це з російського форума - там свої закони, до ламінування в Україні по-іншому ставляться.
     
  5. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

     
  6. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    по-перше, не мають права зсадити з потяга (на це має право лише міліція і то в певних випадках), а так взагалі ніде не написані якісь штрафи і т.п., якщо нема свідоцтва.
    по-друге, звісно ж просто прекрасний гіпотетичний розвиток подій: вкрав хтось дитину, а його не лише не затримали, а й висадили десь серед поля, щоб не знайшли :girl_crazy:
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    от і маєте певний випадок: їдуть люди з дитиною без документів на неї. а раптом та дитинка вкрадена від рідної мами? тоді викликається дорожна міліція і в найближчому населеному пункті людей передають звичайній міліції для з*ясування особи дитини.

    але мають право не пустити в потяг

    висаджувати серед поля не мають права навіть злочинців. тільки в населеному пункті. та й то передати органам влади, а не просто так.

    от чому наші люди такі? якби летіли літаком то ніхто ні слова би не сказав щодо документів для дитини. чому не возмущаємось що дитину треба вписувати в паспорт мамі? бо ж митники мали б бути телепатпми і визналати родинні зв*язки в шостому коліні, . потяг то такий самий вид транспорту і правила однакові для всіх.
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    хто зажав? я? а мені хтось пропонував?

    тобто на 2 дні їхати бабі з дитиною - перти всі документи з хати
    ше й оригінали?
    слухайте, я всьо розумію, але коли крадуть дитину, то з грршками по поїздах не їздять
    тупизна починає переважати здоровий глузд

    до першого допису мого
    я була в селі (куди смислу брати документи немає) і ми спонтанно вирішили з*їздити до тернополя. от зранку встали і вирішили. прийшли на вокзал, взяли квитки на московський. як і де я мала взяти свідоцтва???

    до того шо в сумці все влізеться і не помнеться - я ходжу/їжджу багато і по місту і на село. повірте. коли напхано для двох дітей всякого доба, то ті документи в купі того добра стануть дуже швидко шматами

    ---------- Додано в 12:55 ---------- Попередній допис був написаний в 12:53 ----------

    в трамвай також брати, то такий же вид транспорту
    я не кажу про закордонні поїздки
    кажу про поїздки країною!!! не плутайте

    ---------- Додано в 12:57 ---------- Попередній допис був написаний в 12:55 ----------

    і мене цікавить чому я не можу возити копії (навіть домову книгу візьму), а конче оригінали?
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    виходить так. але я не думаю що провідники просто такі падлюки і суто з через принципи не хотіли брати пасажирів з дітьми. у них є вказівка і вони діють згідно неї.

    юристи радять постійно носити з собою документи.

    тоді постає питання пріоритетів: або беремо купу купезну дитячого барахла, або виділяємо кишеньку для документів і не маємо проблем в дорозі. документи можна завірити нотаріально і то таки хоч щось будете мати на руках.

    ---------- Додано в 13:00 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------

    в нас таке законодавство, що просто на вулиці вас можуть затримати для з*ясування особи. тому і в трамвай варто брати документи. і навіть як гуляєте в парку теж.

    бо неможливо встановити чи документ не підробка. для того на оригіналі нанесені спец. печатки та водяні знаки, а ксерокс того не показує.
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    вимагають саме оригінал
    ніякого завірення. мене не питання документів хвилює, хрін з ними. покатаю. але оте - виключно оригінал

    я ношу паспорт з собою. постійно
    прецеденту не було з свідоцтвом, тому і не брала
     
  11. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Я ще років чотири тому з малим їхала, то теж мене хтось попередив зі знайомих, щоб брала оригінал свідоцтва, бо далеко не заїдемо. З того часу постійно беру.
     
  12. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    якщо з книжкою-обгорткою, то все гуд тоді, в неї і паспорти можна запхати, в мене така добротна, поки не затаскана.
    Хто знає, а в електричках, автобусах вимагають свідоцтво? Бо мама з дітьми катається, то поки ніц не казали і мене минало.
    І ще маю питання, а до якого віку діти їздять безкоштовно в поїздах/електричках/автобусах/маршрутках?
     
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    ну от, тепер будете носити.

    щодо ламінування, то тут теж все не так просто. однозначної відповіді нема. все залежить від того, на кого попадете. і ну і документи різні бувають. свідоцтва про шлюб та про народження ламінують і рідко хто висуває претензії. хоча могли б, бо коли документ покритий плівкою, то встановити його справжність складніше. але таке допускається. інша ситуація коли ламінують документи. на котрих потрібно ставити відмітки. ось тут юристи пишуть про таке (правда, там мало)

    ---------- Додано в 13:09 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ----------

    мали б вимагати, але... прєлєсті нашої системи))
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    ні, то виключно вимога до проїзду пасажирськими потягами
    і то не стільки для захисту від викрадення, але лише для підтвердження того шо вас правильно посадили з дитиною до 6 років без квитка
    тобто то для контролю

    про який кінднепінг ви кажете? нашим бюрократам до того вщистко
     
  15. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    в суботу вертались з Сімферополя, на Маркіянка мали окремий дитячий квиток, але свідоцтво тьотя таки дуууже вже настирливо вимагала, навіть не впустила спочатку речі в купе занести, мусили при ній все розпаковувати і показувати свідоцтво про народження, а потім і свої паспорти:8:...
     
  16. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Декілька років назад була свідком як прикордонники( Росія-Україна) висадили бабусю з дитиню серед ночі можна сказати серед поля (правда ніби стверджували що відправлять назад до Києва найближчим потягом) і все також через відстуність оригінала свідоцтва на дитину. При чому провідник коли та бабуся сідала в поїзд ще на пероні її попердила, що на кордоні в неї будуть неприємності і її не випустять, але бабуся вперлася і какзала , що вона так їздила і все було ок. Але потім весь вагон дуже їй співчував, вона так плакала , просила щоб не висаджували її, але прикордонник бв неприступний. Вважаю це все ж таки недбалістю бабусі, я б так з дитиною не ризикувала, тим більше попередили...
     
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    до 6 років
    від 6 до 14? (16?) платиться 75% від вартості
    пригадались студентські роки)))
    вчилась заочно, студентський не передбачений, виглядала невизначено юно і дрібно, каталась по копії свідоцтва двохрідної сестри всі 4 курси))) Ага, хоча б тому, що таких хитрих на одне свідоцтво може бути хоч 5, хоч 10
     
  18. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Смішно те, що 6 років свідоцтво сина не було заламіноване, а от за 45днів до поїздки, після купівлі білетів в Сімферополь, вийшла з вокзалу й заламінувала)) хоч плач)) і треба було те, але добре хоч малий в паспорті українському вписаний. А ще питання: ми викупили купе, а нас їде троє. То на те одне місце нічого не придумають нам ці шалені стражі порядку?
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    дівки, та не робіть вже з наших людей якихось узурпаторів :) викупили купе - значить ваше купе :)
    проблема лише в тому, що серед громадян не розповсюдили інформації офіційно, що без свідоцтва нікуди. не так вже й важко закинути його у поїздку з собою, просто на один пунктик "не забути" більше.
     
  20. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    постійно так робили, ніхто нікого не підселяв, хоч один їде, по паперах Ваше купе заповнене.