Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Галинка, 29 Вересень 2008.

  1. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Ще є такий сайт www.alisena.com Алисена. Хтось там замовляв?Бо теж спочатку хочуть гроші.
     
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Це не американський, це англійський сайт (адреса закінчується на co.uk + ціни у фунтах).
    Доставка в Україну 3,25 фунти (1 фунт=1,45 америк. долар (курс з їхнього сайту))
    Розрахуватися можна: віза, віза електрон, дельта, мастер кард, маестро, соло, амерікан експрес (вибір досить великий - це тішить)

    Забудьте про післяоплату для посилок з-за кордону, післяоплата - це послуга Укрпошти, вона виступає посередником між покупцем і продавцем, які є резидентами за що бере свій %. Навіть наших більшість магазинів не хоче співпрацювати з поштою, це не вигідно ні покупцю, ні продавцю.
    Правильно роблять, що хочуть. Якби у вас був свій магазин ви б відправляли товар невідомо кому + за доставку заплатити?
    Для мене це простіше простого: вибрала товар, заплатила (мені найпростіше карточкою розраховуватися, не можна карточкою, то йду в найближчий банк (банк бере десь 1-3%, залежить від банку)), сканую квитанцію і відправляю їм (деякі магазини чекають підтвердження від свого банку про проплату, там де я замовляю, то я вже давно з ними співпрацюю, і я їм просто пишу, що проплатила), чекаю посилку (переважно 3 дні). І все :)
    Якщо ви боїтеся за свої гроші, то не переживайте у вас же є квитанція.
    А от продавець не має жодної гарантії, що ви заплатете, коли отримаєте товар, тому і вимагає проплату (якщо відправляти курєрської службою). Звичайно це не стосується післяоплати.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Птася

    Птася Well-Known Member

  4. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Оленка дякую за таке розширене пояснення.
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    я з ними спілкувалась. Хотіла замовити, але в них не виявилось в наявності мені необхідного товару. Для спілкування в них тех існує форум, де можна все взнати і спитатись.
    саме спілкування з магазином мені сподобалось.

    щодо передоплати: я дуже рідко купую "наложеним" платежем. По-перше, значно дорожче, по-друге, оплата за зберігання (якщо не забрав за 3-4 дні коли прийшло), по-третє, в пошти завжди свої заморочки.
    а банківська квитанція - це вам той самий чек і доказ ваших стосунків в продавцем. Тому, якщо це не зовсім одиночна купівля в приватної особи, не варто сильно перейматись.

    Птася, Пампушка, роботи просто чудові!!!
     
    Останнє редагування модератором: 23 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 1
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    ростоміри без Пуха :)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    ростомір з Теддіками (але з мою мохнастістю я себе на такий героїзм не відчуваю)
    [​IMG]

    на водогінній брала чорну і кремову. на інші кольори не звернула уваги
     
    Останнє редагування модератором: 23 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 2
  7. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    червону і кремову бачила в центрі в магазині за пам"ятником Грушевському, а краще всього в інетмагазині замовляти, в нихвибір великий. А в нас в Києві є дуже гарні тканини з люрексом :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я хочу біскорню вишити на кольових тканинах, щоб всім мамам різні були. Думала, що без інет-магазинів обійдуся, бо зараз перекази грошей банки затримають, а я хочу до 8 березня вишити.

    Я коли була в Києві на сесії, то пів-Києва обшукала за ДМС, найшла аж на Лісовій на ринку. Ніхто з моїх не знав, де то купити можна. А одногрупники у мене круті - не вишивал :) Та то давно було. Потім вже і поближче магазинчик знайшла. Там дуже дуже багато класних схем було. ТЦ Метрополітен, той що підземлею від с.м. Л.Толстого до Басарбського ринку.
     
  9. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    ну можна і Наложенный платеж (для заказов по Украине)

    При данном способе оплата производится на почте при получении заказа. В этом случае Вам, как правило, придется доплатить 4,8% от стоимости за услуги почты (при сумме заказа до 500 грн.). Размеры тарифов устанавливаются почтовой службой Украины.

    я б могла подивитися в Києві, але я до Львова приїду аж 7 березня напевно

    А в ТЦ Метроград (той що під землею :)) дійсно найкращий вибір для вишивання, ще багато на Петрівці, тільки треба мати час і можливість туди вибиратися
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я памятала, що там щось з "Метро" було (тому і описала) :lol: А на Петрівці, то я як в книжкові ряди заходжу, то там і цілий день проводжу. Ех, давно в Києві не була :)

    Я післяоплатую не дуже люблю: бо дорожче, треба на пошті чергу вистояти, особливо зараз всі будуть платити послуги, то то можна вішатися :8:, і мені ще поштарка повідомлення скидає в скриньку при вході в будинок і "чомусь її там дуже часто не стає", а потім на пошті треба за зберігання платити.
    Перше порискаю по Львову, побачу, що з того вийде, а тоді вже в інет-магазин.

    А в мене є ще такі ростоміри
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    і ще багато і багато (тепер бачете чим я всю вагітність займалася :) ), але решта мені не дуже подобаються
     
  11. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    мені зручніше в цьому плані, замість того що б їздити по місту шукати, я замовляю в неті і мені привозять, плачу вартість+10 грн за доставку
     
  12. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Птася, а мені можете за салатовою чи зеленою Аїдою 14 глянути?якщо така буває... а то я щось у Львові ніде такої не бачила :sad:((
    маю дуже гарну схемку прогон на салатовому тлі з майбутньою мамусею, а не знаю чи варто схемку доробляти поки канву не знайду, бо зашивати все тло салатовим бісером не хочецця :)

    А в пасаж на південному теж піду, дякі за пораду :)
     
  13. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Аіда була різнокольорова на Водогінній. Тільки зелену не памятаю. А от точно є зелена панама (не Аїда) на Шуварі на 3 поверсі (вчора бачила).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lika

    Lika Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Зелену Аіду бачила на Пекарській. А ще (дякую сайту за наводку) я купила там суперські схеми пасхальних рушничків від "Настуні"! Тепер ось не знаю, з якого почати, хочу рідним у подарунки понашити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    і не від Настуні там теж багато є ;)
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для вмілих ручок

    а схемками не поділитесь?:)
     
  17. Птася

    Птася Well-Known Member

    Привіт, я вже давно не зустрічала живі набори, можна подивитися на англійському інет-магазині, я десь недавно викладала схему як звідти замовляти, а у нас не знаю де є

    Привіт, обов"зково подивлюсь, але скинь мені в ПП свій номер тел, що б якщо буде я могла передзвонити. І скажи мені необхідний розмір картини (з запасом)
     
    Останнє редагування модератором: 23 Лютий 2009
  18. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я сьогодні лазила за кольоровою Аїдою. Купила за Грушевським червону, блакитну і зелену по 48 грн. за метр. Але зеленої вже більше не має, я забрала останній кусок, там було тільки 35 см. Але по дорозі зайшла на Пекарську і там ще є кусочок (залишок) зеленої розмір 80х50см 24 грн. Якщо вам того кусочка достатньо, то задзвоніть до продавця щоб вам притримала тел. 80965195464
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    По скільки там зара ниточки ДМС?
     
  20. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    здається, що не змінилася 4,80.
    подзвоніть за тим телефончиком, то до продавця