Новинки кінопрокату-варто чи ні?

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем марта, 4 Жовтень 2010.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Хто був на фільмі "Пiнгвiни містера Поппера" - як враження?


    Як були на "Тачках" - Ярка бачила анонс і проситься на фільм "про пінгвінчиків", але сумніваюсь чи він не задорослий для неї?
     
  2. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Ми теж ходили на Трансформерів в Довженка ( погодка в неділю була паскудна до кіно 3 хв від дому)
    як на мене хороший фільм для того щоб забутися на тих 2,5 год про всі проблеми ззовні, і просто посміятися, спецефектів багато, багато простих ,але кумедних жартиікв,сама історія трошки заплутана для діток , ну в першій половині фільму мені так здається. Головної героїні дійсно дуже багато , але кобіта красива. Сам сценарій на 4 десь, але це є екшен, що від нього хотіти такого надзвичайного. Для 3д нормальний фільм, я отримала задоволення від його перегляду, раджу сходити, дома на звичайному тв, враження були б не ті
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Хтось вже бачив "Училку"?
     
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Дивилися вчора "Без компромісу" - дуже розчарував, очікувала зовсім іншого фільму з грою Стетхема. На слабеньку трієчку. Правда музика там файнюща
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    ходила вчора дивитись в "Планету кіно". Фільм дуже сподобався, насміялись! Камерон зіграла чудово! Єдине, що вигляд в неї вже трохи "подуставший". Лице якесь дивне, набрякле - далась взнаки пластика, напевно. Але фігура в неї надзвичайна!
    Коротше - легкий фільм для підняття настрою, з дітьми не дивитись.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    фільм направду сімейний і по дитячому трохи наївний.. такий з самим банальним і солодким хепі-ендом... здалека нагадує Брехун, Брехун.. бо теж сімя, налагодження контактів з дітьми.. але Керрі однозначно менше кривляється, якийсь таки зрілий дуже (Ейс Вентури вже не побачите))) )
    важко сказати чи є моменти не для дітей, бо не фільтрую таке))) але чогось дикого не помітила...
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    і ми пішли подивитись, після вашого допису:) і на жаль, шалено розчарувались. Фільм. як на мене нудний, смішніше було чути як на кілька рядів вище щиро реготав якийсь хлопець. Вперше хотіла покинути зал через 10 хв, але все сподівалась, що далі буде щось цікаве. не було. даремно втрачений час. Дуууже люблю Камерон, але реально
    роки беруть своє. Мене тішив фізрук і репліки його і вигляд і міміка:)
    Думаю не варто такий фільм на великому екрані дивитись
     
  8. atma

    atma New Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

     
  9. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    "Учілка"-розчарувавдуже люблю Кемеронале на таку роль вона не годиться-не сподобалось не переконлива гра."Девичник в Вегасе"-теж не сподобався.,взагалі не зрозуміла до чого там слово Вегас:)..А хтось новий "мальчішнік"в Вегасі продовження бачив вже?
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    З Вегасу до Бангкоку? бачили, ходили в кіно, насміялись, але також не для перегляду з дітьми, ця серія вже надто ...не знаю яке слово підібрати, збочена, чи що
     
  11. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    ходили вчора на "Друзі по сексу"
    непоганий легкий фільм, трохи вульгарний на початку, та згодом переходить в класичну романтичну комедію.
    якщо хочете відключити голову і просто розслабитись- підходить!
    і Тімберлейк там навіть непогано зіграв:girl_wink:
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    я з нетерпінням чекаю 1 вересня , ну дуже хочу подивитись документальний фільм "Народжені бути дикими" (Born to be wild) бачила в IMAX промо-ролик - просто бомба!
     
  13. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    "Меланхолія" - варто. фільм про кінець світу, в якому цей кінець власне настає (що само по собі досить оригінально :) ). а ще - показ в оригінальній озвучці з укр. субтитрами, що теж не часто трапляється. але звісно варто дивитись передусім за сюжет і настрій, власне меланхолійний, не депресивний, а саме легкий сум і розчарування. і хоч зйомки не 3-Д, особисто у мене крутилась голова від деяких кадрів
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Смурфики (мені привичніше смерфи) анімований фільм, мене трохи розчарував, навіть на 4 не тягне... Я його так чекала, а сюжет слабенький, смерфи якісь незвичні, кота якось не так обізвали, можливо враження зіпсув кінопалац - пішли спеціально туди, бо в ІМАХ лише у ЗД, а на сайті кынопалацу не було позначено, що фільм йде у форматі ЗД (стараюсь дивитись з дитиною в простому форматі), а виявилось що таки у ЗД, хоча цього навіть на квитку не було написано. Окуляри затерті, крісла незручні, дитині не було видно, зображення настільке паршиве, що деколи без окулярів було краще видно. Величезна різниця між ІМАХ, там жодного разу не було проблеми, що дитині заступають сидящі попереду, та й забраження у ЗД там якесь якісніше.
     
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Підтримую на 100%
    Ходили на Смурфиків в Імах...Малечі сподобалось, а я чекала більшого :)
     
  16. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    скільки років?
    моя доцюня балдіє від цілого серіалу - дуже хоче йти...
     
  17. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    5 рочків :)
     
  18. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Я сьогодні ходила з дівчатками на "Смурфиків" у Довженка. Класний мультофільм :) Діти вийшли задоволені. Мені також сподобалося. Ті смерфики такі прикольні - як плюшеві, аж хотілося притулити.
     
  19. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    А в Довженка вони у 3D? Бо я незнаю чи мої діти зможуть стільки часу всидіти в окулярах.
     
  20. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    У 3D. І якість тих ефектів і їхня к-сть на досить високому рівні. Я чомусь навіть думаю, що 2D варіанту і немає.