Новинки кінопрокату-варто чи ні?

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем марта, 4 Жовтень 2010.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Точно нікому не раджу "Зелений шершень" - не кіно, а кака, якийсь бред про двох хлопів, яким нема що робити, вирішили бавитись в Зорро.
    Не розумію чого його так розрекламували не тягне на 1+!!!
    Це перше кіно яке я не змогла дадивитись, настільки нудно, що пішла по магазинах.
     
  2. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    А я не погоджусь...Мені, навпаки, дуже сподобався....Хоча не люблю фільмів, суто чоловічого напряму, але цей дууже кльовий:)
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

     
  4. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    мені цей фільм дуже сподобався, а чоловік сказав, що заважкий. Фільм тримає увагу глядача від початку і до кінця.
    Хто вразливий, краще перед фільмом подивитись прив"юшку, тоді точно будете знати чи варто йти.
     
  5. Epine

    Epine Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    то точно. Мало того, що фільм примітивний, то я його ще й в Кінопалаці на Театральній дивилась, де температура в залі десь градусів 10. Більше туди не піду...

    В суботу ходила на "Більше, ніж секс". Фільм дуже сподобався: веселий, легкий і цікаво знятий...:)
     
  6. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Були з чоловіком в суботу на "Викрутасах" в Планеті кіно.Розрекламований фільм з Мілою Йовович,Іваном Ургантом та К. Хабенським,як на мене на слабеньке "3" .Не уявляю скільки Йовович заплатили,щоб погодилася зніматися в такому фільмі.Можливо такий сюжет та динаміка комусь і подобається,але я розчарована,чесно (ми ще й найдорожчі місця замовляли,то хіба комфортні крісла трішки скрашували той похід у кіно-хребет гарно відпочив))))
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2011
  7. Oneal

    Oneal New Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    ми були в планеті кіно на невідомому. сподобалося. гарно закрутили. в таких фільмах важливе закінчення. тут воно абсолютно не розчарувало.
     
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Коротко відзвітуюся
    Невідомий - 5
    Більше ніж секс - 3
    Без обману - 2-
    Механік - 5 (правда більш пацаняче кіно :) )
     
  9. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    І мені дуже сподобався. Люблю гру головного актора. Тай люблю такі пацанячі фільми:girl_cool:
     
  10. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Ходила вчора на цей фільм. Олеся, не будь такою строгою і накинь 1 бал, хоча б за шикарний голий зад Ештона Катчера на весь екран :girl_haha:. На такий фільм потрібно йти, виключно, з подружками, від мене тверда 4.
     
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

     
  12. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Подивились учора з чоловіком. Також ставлю 3. Чоловік з самого початку, здогадався , що буде далі і чим закінчиться. І мені сказав :beee: .
     
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    І знову я :girl_in_dreams:. Сьогодні подивилась з подружкою фільм "Звідки ти знаєш ". Тверда 2, фільм нудний, ще й тривалістю дві години. Хоча, можливо, це і є його "+", можна виспатись :girl_crazy:. Категорично не рекомендую.
    Пи.Си. Подружка не полінувалась і залишила відгук на сайті.
     
  14. носик

    носик New Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Хтось з вас був на "Санктум"?
     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    "Невідомий" з Лайамом Нісоном - сподобався, бо дуже люблю цього актора, цікавий і непередбачуваний сюжет, хоча чогось мені бракувало, можливо тому що не подобається акторка Діана Крюгер, тому фільм на тверду 4, але подивитись однозначно варто.
    А хто бачив "Гномео і Джульєта" - як враження, мультик в 3д?
     
  16. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    А хтось вже дивився "Я номер 4"?
     
  17. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Ось однесенький є :girl_smile:.
     
  18. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Дивились сьогодні "Сумасшедшая езда" Досить цікавий сюжет. Не банальний. Хороша гра Ніколаса Кейджа. Сподобалось. Раджу подивитись. Я точно гляну ще раз.
     
  19. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Ми щойно з малим повернулися. Нам мультик дуже сподобався - такі ті гномики симпатичні! Дивилися в Планеті кіно. 3д без особливих "ізисков", але в цілому картинка дуже гарна - дівчата, там таке літо! Соковита травичка, квіти, сонце - от би вже швидше побачити це надворі! Сюжет цікавий, все добре.
    Одним словом, раджу. :girl_cool::girl_yes2:
     
  20. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Тільки-но подивились "Міняючи реальність" - дуже сподобалось, такий собі романтично-драматичний сюжет з елементами бойовика і трохи фантастики. Метт Деймон залишається моїм улюбленим актором. Я в захваті (як і моя половинка) :girl_claping:

    [​IMG]