Невдалий відпочинок. Робота над помилками.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем basia, 20 Червень 2016.

  1. basia

    basia Well-Known Member

    Всі люди помиляються. Я також. Цей раз помилка стосувалась відпочинку. Я отримала цілком протилежне бажаному. А все тому, що мала недостатньо інформації. Звісно, адже поінформований - значить озброєний.
    Сподіваюсь, що інформація наших форумлянок допоможе іншим уникати помилок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. basia

    basia Well-Known Member

    Вирішили ми поїхати у Хрінники. Покупатися, відпочити.
    Помилка 1. Вирішили зупинитись в дитячому санаторії ( бо ж діти, мабуть там тихо та пристойно) DSC_1234.JPG
    Помилка 2. Виявилось,що місце це популярне, і люди замовляють хатинки наперед. Так як це був пробний виїзд і телефонів ми не мали, то пані запропонувала нам те, що сама хотіла. Ніби всі хатинки однакові, але це оманливе враження. Хатинки однакові, але стоять у лісі вони по різному. Але про це далі. Отримали ми отаку хатинку DSC_1224.JPG DSC_1221.JPG DSC_1222.JPG
    Ну , мене важко злякати совдепією, але ж прибирати час від часу треба, нє? і на початок сезону бачок в туалеті поремонтувати?
    Походивши територією, ми зрозуміли що будиночки то різні - є і з ремонтом мінімальним, є навіть з душем. ( № будиночків ,де можна жити , ми звісно ,запам"ятали)
    Насправді, це фігня. Ось вечером, коли будинки були заповнені на 150% ( як це- читате нижче) почалось саме цікаве. Виявляється, там є дискотека для всіх бажаючих (місцевих, відпочиваючих та тих, хто відпочиває в палатках довкола). Вона реве та стогне до 3 години ночі, а ще до 5 лунають п"яні крики тих, хто культурно відпочивав. Тобто, заснути вдалося, коли сонце піднялось над лісом. Тут і виявилось, чому на одні будинки черга на 2 місяці, а інші вільні до заселення. І зовсім не через ремонт. Просто в деяких можливий сон, а в інших ця опція недоступна.
    Тепер про 150%. Відпочивають там люди скромного достатку ( як і я ), а якщо гроші не важливі, то любителі специфічного відпочинку.
    з розряду як класно ми відпочили, бухали два дні. Для того ,щоб на бухло залишилось більше, є ноу-хау : в тримісний номер вселяються 3,платять за 3х, господиня йде додому і підтягуються ще 6-ро. Тобто в 6-місному будиночку живе 12 ( я не вигадала, 9 чол жили зі мною). Пьють цілу ніч, кричать, І всі знають ,що " ми приїхали відірватись".
    Такої кількості п"яно- матюкливо-харкаючо-в-озеро і на землю людисок на 1 кв км я давно не бачила.
    Звісно, що там були і нормальні відпочиваючі, але,повірте, вони загубилися в масі "атривающіхся".
    Резюме: озеро- аналог Шацьких, тільки набагато ближче ( 145 км), чудове повітря соснового лісу, дешеве кафе та можливість готувати на мангалі і мінімально в будиночку. Для себе : їхати серед тижня, в строго вибрані будиночки - і все буде люкс. Попри те ми наїлися чорниці по дорозі і назбирали 3 літри додому, відвідали Козацькі могили в Берестечку, наплавалися і надихалися свіжого повітря. І загоріли . Так що бажаю усім не писати у цій темі , а тіко читати і бути задоволеним відпочинком DSC_1219.JPG DSC_1232.JPG DSC_1207.JPG DSC_1193.JPG
     
    • Інформативно Інформативно x 18
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Якщо обирати відпочинок на Україні, або в ближньому зарубіжжі, куди їхати власним авто ( тобто своїм ходом), на власному дсвіді переконалася, що найкращі варіанти завжди можна знайти на місці. Навіть у високий сезон. Принаймні бачиш, що береш. Не подобається- сів і поїхав далі у пошуках доступного. За багато-багато років відпочинку в Україні наперід бронювали хіба ті місця, які вже самі знали. А вперше їх знаходили завжди на місці- і в Криму, і в Карпатах, і в Шацьку...Знаю, що багато хто боїться їхати наобум, особливо з дітками ( я теж з більш перестрашених, добре, що є кому адекватно думати :) . Але реально завжди знаходилися хороші варіанти і за доступну ціну прям на місці ( за годину часу встигалося обдивитися кілька варіантів). У нас знайомі і в Болгарію так їздять, причому автобусом. Купують квитки, а шукають на місці. І завжди вдало. Оскільки вже навченні бронюванням через інтернет , особливо у нас, коли на місці суперумови на фото виявляються ну дуже далекими від реальності
    Якщо відпочинок за кордоном , де авіа- тут складніше. Але знову-таки, тут хіба собі довіряти. Вивчати інформацію самому, шукати варіанти самому і в агенціїї бронювати виключно свій вже обраний варіант ( тобто обирається самостійно і вдома, а в агенції- просто викуповується власний вибір. Тоді не буде розчарувань. Бо, в принципі, ні інформаційні тури, які відвідують турагенти, ні відгуки "моїх туристів", не дадуть тої картини, яку зможете зібрати для себе самі. Рекламники-інформаційники проходять для турагентів, не в пік завантаженості роботи готелів, це в основному гарна рекламна картинка , яка може відрізнятися від того як працює готель в умовах завантаженості високого сезону; відгуки туристів, які десь там купляли у турагента тур у цей готель і за його словами задоволені- то теж досить суб єктивно. Хіба особисто збирати інфо у цих туристів ( якщо це знайомі) відповідно до своїх критеріїв- що ви чекаєете і чи було саме так там .
    Одним словом- є можливість шукати на місці- це завжди буде краще і дешевше, ніж бронювати невідомі варіанти через нет. Немає можливості на місці бронювати- самому сидіти-вивчати інфо -знову сидіти- передумувати- і ще раз вивчати-збирати. І аж тоді приймати рішення.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Barabushka

    Barabushka Member

    Хм, а я убедилась, что если есть желание отдохнуть без лишних проблем, то проще ехать на проверенный курорт и по путевке. С кормежкой!
    Ну или хотя бы частичной =) А по поводу отдыха за границей - к примеру тур в Белек вам выйдет не так и дорого, особенно если озаботится им заранее.
    Да и с потерей российского туризма там и цены подупали и толкотни меньше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. VERO

    VERO Well-Known Member

    Толкотні точно менше) А ціни впали для тих, хто має дохід в валюті. І період найнижчих цін вже минув. Для сім'ї з дітками відпочинок в Туреччині важко назвати бюджетним. Особливо, якщо розглядати тури на мінімум як 10 ночей. В Україні точно можна знайти дешевші варіанти. Про комфорт та сервіс зараз мова не йде)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Туреччина для великої сім"ї справді дорога, але є інші курорти. От знайомі поїхали в Албанію (відгуків ще немаю, бо якраз сьогодні мають повернутись, але у фейсбіці такі щасливі коменти дають))) -- 10 днів 280 доларів. В Хорватію літаком(!) -- 200 доларів. але вони вже тричі були в Хорватії -- тому поїхали Албанію.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. VERO

    VERO Well-Known Member

    Їздили своїм транспортом? Знайому знайомих їздили минулого року в Албанію машиною, то теж дууже задоволені відпочинком та ціною. Але детальніше не можу розповісти. Немаю з ними зв'язку. В Албанію був чартер зі Львова і його вже зняли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ні, транспорт у ті гроші входив
     
  9. VERO

    VERO Well-Known Member

    То чим добиралися? Я так і не зрозуміла)
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    щось тут не те. Чартер на Хорватію іде по ціні від 250 євро в 2 сторони на 1. Яким чином їм вийшло 200 доларів відпочинок, ще із перельотом? . І з Албанією не зрозуміло: чим добиралися, що вийшло 280 доларів відпочинок?Якщо вілла ( апартаменти) менше тих же 280-300 дол. не виходить і це без доїзду
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну я не буду сперечатися сильно, але ми сім"єю вже більше 10 років літаємо у Туреччину, Єгипет і поки компромісних варіантів в Україні я не бачу. В нас в Україні за найменший сервіс ціни завищені мабуть разів в 10, а наприклад та ж Туреччина цього року на 4 дорослих+дитина 3р., на 7 дн. 5*готель, перша лінія, і т.д. обійшлася у 1300 у.о.(все повністю).
    Скажу так, достатньо один раз спробувати і Ви зрозумієте, про що суть.
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    це коли такі ціни були? який період?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    З 20.05.2016-27.05.2016 р., правда бронювали на початку квітня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. VERO

    VERO Well-Known Member

    Були. До 08.06. з Києва ще можна було забронювати за день до вильоту на 2+2 (діти з місцем в літаку) за 1100дол. на 9днів і вибір готелів був широкий. За готель класу люкс- на 50-70 дол. більше. Після цього "дна" ТО ціни "тримають", не опускають нижче 1500 на 4ос. Навіть, якщо місця на борту залишаються. І по ранньому бронюванні ціни були хороші, а часом- дуже хороші). Таких цін до кінця діта не буде точно. Навіть після серії терактів ціни ЗРОСЛИ і готелі активно бронюються. +позитивна інфа про збільшення потому росіян.
    --- дописи об"єднано, 1 Липень 2016 ---
    На жаль, для більшості українців ця сума (більш як 30000грн) не є аж такою маленькою. В Україні можна відпочити дешевше. Порівнюю лише ціну, а не комфорт/сервіс...
    Крім того, погодка в кінці травня-початку червня в Туреччині цьогоріч була не найкращою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    і найголовініше для більшості - все таки відпочинок в травні малодоступний. хто без школярів і тд.
    влітку припадає більшість відпусток поза червнем. ну і зігдно моїх критеріів -7 днів то дууууже мало
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    А відпочинок кінець вересня на Адріатиці - це вдалий вибір?
     
  17. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Минулого року було дуже добре: тепло, прогріта вода. Але чи можна спрогнозувати на цей рік, не знаю. Головне, щоб не попасти на дощі, а цього наперед не вгадаєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  18. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Ми на 4 дні їздили

    Sent from my SM-T560NU using Tapatalk
     
  19. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Щодо невдалого відпочинку, то минулого року захотілося чоловікові в "дикі Карпати", де немає людей, але є умови ))) Вибір впав на Усть-Чорну. Знайшли підходящу садибу, зідзвонилися з господарем, ціна 400 грн/доба за ОКРЕМЕ (це важливо) крило в будину (2 кімнати, вітальна, кухня, умови), ніби все підходить, дату приїзду узгодили.
    За день до приїзду я вирішила передзвонити власникові, нагадати про наш приїзд, так от він був здивований і сказав, що чекав нас пізніше! "але місце є, приїздіть".
    Їхали по навігатору (наївні!), який повів нас через Великий Бичків, якби ми знали, яка дорога чекає нас далі, то повернути б назад. Коротше кажучи, заїхали ми на стару австрійську трасу Кобилецький перевал, де дороги практично немає, хіба колись проходили лісовози, назад повернути неможливо... Зате було два позитивних моменти: 1) природа неймовірної краси, таких гір в наших Карпатах я ще не бачила; 2) 3-поверхові багатющі особняки без ознак людей я бачила вперше. 30 км тої дороги ми долали більше 2 годин. Врешті спустилися, ледве добиралися до тої Усть-Чорної, дзвоню власникові, а його нема)) Пле то таке, нас зустріла його дочка, доправила на місце і тут найцікавіше: помешкання, яке я забронювала, виявилося зайнятим!!! Просто тому, що приїхали постійні відпочиваючі і захотіли жити саме там, а не в іншому крилі. Нам дісталося 3 кімнати з ліжками загальною кількістю 12 (нас було 3-е), ціною 500 грн. В мене істерика, чоловік злий, як біс, але мусили хоч переночувати, бо дорога дуже вимучили. Замість 5 днів пробули 2 і поїхали в Вишків. P.S. Кияни були просто в захваті.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Десь в щоденнику я писала про свій відпочинок у греції, але повторюсь щоб більше ніхто на таке не попався. Як бронюєте тур в туроператора з транспортом, 10 разів перепитайте про місця і чи з вами не буде їхати якась секта! Їхати з 50 представницями мері кей - то ще те задоволення. Їх взагалі не гребе що ще хтось в автобусі крім них, а їхні гламурні історії на цілий автобус ( використовуючи мікрофон) то не для слабонєрвних. Ну і для них автобус міжнародного сполучення то звичайне таксі, яке стає на кожному куті і доставляє під саму хату, чи зупиняється під банком щоб панянки гроші зняли або страхівку купили, бо перед поїздкою таке зробити не можна було.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1