Новинки кінопрокату-варто чи ні?

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем марта, 4 Жовтень 2010.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?


    Взагалі, не бачила ще рімейків, які б перепльовували оригінал.
     
  2. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Здається, враженням оцінку я не давала. Не кричала;" Ах, такі-сякі, ввели мене в оману своїми позитивними враженнями!" Просто співставила прочитані тут позитивні відгуки із своїми особистими відчуттями. Мала право, нє? Адже
    Просто люблю серйозніші, продуманіші кіна, може, вихована на кіношедеврах, в порівнянні з якими скожий "витвір" нєрвно куріт...чи це недолік?:girl_smile:


    Дуже поважаю "враження". У багато яких ситуаціях ними і керуюсь. Ну, цього разу не склалось...але наступного, переконана, все буде добре:girl_yes2:
     
  3. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Ходила вчора в кіно на Глобальне вторгнення: Битва за Л.А. Скажу чесно, вдома я б його не додивилася до кінця... Надто напружений: багато пострілів, вибухів і т.п. Такі фільми треба дивитися тільки в кінотеатрах - суто заради спецефектів. Хоча, думала їх буде більше. Але масштаби зйомок непогані. Щодо самого сюжету, то поведінка головних героїв деколи настільки нелогічна, що аж смішно. Словом, бойовик..:girl_mad:
    але я знала на що йшла
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Дуже рекомендую фільм "Невірний" (The Infidel) я рідко сміюся при перегляді комедій - а тут були моменти коли просто реготала.
    Фільм про правовірного мусульманина, який випадково дізнається що за походженням він еврей, усиновлений мусульманами. Він знаходить собі друга-еврея, який таємно від сімї вчить головного героя, що таке бути євреєм.
    Одночасно син надумав одружитися на дочці радикального ісламського проповідника, перед яким треба показати, що він мусульманин на всі 100%...
    Фільм супер!
    Кадр із фільму
    [​IMG]
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Аналогічні враження) в мене на 4-
     
  6. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    непогане кіно "Початковий код": присутні подорожі в часі, паралельні реальності і патріотичний американський солдат, який воював у Афганістані :) але фільм не про події, а про людей, екшн-частина там більше фонова. все разом утворює цікавий сюжет, у деяких моментах з непростими рішеннями.

    п.с. український переклад мені не сподобався, з оригінальних трейлерів краще ясно нюанси сюжету, ніж з перекладу (якось дивно, що важливі частинки фраз загублені)
     
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Були з малечею сьогодні на мультику Ріо. Мульт суперовий. всім рекомендую, і дорослим, і малятам :)
     
  8. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    І мені "РІО" на 5+, дуже позитивний і веселий мульт!!!!
    А ще бачила "Червону шапочку" - цікавий трилер, з елементами казки, напружений сюжет і несподівана розвязка. Мені він на тверду 4. Хто любить цей жанр, думаю сподобається.
     
  10. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    недавно ходила на фiльм "Чорний лебідъ", дивилась в оригiналi, хоча як вже тут казали, шо фильм психологiчно важкий, всетаки раджу подивитись, вартий уваги
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    "Гоп" (HOP) - анімований фільм у звичайному форматі про пасхального кролика, якого збив безробітний хлопець. Веселий і цікавий, були моменти де реготав цілий зал, варто подивитись з дітками, просто 5.
    "Сховище" - мені не сподобалось, не люблю психологічних жахів, важкий і кінець жахливий. Хоча дуже люблю гру Джулиани Мур. Фільм на 3
     
  12. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Вчора дивились в кінотеатрі "ТОР"...З двох зол вибрали найменше...Це просто ЖАХ якийсь...сюжет такий ідіотський, склалось відчуття, що його вигадав якийсь 5-класник; актори жахливо грають, купа непотрібних спецефектів...Нерозумію як таки актори як Наталі Портман чи Хопкінс взагалі дали згоду зніматись у цьому болоті??!!!:girl_impossible:
     
  13. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    "Форсаж 5" клаааасний фільм. Сьогодні ходили і море позитивних емоцій. Цікавий сюжет, зацікавлюючий і непередбачуваний, надзвичайна гра Він Дізеля, спецефекти захоплюючі. Одним словом я під враженням)
     
  14. носик

    носик New Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    "Ріо" мультфільм просто бомбезний. Дивилися його в 3д. Хороший і позитивний мульт для всієї сім ї
     
  15. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Підтримую. Маса задоволення!! Дуде позитивний і добрий мультик)
     
  16. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Взагальному погоджуюсь, сценарій ніякий і дуже натягнутий.. Але! Ми з чоловіком дивились цей фільм у 3D IMAX і були вражені спецефектами. Після фільму вийшли задоволені, бо знали, що від нього не треба було чекати надцікавого сценарію і вражаючих сюжетних ліній, а саме видовища і спецефектів.
     
  17. носик

    носик New Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Також були ІMAX. По сюжету - фільм дуже передбачливий, а от з спецефектами нам було цікаво дивитися.
    Але бажання 2-ий раз переглянути фільм нема. Та й скачати у свою колекцію також.
     
  18. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Вчора дивились фільм Пастирь (Священник). Захоплюючий сюжет, боротьба людей з вампірами (як побачила цю гадость, чуть не вирвала) оригінальне правління церкви, транспорт у героїв цікавий. Фільмом задоволена, рекомендую!
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Може є хто шустрий, хто вже встиг подивитись фільм «Пірати Карибського
    моря 4»?
    Цікавить чи можна йти з 5-ти річною дитиною, чи немає страшних моментів, бо в неї у садку висить плакат, вже замучила з тими піратами?
     
  20. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    вчора дивилися..
    хм..я розчарована - то не "ПКМ",а "Пригоди Джека Спароу" якісь...зник той піратський дух,як пішли три головні герої...так ДД неперевершений,але то не то))))
    із "страшного" (незвичного) є "русалки" - але то краще до незвичного...було дуже багацько дітей на перегляді,так що для 5-ти річної дитини буде прекрасно)))
    що мені дуже подобається - немає ніякої пошлятини,та сексу,якими напичкані всі фільми!
    отже моя порада - йти обов*язково,але НЕ у 3Д - ну не варта переплачувати - нема тих ефектів.