Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не знаю де спитати. Попросила мене знайома (вони не зі Львова) дізнатися відгуки, цитую: "про клініку Біомед по вулиці Драгана. Чи вони нормальні, чи вони шарлатани. Бо ми малого лікуємо там вже 2 роки, і не знаю чи варто ще їздити. Бо за прийом 500грн, я думаю що це дорого, а ще плюс дорога. Ми в невропатолога лікуємся Пронів Наталя Володимирівна.Чи може чула якісь відгуки."

    Вірю, що Посиденьки все знають, напишіть щось мудре :girl_flag_of_truce:
     
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Була з малим двічі. Зразу скажу, що це моя суб'єктивна думка, бо колеги її хвалять. Після другого прийому пішли до іншого невролога. По-перше, в мене склалося враження, що це викачування грошей. Купа розпливчастих діагнозів, купа ліків з серії "не поможе, але і не помішає", потреба в постійному відвідуванні. Просто таки наполегливо в кінці прийому записують на наступний. По-друге, почалися якісь дивні тексти типу "дитина шульга? треба перевчати!", "потрібно пройти голковколювання". По-третє, і найголовніше: місячний курс лікування ефекту не дав. І тоді на повторному прийомі пішли зовсім інші діагнози, знову купа ліків... Виглядало воно мені все як метод тику. Пхати дитину хімією з незрозумілою метою я не бачила сенсу. Як і знову викидати велику суму в смітник. Тому на тому все і закінчилося. В результаті, практично нічого з того не підтвердилося. Інший діагноз, інші методи. Мінімум ліків, решта - немедикаментозні методи.
     
    Останнє редагування: 29 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Flamenko

    Flamenko Member

    Були в Пронів з дитиною один раз і більше до неї ні ногою! Призначила дуже сильне лікування, яке, після консультацій з іншими неврологами, було взагалі не потрібне. При виході з кабінету всунула буклетик з описом ліків і сказала: «Почитайте собі про ці ліки, бо я їх призначу вам на наступний раз». Тобто не знаючи який буде результат від призначеного лікування, вона вже знає що буде далі призначати. Обов’язково хоче щоб одразу записались на наступний візит. Одним словом не рекомендую цього лікаря нікому!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. катенок

    катенок Well-Known Member

    Біомед- це шарлатани
    Особливо їхні діагностики і лікування комп‘ютером, то певна методика, в яку я повірила, родичам щось там помогли
    Але я вважаю викачування грошей і не більше
    Не раджу нікому
    Я дурна, занесла їм кругленьку суму
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    привіт. як потрапити на огляд до Куксенка?
    питаю для родички, потрібен огляд новонародженого

    як Негруб приймає на Симоненка? (в приватному порядку до кінця серпня все розписане)

    може ще порадите толкового невропатолога дитячого, і щоб не чекати під кабінетом цілий день з малесенькою дитиною
     
  6. FernFlower

    FernFlower New Member

    Потрібен хороший дорослий невропатолог, до якого можна звернутися щодо головного болю. Буду вдячна за рекомендації лікарів з кардіологічного центру, оскільки на біль скаржиться сердечник (діагностига обмежена, бо протипоказано робити МРТ), або за будь-які інші рекомендації.

    Також цікавлять відгуки про лікаря Заєць Ольгу Іванівну (діагностичний центр).
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Треба показати меншу адекватному невропатологу. На Орлика, де були в 3 місяці щось не вразила лікар.
    В нашій поліклініці не дуже довіряю їй (Сидорук).
    Кого порадите?

    Знайшла, що поруч в Міні поліклініці на Пасічній консультує Мартиненко Яна. Раніше ніде не чула про неї.
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2019
  8. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Вона ще працює в медцентрі "Інново". Зустрічала хороші відгуки про неї.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Pikarda

    Pikarda New Member

    Щодо Свинаренка Домініка Густавовича. Знайшла ще 1 контактний номер телефону, колись дала співробітниця. Відразу дозвонилась, трубку підняла жіночка, я так зрозуміла адміністратор. Ось 0505228813
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    так, вона дуже чудова, професіонал своєї справи, дуже позитивна і привітна до діток
    ніколи не призначить щось просто так, не призначає "радянські" ліки, які закордоном вже не використовуються або заборонені
    суто як факт - прихильниця вакцинації
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми якраз в неї були в суботу, сподобалась. Спокійна, без лишніх втручань та приписів, оглянула дитину, заспокоїла що все гаразд (в мене були питання).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. veredulya

    veredulya New Member

    Добрий день. В батька трапився мікроінсульт. Приїхали на Топольну - потрапили до Пуцило Оксани Володимирівни. Чи має хтось про неї відгуки? В Інтернеті не знайшла. Всю тему перечитувати нема зараз як. Вибачте, якщо вже писали...
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. veredulya

    veredulya New Member

    Тато вже вдома, але розповім нашу історію, бо маю що порадити. Отож першого разу потрапили в неврологію не а першому поверсі до Пуцило О.В. Лікарці віддячили щедро. Вона доволі часто заходила до батька. Прокапали його - та й виписали. А менше, ніж за 2 місяці - новий мікроінсульт. Якщо першого разу порушився зір, то другого занімів увесь правий бік. Наша лікарка сказала, що у неї у відділенні місця нема і тепер ми лежали в другій неврології. Про саме відділення навіть слів нема. Є відео з тим, як там кишать таргани (не вмію сюди прикріпляти). Але то таке. Потрапили до лікаря Гев'яка. Він десь ще викладає і пацієнтам приділяє небагато уваги. Та й у спілкуванні нам видався дивним. Та й відгуків кілька знайшла негативних. Тому ми попросили змінити доктора. Тепер лікуємось в Новосад Олени Радомирівни. Сподобалось те, що вона призначила обстежень вдвічі більше, ніж два попередніх лікарі. Тобто спробувала з'ясувати причину мікроінсультів, адже аналізи усі такі, як були після першої виписки. І так, ніби привід знайшли - вночі в тата тиск скаче, як на каруселі. Але будем бачити, як далі. Бо вчора нас виписали, а тиск й надалі піднімається і цукор високий. А номера телефону лікар не дає, бо надто багато пацієнтів дзвонить. В принципі, можна її зрозуміти.
    Словом, порада така: томографії та крапельниць часто недостатньо для того, щоб виявити причину та попередити наступні мікроінсульти. Питайте лікарів, чи не варто простежити цілодобово за серцевим ритмом та тиском пацієнта? Вдень у тата раніше тиск був нормальним. Ми не підозрювали, що в певні години ночі може бути верхній показник і 220, і 240. Олена Радомирівна нарадила нам таке обстеження. Виявилось, не даремно. Воно платне. За добу на одному апараті 350 грн. Проте в контексті інших витрат це вже небагато.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kom

    Kom Member

    Також Олена Радомирівна призначала моєму батькові цілодобовий моніторінг серцевого ритму, при чому на дві доби... Виявили миготливу аритмію... Холтер корисна процедура
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2020
  15. irunaCH

    irunaCH New Member

    Теж нікому не раджу Пронів Наталію Володимирівно просто вбиває своїми припаратами здорових дітей
    Оминайте її стороною
    Розвод на великі гроші
    Таке враження що проводить досліди над дітьми такими ліками, що вона призначає
     
  16. margaruta pisochna

    margaruta pisochna New Member

    Доброго дня. Може хтось має контакти невропатолога Величко Софія
     
  17. Moza

    Moza Member

    Мені зі всіх дитячих невропатологів найбільше сподобалась Рудківська з лікарні на Орлика. Ще були з плановими оглядами в Дворняк і Мироновича в Чорнобильській. Але перша, на мою думку, набагато уважніше оглянула дитину, розпитувала про режим і поведінку. Лікарі з Чорнобильської здались більш поверхневими(огляд дитини тривав хвилини півтори) більше за столом сиділи і розпитували про вагітність і пологи. Це були звичайні планові огляди,але мені здається, що треба більше часу приділити дитині, а Миронович і Дворняк вирішили, що раз вагітність і пологи нормальні, то і у дитини проблем не буде, зайвий раз оглядати не треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. OksanaRozhak

    OksanaRozhak New Member

    Доброго дня, може маєте номер тел.Наталі Василівни скиньте будь ласка.
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2020 ---
    Доброго дня, може маєте номер тел.Наталі Василівни скиньте будь ласка.
     
  19. yuliamuharska

    yuliamuharska New Member

    Привіт! Порадьте будь ласка перевіреного невропатолога у Львові, турбує постійний головний біль
     
  20. Acura

    Acura Active Member

    була у багатьох невропатологів з проблемою головної болі і запаморочення. на даний час найбільш толкова на мою думку це Верещак Мар'яна (примає у ВероМед на Щирецькій)