Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем La esposa, 27 Лютий 2011.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))


    Спробую наступного разу, відпишуся. Я ще думала, може ставити в морозилку на кілька хв? Форма роз'ємна, забула сказати.
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Знаючи українське молоко мене бабця завше вчила, перед тим як починати йочо варити взяти трошки на ложечку і попробувати чи не звурдиться, тобто не квасне. Так будете наперед знати, чи варите сир чи крем. :girl_wink:
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Дівчата, а хтось пече щось з кукурудзяною мукою? Бо я от пекла пиріг з вишнями,там 170 гр кукур. муки і 100 грн пшеничної; і він мені трохи гірчив, от і думаю, чи то завжди такий ефект від тої муки, чи то вона якась не свіжа?:girl_nea:
     
  4. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Я пекла апельсиновий пиріг з порічками, то мені був ок, але в тісто йшов сік апельсина і цедра, то воно перекривало інші смаки, можлиао тому гіркоти не було.
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Невдалі кухонні експерименти (кухонна жилєтка))

    Власне в моєму рецепті теж був лимонний сік, але лимона не було, тож було без соку, мабуть в цьому і є основна причина
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Плакаю((( не БаліБей в мене, а Рижик буде- какао підвело

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    В мене виходять гарно бортики, коли я зверху кладу пергаментний папір і насипаю крупи (рис, гречка, в ідеалі пасоля була б, але в мене нема). Потім її зсипаю назад.
    І так на десь 10 хв. Потім заливаю начинку і знову у духовку.
    Це вже 100%, що бортики не осядуть.

    Для пісочного тіста форму не змазую, але вона в мене нова і напевно з тефлоновим покриттям.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ohmyglobe

    ohmyglobe New Member

    Мені мій хлопець досі згадує підгорілу яєчню й грибний суп, який через велику кількість локшини став схожим на кашу. З ким не буває:pardon:
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    заварне тісто то не моє.... не такі цеглинки виходять, що можна забити.
     
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ви значить ніколи не зустрічались з професійним поваром. От я ні макаронів варити не вмію, ні яєць, про борщ взагалі мовчу, те що я варила то як він називав "галамага червоного кольору", хліб я не нарізаю, а гвалтую! А ще найбільший позор - то яйце пашот, його аж підкидало, як вчив як те чудо готувати.
     
  11. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Мені ніколи не вдається зробити тісто, ну не вмію його робити і усьо. Ще голубці(( скільки раз пробувала все одно та капуста тверда.

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk