Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Новобудови Львова

    ну, може Вам по іншому попаде.
    а взагалі - для гігантської шафи :) там якраз добре вписалась в нішу, оту зайву
     
  2. Likysja

    Likysja Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    От і мене цікавить новобудова на Рубчака "Львівська мрія" дуже б хотілось там квартиру, але чи надійний забудовник??? може хтось щось знає про цей будинок?
     
  3. Ulyass

    Ulyass New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Дівчатка, хтось чув щось про будову на Підстригача? В інтернеті мало відгуків від людей, сайт є але хотілось би більше інформації. Може, хтось вже там купив. Бо місце будови дійсно гарне. І сполучення теж... ми з чоловіком ще думаємо
     
  4. Lelya

    Lelya New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    jozya, Likysja,
    те ж саме питання цікавить... У вас, до речі, не з'явилось нової інформації?

    Новобудова дійсно цікава, місце/ціна - те, що нам треба, але ось коментарів практично нема. "Нарила", що ця кантора збудувала зо 20 об'єктів в основному на Східній Україні та в Києві (див.: http://www.kanzas.ua/new_building/developer/296/), але(!) які саме - питання... також деякі з осіб працювали у львівських фірмах, але НУ ДУЖЕ мало інформації... насторожує ще один коментар: "Andriy_86_lviv
    Registered User
    Join Date: Dec 2012
    Posts: 4
    Likes (Received): 0
    "- хто щось знає про нову будівлю на Рубчака. Забудовник київська фірма.
    - Я теж звонив туди, мав сьогодні йти на зустріч в агенство нерухомості Рим-Лав, воно займається продажем в цьому будинку. Найбільше мене здивувало те, що сказали що фірма будувала багато в Києві і на сході, назва фірми ЗОРМЕГУН. Ні слова я не знайшов про цю фірму в інтернеті, це вже ДУЖЕ і ДУЖЕ дивно.
    А ось вчора вечером подзвонли мені з цього агенства нерухомості і сказали, що в них викликали сумніви договори цієї київської фірми і вони призупиняють продажу, поки вивчать юридичну сторону. Ціну пообіцяли 650 уо - що теж дуже дивно-мала сума. Так що думайте самі."
    Lvivbud
    Registered User
    Join Date: Jul 2012
    Posts: 34
    Likes (Received): 3
    "Ну якщо ви не переплутали назву, то компанії ЗОРМЕГУН в єдиному реєстрі юридичних осіб немає" ( то із сайту http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=98427972).. але то, може, бути просто "піар від конкурентів"...

    і ще один момент, земля, на якій будується є у власності військової частини, взамін на дозвіл будувати віддають квартири (замовником виступає Головне управління МВС України), ніби є державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, але щось лячно...

    практично усі квартири продали/роздали (висновки роблю з того, які нам пропонували вільні квартири), але щось ніхто не відгукується...
     
    Останнє редагування: 16 Серпень 2013
  5. Likysja

    Likysja Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Добрий вечір! розмовляла я з робочим, який там працює, хлопчина все дуже гарно розписав, сказав, що забудовник надійний, бо не перший рік з ним працюють, (правда назву забудовника не сказав) ще сказав що до 5 поверху квартири розкуплені (що теж дивно, бо дуже мало часу пройшло) і також обіцяв, що все буде дуже якісно зроблено і що до кінця року має бути накрита коробка. Але після вашої інформації мені якось лячно стало, та й ціна дивна (на Науковій з протележної сторони теж будують будинок розпочали майже одночасно, то там ціна на тисячу дорожча). Не знаю навіть що думати буду дивитись по ходу будівнийтва, бо живу поряд.
     
  6. Beginner

    Beginner New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    А хто шо доброго знає про "добру оселю"? вони нас спамлять постійно своїми агітками про квартири на Княгині Ольги. Я вже почала задумуватись. І ціни ніби адекватні. Але про них інфо мінімум на відміну від екодім або карпатбуд тощо
     
  7. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Ми живемо у квартирі на Вернадського на Сихові від невеликого забудовника НВК Світ (офіс на Санті-Барбарі), плануємо переїзд у більшу квартиру на мансардному поверсі від цього ж забудовника на Щурата-Леннона.
    Чому брали квартири від Світу? бо там працює чоловік і забудовник надійний.

    Але мене страшно напрягає той район - Щурата. Бо я вже звикла до Сихова. Квартиру нову я вживу бачила вже не раз, вона затишна, з великим балконом, дуже тихий район, але і якийсь глухий водночас, базарчик, супермаркет далеко.

    Хто що може написати про проживання в цьому районі - дуже чекаю!

    і на рахунок новобудов на Рубчака - чоловікова тітка там живе в квартирах з перших черг будівництва. Квартири там дуже просторі, 3-кімнатна - поза 100 м.кв., велика ванна, кухня - громадна, і т.д.
     
  8. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    А як той мікро-район новобудов по Рубчака? Затишно там?
     
  9. OxyGe

    OxyGe New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Дівчатонька, привіт! Довго вибирали житло- новобудова чи вторинка. Зупинились на новобудові Еко дому на Червоної Калини (3-тя черга 2-й під"їзд (він же 8-й)) поверх 8-й. Як вже, наші сусіди, писали вище, якість житла прийнятна, зовнішні стіни грубі, стіни на око рівні, підлога теж, сантехніку кривий Юлік клав (труби будемо ховати частково), акт вже підписали і почали ремонт. Маєм твердий намір зустріти Новий рік у своїй хаті. Хоч нема ще документів і менеджери макітрять голову на предмет термінів включення електро-води-газу - наміру свого не покинем. Тож сусідоньки- давайте гуртуватись хто на зиму планує поселятись! Бо так і до літа можна дотягнути.

    ---------- Додано в 22:21 ---------- Попередній допис був написаний в 22:12 ----------

    Ми теж з третьої 8-й підїзд 8-й поверх.
     
  10. Maryblack

    Maryblack New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Ми теж. І теж хотілося б новий рік в новому домі.навіть не так - ми полюбе заселятимемось мабуть у грудні
     
  11. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    а через який час після завершення будівництва ліфти запускають? то у всіх новобудовах це відбувається не одразу?
     
  12. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    У нас запустили ліфти десь орієнтовно за рік (трішки більше) після здачі.
    З одного боку це незручно, а з другого - ліфт краще збережеться, бо як майстри починають возити буд. матеоіали, буд. сміття і таке всяке, перевантажують допустимі норми, то просто капець.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Новобудови Львова

    у нас ліфт запустили через 2 роки.
    100%. одразу "горять" мотори, а на новіий доводиться чекати часом не один місяць. Потім ліфт знову запускають, а нові мешканці, які ще роблять ремонти, знову його перевантажують. І ситуація повторюється.
     
  14. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Новобудови Львова

    В мене з моменту введеня будинку в експлуатацію до запуску ліфту пройшло приблизно 1,5 роки.
     
  15. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    також на працюючий ліфт чекали роки 2-а після здачі
     
  16. OxyGe

    OxyGe New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    [/COLOR]
    Ми звертались в агенцію Еко дому, спочатку казали що все подадуть в жовтні, потім, що до Нового року, а тепер бояться на зиму давати воду, мовляв, будинок буде мало заселений і вода в трубах може замерзнути. Напевно,треба звертатись до представника забудовника. Оскільки документів ще нема, то ці питання врегульовує будівельник (напевно).
     
  17. Відповідь: Новобудови Львова

    Може хтось має інформацію про котеджі в с. Ремів ?
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Новобудови Львова

    може Ременів?
     
  20. kostuk

    kostuk New Member