Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем La esposa, 27 Лютий 2011.

  1. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    вирішила сьогодні зробити пироги з яблуками, тісто роблю в хлібопічці, завжди даю масло, а сьогодні дала олію і тісто мені рідке вийшло :girl_cray:. Чи то я збилась з рахунку і забагато ложок олії вгатила, чи то треба було масла дати. Домісила руками, але тісто вийшло тяжке, печуться пироги, сподіваюсь будуть їстивні.
    Ну щось я з випічкою ніяк не можу потоваришуватись :girl_sad:
     
  2. Polalex

    Polalex Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Вчора вирішила чоловікові на сніданок зробити сюрприз - піццу "Хвилинка" на сковороді. Дотрималася рецепту на 100%, а воно вийшло якесь рідке, прилипло до пательні, ще й лишилося напівсире... Краще б не робила взагалі :girl_cray: Не буду більше западати на рецепти, де в назві є "хвилинка", "очень быстро" і т.п.
     
  3. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Вирішила сьогодні напекти еклерів, бо дуже вже чоловіку захотілось. Воно мені треба було? Знайшла рецепт, зробила все як пише, і тісто получилось і крем заварний, все ок., але як викладала на форму випікатись, то заблизько один до одного, і виросли мої еклери не в тістечка, а в один суцільний пиріг :sad: і не пропеклись добре... :sad: Відділяла, допікала, висушувала, ой намучилась! З горем пополам наповнила кремом. Стоптав мій муж майже половину тих тістечок, казав, що смачно :) , а я зла сама на себе, бо не получилось так як мало бути.
     
  4. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    В мене невдача з банальними дерунами. Все так гарно починалось, а в кінці якогось милого бахнула борошна забагато та ще й відразу вмішала, більше картоплі не мала, щоб розбавити і вийшли якісь гумові пляцки з присмаком картоплі :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Detektyv

    Detektyv Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    А в мене ніяк розумне тістечко не получається, хоча роблю все як написано. А виходить солодкий звичайний омлет(((. І ще в мене кекс банановий не виходить, не росте зовсім. Мабуть з мене пекар ніякий, а я так стараюсь.:girl_cray:
     
  6. Summergirl

    Summergirl Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    О,в мене теж то "розумне" тістечко не получилось :sad:((, точно омлет. Чоловік, правда, з"їв і казав, що на пудинг схоже. Краще мафінів напекти ;)
     
  7. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    А ви чули таке, щоб Тірамісу не вдався? Я - ні... до недавнього часу...
    Так от, вирішила зробити нам на НР. Хочу зазаначити, що роблю я цей десерт далеко не вперше і завжди все було супер. Але цього разу я не повірила своїм очам. Думаю, що причина була в Маскарпоне, бо купила якесь зовсім інше, ніж завжди та ще й велику банку (завжди беру дві малих).
    Розкажу все попорядку: збила я жовтки з пудрою, додала маскарпоне - і по-перше, маса зразу сильно зрідла, по-друге - залишились маленькі комочки, які я ніяк не могла розмішати. Додала збиті білки, залила печенька і в холодильник. Через добу глянула - зверху ніби застигло, хоча вигляд крему був не такий як завжди. Ну, думаю, хоч добре що не рідке. Але яке було моє здивування, коли я розкрила роз"ємну форму і весь крем з середини витік на стіл як вода. Це був жах! Хоч добре, що гостей не було - ото би опозорилася...
    Не знаю, що там з тим маскарпоне було не так (бо термін придатності був добрий), але такого я б більше в житті не купувала. Показую і вам яке
     
  8. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    можливо був перемерзлий.
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    ото і в мене таке недавно було. Але то моя мама чомусь вирішила для тірамісу везти маскарпоне з Італії, хоч в Польщі воно є. Їхала в автобусом і невідомо , що там з ним було. На вигляд нормальне було, але коли я почала перемішувати, то збилося в комочки , я перемастила, а наступного дня спробувала-то ті грудочки стали як масло... Правда ми його і таким з'їли, всім смакувало, але ясно, що то було не тірамісу :girl_crazy:
     
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    А шо то за таке тістечко? і чому розумне?
     
  11. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    я робила по цьому рецепту, вийшло
    а розумне воно тому, що розділяється на 2 коржі і масляний крем посередині :)
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Виявляється, то звичайнісінький бісквіт з маслом. Тю.
     
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Марусю, я теж так думала, але воно справді в процесі готування розділяється на три частини і доволі-таки смачно виходить.
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Я так загорілась тим "Розумним тістечком", а воно в мене взяло, і не вийшло. :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    Найцікавіше, що я не знаю, що зробила не так. Користувалась тими рецептами, що постили вище форумляночки, дуже старалась, а воно за 2 год. в духовці так і зилишилося сирим тонким пляцком.
    ФФФсьо! Я сказала! Треба змиритися з тим, що раз "не з того місця ростуть" в мене руки до випічки, нема чого продукти переводити.
    Зла така сама на себе.:girl_devil:
     
  15. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Я сюди поплакатися. Вчора звурдився мені масляний крем до мого фірмового торта :sad::sad::sad: ДВІЧІ!!!! :sad::sad::sad: Ще такого в мене не було скільки років печу той торт. підозрюю що масло було не альо. Але що я тепер маю робити з цілою мискою смачнющого масляного крему яким не можу переложити торт, бо потече!!! капець. вчора аж заснути не могла з того всього. нині буде попитка №3, як не вдасться то чесслово, викину всьо :girl_devil: хоч шкооооодаааа. По перше купа праці коло того торта, по друге дорогий зараза :girl_devil:
     
  16. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Спробуйте трошки підігріти той крем в процесі збивання і додайте ще трошки масла (кімнатної т-ри), Можливо вдасться врятувати:)
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Не зіб’ється. Навпаки, збити масло кімнатної температури і помаленько додавати крем, також кімнатної температури.

    Або. Підігріти крем на водяній бані, або на вогні, щоб майже розтопився і навіть можна щоб трохи потекло. Це розпустить цукор, і тоді дуже сильно довго збивати. Якщо ж нічого не вдається, то треба додати цукрової пудри. Вона робить крем сухішим.

    Бажаю успіху! Надіюсь, що можна буде розігріти і збити знову.
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Вперше в житті пекла заварні тістечка з журналом під боком і з маминими порадами по телефону - впали... Спочатку пекла на 200 градусах, а потім ще 15 хв на 120, що не так їм? З того всього зробила торт "дамські пальчики", якраз все для крему було, але хочу з начинкою, і щоб не сухі були.
     
  19. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    О! бачу не одна я така))) з тим розумним тістечком я засумнівалась у своїх розумних здібностях по випіканню))) та сама історія, що і в дівчат - чи то солодкий омлет, чи то пудинг, чи то холодна манна каша... дала собі спокій з тим і більше пекти його не буду! бека якась) :girl_crazy:
     
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Ой не знаю, чи вийде невдале. Але забула дати у сирну запіканку муки чи манку. Сидю і ждю що з того буде :girl_in_dreams: