Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Дякую Ліллю! вушка - супер...
    то я мала на увазі до борщу..., а написала до юшки (не геть вже безтолкова):shy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Напiв оффтоп:
    Я раз на саме Рiздво з ансамблем їздила виступати до Києва, поїздом у плацкартному вагонi.
    Ну виїхали ввечерi 6-го, традицiйно повитягували свої кутi, пампухи, вареники, щось таке просте, що в поїздi можна їсти, повечеряли... потiм не дали нiкому спати (крiм наших 25 горлянок у поїздi напевно було ще 15 iнших людей) колядували до пiв ночi, аж поки нас якась тiтонька з дальної полки лагiдно не заткнула (пошепки) то ми вже колядували тихенько...
    Доколядували до 12 ночi, ага, значить вже впринципi 7ме число - Христос Рождається i пiшли витягати шинки, пляцки i все решта що мами/бабцi на давали, i все з благородною цiллю АБИ НЕ ЗIПСУЛОСЬ!!!! :D
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    [​IMG] - моя різдвяна шинка
    [​IMG] - і ковбаска...
    все щойно з вогню...
     
    • Подобається Подобається x 14
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    І я на Новий Рік запікала кавалок свинєчої ноги, але мій нарід тут вже настільки запанів же після двох днів в сторону шинки ніхто вже навіть ся і не подивив.

    А на Свят Вечір ми їли:
    консерву кілька в томаті :)
    копчену червону рибу
    копчену скумбрію
    салатку з бульбочки з копченою рибою
    салатку з буряків з цибулею і квашеним огірком, заправлену олією (типу вініґрет але без фасолі і бульби)
    смаженого карпа
    борщ з вушками (навіть мій муж їв і хвалив який добрий борщ, бо кілька днів перед тим кричав і сперечався зі мною що то не борщ а баюра, навіть не попробувавши. заскоки у нього. ну що ж - буває.)
    пісні голубці з гречки
    пироги з бульбою і з капустою
    сос грибовий пісний до голубців
    і смажена цибулька до пирогів (на любителя)
    на десерт була кутя. (піду трошки попричащаюсь нею :p)

    А на Різдво ми ходили до моєї двойорідної сестри, то вони пекли індика. Правда був дуже смачний, се бо я навчила шваґра двойорідного як обходитись з птицею аби вона не була суха:shy::dance:
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А розкажіть нам ту тайну, будь ласка:clapping:
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    До тої птиці треба обовязково спеціального термометра до мнєса. Індика печеться на невисокій температурі завиненого в фольгу години так з 4-ри, в залежності від його розміру :xaxa: Так ось після певного часу провіряється температура мяса грудинки. Треба вважати аби термометр не встромити індику під дихавку задалеко бо можна впертись в кістку і отримати неправильний вимір температури. Так ось вимірюємо температуру і коли бачимо що вона в районі 160 фаренгейта (то буде десь коло 75 цельсія), розвиваємо індика з фольги і даємо підійти в духівці ще з пів години поки термометр не зчитуватиме 180 градусів фаренґейта. При такій температурі, витягаємо індика з брат-рури і знову накриваємо фольгою аби дійшов, хвилин на 10. Мясо не можна зразу з печі подавати на стіл. Воно повинно вистоятись аби всі соки пішли назад у мясо а не бритванку чи полумисок.
    В вас завжди буде виходити сочиста мягка птиця.
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    ну що відновлюємо тему?
    що плануєте смачне на Новий рік?

    я вже готуюся до випічки Штоллена. і планую торт "Хрещатий Яр" - знайдений в нетрях нету, на компанію, бо торт великий.
    от би нового салатику чи 2 страви цікавої..
     
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Касюню, ти прочитала мої думки, щойно хотіла писати сюди...
    Я напевно зроблю салат з креветками, заварні тістечка з фаршмаком, на тому мої думки закінчуються....Дуже хочу спробувати спекти Наполеон, бо в нас його дуже люблять але то хіба з готового тіста бо не дружу я з випічкою ((((( Думала якусь рибку запекти а яку?
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2009
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню


    І я би хотіла почути що будуть готувати дівчата, може які ідеї я би собі взяла на замітку.
     
  10. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    точно, потрібно щось думати, я ось думала приготувати щось не дуже жирне, якісь овочі...та з ішого боку...нас буде 2-є, а шо двом треба...келих шампанського...та канапка з ікрою!!! То все жарт...щось треба думати, бо часу майже нема...тому давайте дівчатонька разом напрягатись!!!
    Як варіант можна на новий рік зробити жульєн з маринованих грибів?
     
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я теж чомусь більше схоляюся до легких страв. Хочу рибки запекти....певно форельку, і багато сиру, горіхів і фруктів... Салат вище написала думаю буде один. Жульєн то гарна ідея. Але Дана певно краще знає чи вийде він з маринованих грибочків
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Наполеон, Гриляжко, зовсім не важки й торт.

    я ще планую теж профітролі , певно з рибною начинкою.
    салат останній що я робила це -кальмари, яйка, мариновані печериці, сир твердий. смачний.

    ---------- Додано в 12:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:28 ----------

    я в минулому році замаринувала форель. і спекла аж 1 січня вечері.:girl_haha:
     
  13. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    На гаряче в мене процентів на 90 буде риба(скоріш за все сьомга)+ до неї картопля запечена, салат один точно буде з фетою(я її вже купила) інший ще думаю., може з огірками яйцями і шпротами, порційний, або щось мясне але також вже порційне, зараз глянула в свої записи, за цілий рік я стільки рецептів натягала з нету,:girl_in_dreams:тепер проблема з вибором:girl_crazy:
    На десерт буду пекти бісквітний торт з сметанковим кремом і ананасами( давно його не пекла, вже встигла скучити).

    ---------- Додано в 12:35 ---------- Попередній допис був написаний в 12:31 ----------

    Звичайно що буде смчаний жульен, трохи інший смак, але смачно буде точно. Але печериці солені(не з оцтом, вони в банка вже різані продаються, глянете по складу, сіль, вода, гриби)), оцтові мені не сподобалися. А чому не з свіжими?
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2009
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    2 роки тому робили на Новий рік жульєн з грибочками і куркою, було дуже смачно!
     
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А ще хочу вам запропонувати один рецепт, тримала його для якогось кулінарного конкурсу,:girl_in_dreams:але подумала може комусь з господиньок пригодиться на Новорічну вечерю.
    Блюдо виглядає гарно на столі, і само собою розуміється смачно.
    Рис з овочами і фаршированими печерицями(як тепер модно називати 2 в 1)
    Рис варений-500гр
    Суміш овочі морожені 300гр( горошок, кукурудза, перець болгарський, фасолька зелена, морква іт.п)
    Пів склянки води і пів склянки вершків
    Сіль і перець.
    Рис варений змішати з сирими овочами, добре посолити( треба трошки пересолити бо рис вбере сіль) поперчити дати воду і вершки. Викласти рис в змащену жиром форму( бажану в таку в якій можна подати на стіл.
    Зверху на рис викласти фаршировані печериці:
    400гр печериць( вибирати крупні, більшенькі)
    200гр фаршу змішаного
    1 невелика цибулина
    сіль, перець
    300гр сиру твердого що добре плавиться.
    На пательні легенько підтушити порізану дрібно цибулю( тільки щоб вона стала прозора) , дати порізані ніжки від печериць, все разом потушити хвилин 5, змішати з сирим фаршем, вже не жарити. Цим фаршем приправленим сіллю і перцем нафарширувати печериці.
    печериці викласти на рис фаршем вверх, старатися шляпки трохи вдавити в рис, зверху затерти сиром, і пекти в духовці хвилин 30-40.
    Якщо плануєте готувати якусь м'ясну гарячу страву(типу печеною курки, чи м'ясної книжки) то печериці можна нафарширувати тільки грибними ніжками з цибулькою і сиром, і подати такий рис як гарнір.
    Блюдо гарне в плані готовки- бо легке, можна приготувати заздалегідь, і дуже подобається гостям.
     
  17. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    А консервовані не підійдуть?Дуже гарний рецепт!
     
  18. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Горошок краще морожений, а кукурудза може бути і консервована. Набір овочів то на ваш смак, можете дати щось одне, а можна самому нарізати кубиками моркву і солодкий перець свіжі, дати, до того цвітну капусту розібрану на суцвіття, можна дати фасольку зелену і у вас буде свій набір овочів.
     
  19. stira

    stira New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Щодо салатиків, то можу запропонувати свій улюблений (смачний та швидкий у приготуванні). Варене філе курочки або індички нарізаємо невеличкими шматочками,тремо на крупній тертушці корінь селери і нарізаємо кубиками мариновані або квашені огірочки, хто які має. Заправляємо майонезом, солимо, перчимо. За бажанням можна додати трохи порізаної кубиками вареної картоплі( буде салат ситніший).
     
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Напевно таки в цій темі запитаю: киньте будь ласка в мене рецептом перевіреним пряників на ялинку :)