Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Уляночка, 19 Березень 2013.

  1. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    А як звати? Можна в пп? Там попередній запис? Чи як?
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    не пам"ятаю) Савчак чи якось так. там просто в реєстратуру і берете талончик до неї і все. бажано картку свою мати. питають причину, то я казала, огляд в три місяці та й все.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    Дякую подивлюсь що мені на те все скаже невропатолог з поліклініки і піду до неї
     
  4. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

    В нас був спершу тремор підборіддя, потім після 8 міс був дуже наляканий на Орлика, кололи уколи і він мав дуже великий переляк, тряс ручкою, потім ходила до Свинаренка, направив на ВЧТ вимірювання, в нас був тиск, прописав ліки. Ми почали пити, але потім дівчата на форумі+наша педіатр відмовили нас від того. Переросли вроді. ТТТТТТТТТТТТ
     
  5. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Нервовий тік: лікувати чи "само пройде"?

     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівчата, порадьте толкового невролога...
    Я вже писала тут...наше кліпання минулося, а тепер знову з'явилося.
    Знайшли в малого глисти - аскариди і токсокари. Пролікували альдазолом 10 днів і від початку грудня до тепер перестав кліпати очками. Я зраділа, що все позаду, але видно рано...кліпання знову вернулося. Невролог Кунта припускає, що то різновид епілептичних нападів і каже, що треба пити протисудомні таблетки. Але судом в малого ніколи не було і та ж Кунта писала нам Синдром нав'язливих дій. Я читала, що при аскаридозі можуть бути такого роду навіть епілептичні приступи. То може просто ще минуло мало часу і варто просто зачекати, а не давати дитині такі серйозні ліки, які даютьсч хворим на епілепсію? Як прийняти правильне рішення... У вівторок маємо ще іти на одне обстеження - депривація сну. Я постійно про то думаю, вичитую в неті всю інформацію про цю хворобу...Дуже прошу як хто тикався з чимось таким чи схожим напишіть мені. Дякую!
     
  7. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Я в дитинстві теж так кліпала очима. І ще було періодами, що покашлювала. До невропатологів ніколи мене не водили, ліків ніяких не приймала. Мені здається, що воно ніяк не повпливало на моє здоров'я. Ну може нервова трохи, але списую то все на характер.
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    і як довго Ви кліпали?
    я от вирішила поки ніде вже не йти і забути про це взагалі. Поки вже майже місяць не кліпає. Надіюсь, що вже не буде
     
  9. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Я вже так точно не памятаю, знаю, що теж було періодами. Батьки звертали на то увагу, але до лікарів не ходили. Памятаю, що переважно це було під час якогось хвилювання, наприклад перед контрольною в школі або перед концертом, де мала виступати. Думаю можна дати синові попити щось заспокійливе, а з такими серйозними ліками варто почекати.
     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    В мого малого в грудні почалось, він злякаввся/понервувався і відразу почав кліпати. Щоденно спостерігала таке десь три тижні, потім пішло на спад і минуло взагалі. Наразі. Я збиралась до лікаря, але мене вмовили якийсь час поспостерігати, якщо з'являться нові симтоми чи кліпання погіршиться тоді звернутись. Помітила, що сильніше кліпав від перегляду ТВ, комп'ютера - прибрали, також коли втомлювався, спати хотів, з ним і між собою розмовляли максимально спокійно і при малому про кліпання не розмовляли взагалі. Чоловік помітив, що коли ми обговорюєм при дитині -малий кліпати починає відразу і досить інтенсивно. Якось так минулось поки що, десь півтора місяці не спостерігала ні разу. Зараз ритм життя звичний, трохи телевізор дивиться, іноді плаче/нервується - без рецедивів. Але нашому малому 3,5, ваш старший, ви від усі стес факторів не ізолюєте
     
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    В нас спочатку кліпання не зникало більше року. Кліпав то сильніше, то майже не помітно, але постійно. Після лікування різними травками, заспокійливими, а тоді виявлення аскарид і лікування їх, кліпання зникло різко. Малий грає ігри на компі і часто дивиться тв і я зі злості хотіла його трохи від того відігнати, сказала, що почне кліпати знов як не перестане грати ігри по 4 години. І це дуже вплинуло на нього - почав знву кліпати. Але якось з часом ми той випадок забули - пройшло днів 5 і кліпання минулося і тепер тему кліпання, ліеарів і т.д. ми не зачіпаємо.
    Помітила, що зараз він часто в обід лягає спати, але думаю це потреба організму, такий вік, весна, перевтома.
    Від стресів відгородити важко, але стараємось зараз на всякі його прогріхи закривати очі...й
     
  13. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Не дійшло до того, бо від простих заходів кліпання зменшувалось. Якщо у вашого сина більше нема жодних симптомів, то не спішіть ліки давати. Нехай не переймається навчанням, більше займається тим, що любить, менше залипає на мультимедіа всяке і все буде добре)
     
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Про родові травми я теж читала
    Пм'ятаю немовлятком нам ставили неврологи затримку темпу мотовного розвитку і гіперактивність, але я на те не дуже увагу звертала.
    Так, Ромаха наш є нервовим досить, але і таким критим панікьором. Він переживає за навчання, за поступання в гімназію, за олімпіаду з математики, але ж як то все відгородити.
    За масаж я не знала
    Я водила його до священника, давала за здоров'я, молился де'ятницю....думаю це допомогло.
    На то обстеження ми не попали - депривація сну, але думаю, це на краще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Скажіть, будь ласка, а ви робили ЕЕГ (електроенцефалограму)? Наскільки мені відомо, при підозрі на судоми потрібно зробити ЕЕГ, бажано нічного сну.
     
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Робили, два рази в різних місцях. В той час як ми робили, малий кліпав очима дуже сильно/часто, практично щосекунди. На ЕЕГ є зміни, в скроневій ділянці лівій піки підвищеної активності, чи ще кажуть епілептичне вогнище, але як я зрозуміла, це ще не означає хворобу.
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2015 ---
    Нічного сну не робили
     
  18. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Meriroma, а в сина нормальний зір? Бо я пригадую, що часто дивлячись в школі на дошку, примружувалась і кліпала, щоб краще побачити. Можливо саме тоді воно почалось, як привичка. Зір в мене зі школи поганий.
     
  19. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Можливо, варто ще в якогось лікаря проконсультуватися для "підстраховки"?

    Та, думаю, головне Ви вже зробили
    , бо без Божої допомоги й лікарі бувають безсилі.
     
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Помітила, що досить багато дітей зараз кліпає. Мій теж: то був період кліпав, то тепер ніби час від часу примружується, і то все більше лише на ліве око. Іноді потирає око так, ніби туди щось потрапило, а коли питаю, то відповідає, що нічого не заважає в оці. Мені здається, що то від комп"ютерних ігор може бути, бо захоплюється тим. Планую спочатку піти і перевірити зір, далі вже будемо бачити. Однозначно телевізор і комп"ютер треба обмежувати.