Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Уляночка, 19 Березень 2013.

  1. miledi cherry

    miledi cherry New Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    Можливо хтось з таким стикався, бо нам 2 рочки і маємо тремор підборіддя (проявляється коли позіхає або інколи при плачі). Були у невропатолога, то він припустив, що то через тиск, направив нас на екг (трошки завишений тиск). Приписали нам магній в6 вживати місяць часу, але суттєвого покращення не бачу, інколи може вже не трястися підборіддя, але у більшості випадках є тримор...можливо то продовжити пити той магній чи щось інше?
     
  2. Lesik Shevchuk

    Lesik Shevchuk New Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    Старший син(5 років) декілька раз скаржився що око "смикається". радилася з нашим сімейним лікарем, каже, що швидше за все глисти(якісь паразити). В мене теж таке бувало ,але то при певних хвилюваннях. Можливо і в дитини теж, хоча в садочок ходимо давно,а школа тільки попереду.
     
  3. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    Якщо тільки при позіханні та інколи при плачі, то ніякого лікування не потрібно.
     
  4. orsol

    orsol New Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    У моєї дитини також кліпання очима вже майже рік, періодично з"являється- пропадає. Сімейний сказала, що переросте. Чи дійсно так? Порадьте хорошого лікаря, що допоміг справді, не хочеться їх даремно відвідувати. Наперед вдячна.
     
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    Ми ідемо вже до другого невропатолога у вівторок, поки лікування не дає результату...кліпання то з'являється, то зникає - вже майже рік часу.
     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    В нас починалось з морщення брів і завертання (випучування) очей. Потім почав хмикати носом, ніби видував повітря. Я думала, що це через аденоїди. Тепер лише часте кліпання, інколи дуже часте...шкода дивитись на це. Пили гліцисед і настойки з зеленої аптеки - ноль результату.
     
  7. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    в нас було щось подібне в 2-3 роки. дуже дер пупок і шморгав носиком. від пупка нам невропатог на орла приписала мікстурку і ми її пили разом з вітаміном В6. то пупок відразу нам пройшло. і носик згодом теж.
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    Були ми в невролога в Чорнобильській...Сказала, що воно само в одиничних випадках проходить і потребує тривалого лікування. Направила на обстеження і прописала Ноофен і Адаптол місяць пити. Почувши ціну за 20 штук одного і другого, я випала...Ноофен 280грн/20табл., Адаптол 100грн/20табл., а на місяць треба по 4 пачки того і того. Пропонували мені укр. аналог дешевший. Як кажете, купувати аналог чи так як прописали?
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    ну і ціни... я в шоці
    ноофен нам свого часу допоміг від затинання, правда, приймали ще у 2006 році
     
  10. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    Проблему тіків знаю дуже добре- сама мала та дитина дістала з 4-ох років. Лікувати треба- бо будуть ходити тіки кругами, то одне- то інше, а може і щось взагалі тяжке причіпитись, якісь рухи (які буде неможливо не помітити). Ноофен дуже добрий препарат- дійсно виводить з тіків, але на початок треба хоч місяць попити, сину давала до закріплення результатів до 6 міс. І навіть зараз періодично даю пів таблетки в день ранком, як бачу перші початки тіків- вистарчає 10 днів.
    Є наш препарат таблетки по 0,25 г №20 (10х2)
    Торговая марка: Нообут IC Интерхим,. Те саме, також хочу їх купити (не було іх в продажу). Про НООФЕН- НООБУТ, приймати треба почати поступовово, по пів таблетки 2 р в день, хочаб тиждень. А потім перейдіть на дозу, що лікар прописав- хоч може бути таке, що і цього буде досить . Вже за тиждень мають бути зсуви, можна давати таблетку 250, по половинці 3 р. в день. Якщо допомагає менша доза- більшої не потрібно. Подивитись на реакцію дитини., одним підходить дуже -іншим ніяк. Я така була перестрашена, що навіть щоденник поведінки вела. Препарат дуже хороший, тому дійсно радзу поступовов вводити і буде все гаразд. Цей препарат ще саме слабеньке для тіків, так мовити 1-ша ступенька. В мене малий в перший день прийому сів малювати і малював 2 години (він ніколи не малює- скучно каже). Адаптол не раджу підключати- забагато і це якесь дуже потужне поєднання. Адаптол взагалі в ступор людей вводить. Я давала дитині спочатку Магній В6 в ампулах 10 днів по 1 ампулці+лікування. І радить лікар останній прийом Ноофена робити не пізніше 18 години, може збуджувати дитину. Тіки заострюються на осінь-весну. Якщо дитина хвилюється, після хвороби можуть виходити. Я впевнена , що ви все подалаєте, але запастись терпінням потрібно- швидко не вийде впоратись. Ще треба на глисти обстеження- можуть лямблііі та аскариди сприяти. І дуже важливо : менше навантажень на дитину, гурткі- багато уроків, шкодить- навіть якщо дитині це подобається, йде навантаження на нервову систему.. Більше відпочивати, живого спілкування і проулянок- це важливо. Також звести до мінімуму дуже сильні емоціі (навіть позитивні), має бути емоційний спокій. Тобто навіть якщо дитина чомусь занадто зрадіє чи буде дууууже очікувати якусь подію- то може поіршити лікування (збдження шкодять) Плавання добре сприяє одуженню, але не панацея (просто розслаблює і відвлікає ). Зауважень не робіть дитині- він не може себе стримати,це таке почуття ніби вам щось шалено свербить, а ви стримуєтесь- стримуєтесь, а потім всеодно прориває. І потім дитина дуже переживає, чкщо на цьому загострювати увагу (Але як малий очима кліпав- крутив- я думала в мене серце розірветься, а як було гикав постійно- годі було витримати). Але переважно в школі діти не мають тіків- бо вони завантажені- зусередженні. Переважно вони проявляються в стані спокою , коли тел. дивиться або в комп. грає-дивиться.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    в Польщі багато ліків дешевше коштують ніж в нас(тут таблетки для малої 300грн, в Польщі близько 90грн), може лікар виписала б вам рецепт і хтось би купив?
     
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    Так, нам призначили по пів таблетки два а то й три рази в день. Теж лікар радила не давати пізніше 18
    От мені за той Нообут в аптеці і казали. Та я вже настроїлась на ноофен, лиш би допоміг.
    Зауважень не робимо, хіба наша баба оййкає, ахає як приїжджає.
    Тай навантажень нема, уроки вомапрактично не робить, в школі за перерву зробить, прийде додому, кине сумку і гуляти.

    ---------- Додано в 22:59 ---------- Попередній допис був написаний в 22:57 ----------

    Hexe,а без рецепта не продадуть? В нас їх без рецепта відпускають....чи Ви маєте на увазі просто латинську назву?
     
  13. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    доречі варіант- в Польші ліки дають лише за рецептами, можна навіть педіатра попросити написати латиною і печатки всі поставити.
     
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    Попрошу обов'язково, бо це дійсно гарна ідея
    А, ще забула написати, радили нам позайматись з психологом
    Плюс ванни з мелісою, м'ятою і мішечок з заспокійливими травами на подушку ставити на ніч.
     
  15. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    В кого Ви були? В Мироновича? Потрібно записуватися наперед? Чи просто прийти і чекати в черзі?
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    Та от до Мироновича тільки думаємо йти, сказали, що він там найтолговіший.
    Ми були в Миндзюк, так вроді...
    Ой, що я сьогодні пережила...надіюсь дівчата на Вашу розраду, чесно
    Пішли ми на нейросонографію сьогодні. Є відхилення! Лікар толком ніц не пояснив, почерк як курка лапою...Знайшла я цю Миндзюк О.О. в стаціонарі, в якої ми були тиждень тому і яка нам і прописала Ноофен і Адаптол. До слова, вона мені сподобалась як лікар. Одним словом, вона мені пояснила, що беручи до уваги лише ото ЕГГ ехо, нам потрібно назначати курс протисудомних препаратів, які треба пити не менше 3-0х років без перериву. Чому? Бо по результатах обстеження причина органічного характеру - "епілептичне джерело". Я як почула цей термін - голова розболілася відразу. Сказала, що наші кліпання очима, це один із проявів епілептичного припадку, що їх є тисячі видів, не тільки втрата свідомості з піною з рота. І це обов*язково потрібно лікувати, бо само не мине, а лише може з часом перерости в більш серйозну проблему. Але, оскільки вона не бере до уваги лише саме обстеження, бо то як лікувати поганий аналіз крові, а бере до уваги ще й загальний стан дитини, анамнез, то вважає, що це серйозне лікування нам не треба. Тож сказала пити Адаптол і Ноофен місяць, а за місяць повторити обстеження. Плюс направила на МРТ головного мозку. Буду дуже вдячна за будь які коментарі знаючих, чи тих, хто мав схожу проблему. Дякую!

    ---------- Додано в 18:09 ---------- Попередній допис був написаний в 18:04 ----------

    тільки по запису
     
  17. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    Донечці майже 3 міс дрожать ножки інколи сказали що то від нехватки кисню при пологах виписали табл дормікінд і ванни заспокійливі сказали до 3 міс має пройти, так і не пройшло.... Міняти лікаря? Не правильне лікування? Чекати ще? Чи могло по спадковості перейти?
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    а підборідок? ручки? тремор? до пів року як не мине, тоді лікувати
     
  19. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    Спочатку тремтів підборідок і ручки а зараз ні.... Лише ножки, але я все рівно переживаю
     
  20. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?


    на орлика є хороша невропатолог. можете сходити. але не кажіть зразу що тремтить чи щось таке. як сама нічого не знайде, то Ви себе накручуєте)