нема свідоцтва - не поїдеш

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем natorella, 22 Липень 2012.

  1. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Перевозити дітей залізничним транспортом можна тільки при наявності оригіналу документа, що підтверджує вік дітей

     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    віднедавна на кожному квитку внизу пише повідомлення про необхідність мати документи на дитину віком до 14 років
     
  3. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Їдем зараз в Сімферополь, паспорти наші при посадці не дивились, а свідоцтво малого добре подивився і що заламіноване нічого не сказав)) їдемо і тішимось!
     
  4. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Можливо хтось підкаже про оригінал документа. В паспорті вписанні мої діти, і вказано дату народження. Паспорт оригінал документа, чи по ньому можна везти дітей?
     
  5. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    А як Ви засвідчите, що ті що вписані в паспорт, то ті діти що їдуть з Вами?
    Потрібне свідоцтво.
    По меншій мірі ніде не сказано, що якщо діти вписані в паспорт, то тоді свідоцтво не потрібно. Я б не ризикувала. Хіба перепитатись в касі, як будете квитки купляти. Можливо щось змінилось.
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    а свідоцтво як засвідчить що то власне та дитина а не крадена їде? там ж фото нема.
     
  7. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Та ніяк. Я ж не кажу що має засвідчити:girl_wink:.
    Я про те що скільки я багато їздила, то не чула щоб з паспортом з вписаними дітьми їхали, але все може бути. Типу свідоцтво- то документ дитини, інші не розглядались навіть. Бачила ситуацію в касі коли брали квиток і казали, що нема свідоцтва, то касир вагалась чи видавати квиток...
     
  8. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    прізвища однакові і в свідоцтві про народження вказані батьки,то можна перевірити паспорт батьків, де є їх фотографія . Не розумію,яка проблема взяти з собою свідоцтво ? Якщо їхати поїздом, то цілком реально можуть вимагати документ на дітей.
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    не просто цілком реально, а 10000% шо буде катавасія без свідоцтва

    ---------- Додано в 16:28 ---------- Попередній допис був написаний в 16:28 ----------

    паспорт - не документ шо засвідчує особу дітей
     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Леся, в укр паспортi нема фото дiтей. Чи вже клеють?
     
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    але у квитку пише: мати оригінал свідоцтва про народження, паспорт тут же ні до чого
     
  12. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    а Ви хіба не берете з собою в подорож паспорт ? і не я ці правила придумала :)

    питання ж було як свідоцтво допоможе встановити , що це батьки дитини

    я для спокою завжди беру свій паспорт і свідоцтво дитини , хоча скоро син вже буде мати свій паспорт )

    ---------- Додано в 16:58 ---------- Попередній допис був написаний в 16:47 ----------

    в українському паспорті в мене немає фото дитини
     
  13. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    я вчора перечитувала закон, там сказано про підтвердження віку дитини (а не ,перевірка чи то ваша дитина чи ні),плюс є поправка, що документи надаються на вимогу,якщо є сумніви, якого саме віку дитина. Я так розумію, всю ту катавасію затіяно, щоб діти старше 6 років не їхали "зайцями", а купувались квитки, відповідно до віку дитини.
    В законі до речі, ніде не знайшла перелік документів. Тому і запитала тут.
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    на практиці при посадці у вагон зараз вимагають свідоцтво про народження. Минулоріч навіть з одними пасажирами була проблема: не було свідоцтва, була нотаріальна копія, але більш ніж 30-денної давнини. Паспорти у батьків були.Провідник відмовляла у посадці. Пасажири вирішували цю проблему через начальника поїзду. але нервів собі витратили предостатньо.
    цьогоріч при продажу білетів свідоцтва не вимагали- виписували зі слів. Натомість попередили про обов язковість наявності документів при посадці.
     
  15. olitsisa

    olitsisa New Member

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Саме так. Відправила малого з бабцею на море, майже на місяць, а за цей час планувала подати документи на вписання малого в закордонній паспорт. Нічоо не вийшло , сказали в довідковій УКРЗалізниці що свідоцтво має бути обов*язковим і навіть нотаріально завірена копія не підходить.
     
  16. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: нема свідоцтва - не поїдеш

    Моя мама їздила з Максимком на Схід до родичів, мала з собою оригінал свідоцтва, але ні туди ні назад не вимагали показати.

    ---------- Додано в 13:52 ---------- Попередній допис був написаний в 13:51 ----------

    напевно по цій причині.