Німеччина

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Rodionochka, 29 Листопад 2014.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Плануємо поїхати на тиждень до Німеччини. Цікавить уся інформація про подорож до цієї країни - як краще їхати, яким маршрутом, що варто знати водіям, нюанси стосовно віз, що варто відвідати, де краще зупинятись, що варто купити, чим смачно поласувати тощо. Тобто все-все-все!!! Будемо вдячні про будь-яку інформацію.
    І почну перша))). Збираємось їхати на авто, перше місто - Франкфурт-На-Майні. Плануємо заізжати через Чехію, по дорозі заскочити у Карлові Вари. Не радили іхати через Гьорліц, оскільки там аж надто часто перевіряє поліція візи. Маємо польські шенгени (чоловік - бізнес, я і діти - культура). Є така неприємна штука як "не цільове використання візи". За цей момент дуже переживаю(((. Поки все. Обіцяю після вдалоі подорожі звіт. І чекаю на дописи у цій темці))).
     
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Німеччина

    А я чекатиму вашого звіту про подорож.
    Сестра запрошує у гості, але я не дуже уявляю, що такого цікавого є у Німеччині, щоб туди вартувало поїхати. Може, я ще не такий бувалий мандрівник, але наразі в планах побачити стільки інших європейських країн, що Німеччина на їх фоні не настільки приваблює. Крім того ці страшилки про німецьких поліцаїв і польські візи.

    Цікаво, а якщо є польська шенгенська шопінг-віза, то поїздка на шопінг до Німеччини - теж нецільове використання? Чи таке можливе в принципі?
     
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Німеччина

    Я б ще радила відвідати Саарбрюкен (а там і до Люксембургу недалеко), Кьольн, Мюнстер - місто велосипедистів. Всі ці міста варті уваги.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я була в соляних шахтах в м.Бад-Зальцунген, це недалеко від Айзенаха.

    А, ну і Дрезден і Берлін само собою.
     
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Німеччина

    якщо їдете з дітьми - Фантазіленд біля Кельна
    Баден-Баден - всесвітній курорт, де на 1 німця припадає певно 5 росіян((
    Бремен - пам"ятники бременським музикантам і м"ясорубкам))
    ну і німецькі села - то окрема пісня, по них вартує просто ходити пішки і фотографувати
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Німеччина

    Баден-Баден відпадає))). Хоча плануємо Карлові Вари відвідати, а там 80% житла належить росіянам(((. Ідемо більше в гості, але цікаво ще щось побачити. Обіцяють організувати нам цікаву програму. А ще в той час уже передріздяні ярмарки і розпродажі))). Цікаво, а що варто там придбати? Може щось є таке тільки німецьке))), неповторне))). А ще цікаво, як малий зможе застосувати свої знання німецької. Як не як третій клас спецшколи))).

    ---------- Додано в 20:41 ---------- Попередній допис був написаний в 20:40 ----------

    А розкажіть ще про Фантазіленд, бо плануємо і в той бік махнути.
     
  7. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Німеччина

    Я в Німеччині тільки проїздом була, але мрію про Баварію, точніше побачити Нойшванштайн (ну але я на замках помішана, так що..).
     
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Німеччина

    містечко атракціонів, поділене на сегменти ( Мексика, Африка, Китай....)
    Платите за вхід (на нас і дитину вийшло в районі 50 євро) і тусуєтесь цілий день (ми як ввійшли в 9, то вийшли в 17)))
    Тут їх сайт
    http://www.phantasialand.de/en/information-service/opening-hours

    Ви не написали, коли плануєте подорож. Ми були в липні, то було люкс, там багато водних атракціонів, звідки ми виходили як мокрі кури (на території одразу є сушилки в повний ріст для бажаючих) - в спеку самоє оно.
    Малій тоді було 10 років, то пускали на більшість атракціонів, тільки в африканському сегменті її зміряли метром - бракнуло 5 см, то не пустили:connie_pull-pigtail
    На території фантазіленду є готель, але ми вибрали не гірший, 10 км від містечка і на 50 євро дешевший)
    Нам дуже сподобалось, плануємо повторити
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Німеччина

    Взнали щойно, що для заправки газом у Німеччині та Бельгії потрібен перехідник. Хтось газом там заправлявся? Чи вони там на заправках його мають чи треба тут купувати? І де? Може хтось щось чув? І ще - цікавить питання відносно бустерів для дітей. В мене менший у кріслі, а в старшого - бустер. Десь прочитала, що бустер лише для зручності, щоб ремені не тиснули. Чи можуть оштрафувати за це? Малому вже 9, але ростом маленький. Дякую!

    ---------- Додано в 10:31 ---------- Попередній допис був написаний в 10:27 ----------

    Вчора трішки погуглила відносно Фантазіяленду. Напевне, влітку там дуже цікаво, але ми плануємо поїздку вже за тиждень. На зимові канікули його знову відчиняють, думаю, що будуть ковзани тощо. Але навряд чи буде аж так цікаво(((. Тому не впевнена чи поідемо. Вхід для дітей від 4 до 11 років - 18 євро, для решти - 39 євро.
     
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Німеччина

    я в грудні не їхала б туди, напевно буде казково-святково, але багато атракціонів не працюватиме, ну і цілий день на морозі не дуже погуляєш, а платити 50-100євро, щоб зайти на годинку якось не тойво:girl_nea:
     
  11. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Німеччина

    Оскільки по самій Німеччині я не знаток, то відпишусь за перехідник.
    Треба мати свій, а от де його купити в Україні не скажу. І ще, у вас машина конвертована на газ, чи газова установка оригінальна?
    Ми мали пригоди з тими заправками в Німеччині. В нас машина на lpg ( бутан-пропан) ми ледве заправились, бо ніяк не могли приєднатись. Нам допомогли хорвати, які мали перехідник, але як виявилось на заправці було два різні види тих приєднувачів, і в результаті ми змогли заправитись перейшовши до іншої помпи.
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Німеччина

    Дякую за відповідь! Бо до цього часу сумнівались чи дійсно потрібен той перехідник. Просто ціна його 350 грн, та ще й проблеми з замовленням. Газове обладнання ми встановлювали у Львові, але все законно))).
     
  13. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Німеччина

    Направду важко щось сказати, бо все залежить, яка у вас стоїть та насадка.
    Є суттєва різниця в ціні на газ і бензин, а гарантувати, що ці пересадки є на заправка не можу. Може в когось позичити вийде?
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Німеччина

    якщо вже будете біля Франкфурта, то зверніть на 100 км до Хайдельберга - це найкрасивіше місто, яке я тільки бачила. якщо вирішите туди їхати - я вам на карті можу маршрут намалювати, як гуляти. і ще там є кав’ярня з найсмачнішою кавою на думку мого чоловіка (не так дорого як Старбакс, в центрі міста, називається Coffee Nerd тут)
    що у Франкфурті дивитись - я не знаю. ми там гуляли, але аж якогось такого захвату я не маю.
    і справді німецькі маленькі села - це краса: погуляти по вузеньких вуличках. але то треба хтось знаючий, бо так просто їхати - можна не натрапити. між Франкфуртом і Хайдельбергом є маленьке містечко Цвінгенберг - туди можна заскочити на годинку по дорозі.
    на які дати плануєте їхати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Німеччина

    Дякую за відповідь! У Франкфурт ідемо у гості, але хочеться ще щось цікавеньке побачити))). Планували виізжати 9 грудня, але в малого ангіна, тому поїздку трохи відладаємо. Дуже хочеться попасти на передріздяні ярмарки))). І розпродажі.
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Німеччина

    якщо будете подорожувати машиною по Німеччині, то розпитайте своїх знайомих про заправку. там така ситуація, що ціна змінюється залежно від часу доби і дня тижня. найдорожче в понеділок зранку, коли всі їдуть на роботу. найдешевше десь о 19-20 годині, коли вже всі повернулися. і є додаток на телефон, який показує актуальну ціну на бензин на всіх заправках. якщо чоловік розуміється в тому - хай пошукає. точно знаю, що є на айфон, а про андроїд - не знаю.

    на ярмарки потрапляєте, але найбільші розпродажі починаються десь з середини січня.
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Німеччина

    Дякую за корисну інформацію))). Зараз шукатимемо цю програму, думаю, що річ корисна.
    Маю ще питання - щоб такого цікавого привезти на подарунок нашим друзям? Це така літня пара, вона - українка, він - німець.
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Німеччина

    то вічне питання і для мене. ми везли глиняний посуд ручної роботи, українські цукерки. можете каву львівську привезти (може б і для мене привезли, а я до вас би у Франкфурт під’їхала забрала :girl_tender:), якісь гарні трав’яні суміші чаїв з Карпат, або скатертина вишита чи доріжка на стіл.
    наприклад, комбінація чай + глиняний чайник або кава + глиняні чашки (моя сестра п’є з глиняних каву - дуже подобається їй).
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Німеччина

     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А не підкажете, чи є у Німеччині якісь магазини типу Ікеї, щоб різне для дому не дуже дороге і просте?