Новинки кінопрокату-варто чи ні?

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем марта, 4 Жовтень 2010.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    "Чорний лебідь" після перегляду маю роздвоєнне враження - з одного боку фільм тримав у напрузі, гра Наталі Портман і Міли Куніс вражає, Венсан Касель на їх фоні трохи ховається, але психо-містичні розлади головної героїні псують враження про фільм взагалі.
    Хоча від режисера Дарена Аронофскі не варто було сподіватись "солодкої" драми (хто памятає його "Реквієму по мрії")
    Фільм на 4, але не можу сказати що викликав захоплення, хоча подивитись варто.
     
  2. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Також подивилася цей фільм і, на мою думку, йти в кіно на нього не варто. Вдома перед сном подивитися можна:girl_in_dreams:
    З того що сподобалось, це самі зйомки фільму ну і Метт Деймон :girl_blush2:
    Власне, задум непоганий, але десь на середині фільму я, мій чоловік і ще 5 друзів, які прийшли з нами, знали чим все закінчиться і просто досипали. До останнього надіялася, що кінець мене вразить, але не судилося:girl_sad:
    Ставлю 3+.
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Була вчора в Коперніка на "Службовому романі". Нареготалися до сліз.
    От не знаю чи пишеться на афіші - дітей на цю стрічку брати не варто. Сучасні романи більш відверті, ніж радянські. )) Фільм звісно не перевантажений особливим змістом, навідміну від свого попередника - просто веселий, красивий, безтурботний.
     
  4. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Там здається квитки дорожчі? Ну в комедії особливих ефектів не буде.
    Ще раджу не втікати з титрів - 95 квартал розбавив їх веселими сценками паралельно.
     
  6. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Мультик "Ранго". Супер. Дивились з малими, але як на мене це фільм для дорослих. Діти просто насміялись. Про що. Дикий захід. Його становлення, атмосфера, "цінності". Одним словом все те. що сьогодні відбувається навколо нас, в нашій країні. І при цьому чудово підібрний музичний супровід. Ми з чоловіком були в захоплені. Але повторюю, це не той класичний діснеївський мультик на який ведуть найменших.
     
  7. Lankoma

    Lankoma New Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Дивилася я фільм Чорний лебідь, важкий він дуже.. До кінця я так и не додивилася..
     
  8. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Підтримую. Тішуся, що скачала цей фільм, а не платила в кінотеатрі. Щось цей фільм не приковує увагу. Я постійно відволікалася, ходила на кухню щось взяти, в туалет. Ніяк не можу зрозуміти, що там не так. Такий багатообіцяючий сюжет, гарні актори - а не те!
     
  9. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Минулого тижня дивилась фільм "Король говорить":girl_in_love:. Просто чудовий! Хороша гра акторів і прекрасний музичний супровід. Такі фільми варто знімати і варто дивитись, він заслужив всіх чотирьох Оскарів!
     
  10. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    А от мені навпаки, якось не дуже. Ходила на нього в кінопалац. Не скажу що поганий, але очікувала більшого. Деякі моменти були смішні, але їх було небагато. Серйозні моменти теж не вразили(( Сюжет досить примітивний і очевидний.
    Ходила з компанією, то більшості теж не сподобалось, хоча судячи по реакції решти глядачів в залі багато людей зі мною не погодяться))
     
  11. crissola

    crissola Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Погоджуся з вами....мені настільки важко було дивитися, що я у деяких місцях очі закривала....напруга шалена....і дещо жорстоко це все було відображено...Психологічно важко цей фільм дивитися. До речі коли у мене він появився на компютері я одразу його стерла.
     
  12. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Вчора були у Планеті Кіно на фільмі "Інопланетне вторгнення. Битва за Л.А.", дуже сподобався - шалений, драматичний, напружений драйв не відпускав всі 2 години !!! Я частину фільма трималась за руку чоловіка, так переживала. :girl_blush2: Жанр - фантастичний бойовик\військова драма.
    [​IMG]
     
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Подивились учора з чоловіком цей фільм. Напевне, якби я так фанатично не обожнювала "Службовий роман" з Фрейндліх, то мені б і сподобалась сучасна версія. А так - "жалкая пародия". Ставлю 4 - або 3 + .
    Починає набридати, однаковий зірковий склад, у всіх фільмах , котрі продюсує "95 квартал".
     
  14. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Ми також були там в суботу. Якщо чесно, то чекала чогось більшого:girl_in_dreams: Не дуже мені сподобався (принаймні попереднім роботам цієї команди, таким як "Елки", "Кохання у великому місті" програє). Згідна з Карапуз, що трохи вже приїдаються одні і ті ж обличчя. Хоча для "розслабухи" можна подивитися))))
     
  15. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    ой як мені сподобались ці слова!!! це точно! вони ж не актори.. вони коміки!!!
     
  16. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Виглядаю на трекерах оскароносний "Король говорить". Була б можливість - пішла б на нього у кінотеатр, але мала без мене так довго не витримає :)
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2011
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Була на "Червоній шапочці". Ну... Страшнуватенька казка.)) Нагадала мені фільм "Ван Хельсінг". Таж історія - село тероризує якась містична тварюка, троха кохання, трикутник закоханих, музика як в Сутінках (і режисер той самий), депресивна погодка, і не знаєш добрі головні герої чи лихі.:)
    Нє, ці фільми недосяжні. Я і чекала від другої частини чогось на кшталт "Секс і місто", тому й не була розчарована.
     
  18. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Не знаю, що таке трекери:dntknw:
    Але я вже кілька днів тому подивилась вконтакті, з непоганим багатоголосим перекладом:)
    Цікавий фільм, люблю такі:girl_claping:
     
  19. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

     
  20. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Подивилась вчора "Службовий роман". Купила квитки на цей фільм фактично від безвиході, бо налаштувалась на перегляд кіна якогось (хотіла "Дев’ять" або "Б’ютіфул", але сеанси були аж ввечері). Згадала, що хтось тут характеризував "Службовий роман" як веселе, смішне, дотепне, ненапряжне кіно...фіг там, нічого такого я не запримітила:beee:
    Неймовірно затягнуте, подекуди з непристойними жартами, кількома дотепами з претензією на оригінальність, купою "ляпів" і "нестиковок". Все банальне до тошноти. За "ба, знакомиє всьо ліца!" вже писали вище...Дивує лише, чому така чудова акторка, як Ходчєнкова ("Благословите женщину" Говорухіна....ах, що за чудесне кіно!") погодилась знятись у цій недолугій пародії. А Зеленський - подивував...місцями був серйозним і переконливим.
    А режисер, схоже, не завдадав собі клопоту питанням, на кого лишились "дєвачька і єщьо дєвачька" Анатолія Єфрємича, коли їхній татусик зажигав у Туреччині (по поверненню дівчатка спали самі у квартирці без натяків на няню чи бабусю...нормально!). І звідки у цього ж "аналітика" грошики на дорогі костюми, якщо ше вчора він позичав скількись-там тисяч ре у Олєньки? І чому така "мимра і стєрва", яка всіх звільняє з роботи налєво і направо за "нічєгонєлєланьє", тримає у себе в приймальній секретаря, незрозумілого, далекого від усіх дрес-кодів, вигляду, який тріщить з рання і до смеркання по телефону? І коли це Навасєльцев виявив, шо флешку він-то посіяв (у фільмі цього не показано) ? І чому такі-розтакі-пальци-вєєром інвестори надають перевагу недолугій, непереконливій виставі замість солідної презентації конкурента? І цей переілк можна продовжувати.
    Звісно, можна сказати, що це комедія, і вимагати серйозності та продуманості тут не слід, проте все, на що напрошується даний "шедевр", вкладається у вислови "Сон рябої кобили" і "Казка про білого бичка". Зліпили шось нашвидкоруч, напхали "зірковими" (але це ще під питанням) акторами і запуляли в прокат, потираючи руки в очікуванні надприбутків.
    От така злосна вийшла в мене рецензія:girl_crazy:
    Вердикт: шкода грошей за квитки і витраченого часу.