Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гггг, когось мені дуже нагадує:girl_haha:Попередньо заплановане меню на вечір не відміняється, але враховуючи оту "єрунду" в торбі, в духовці вже запікається брюсельська капуста і курячі крильця в гостро-солодкому соусі. :crazy:
    подарували мені вчора коробочку. Думала приберегти на сьогодні, але не получилося:blush: вони дуже швидко кудись пропали і залишилась лише купка обгорток.:dntknw:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Melian

    Melian Well-Known Member

    А у нас все банально просто - суші власного приготування і вино (кум підігнав). На двох - оптимальний варіант. Ну і дань традиції - олів'є на завтра на сніданок гарантовано буде:)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Altera

    Altera зачарована птуха

    сістра!!

    в мене то теж отакво весь час виглядає:girl_blush2:: (фотка трошки давня, але..нічєвонєізмєнілось:girl_crazy:) IMG_5025.JPG
    угу..ще накромсала олівьє , ще два салатика поінтєрєснєй, зтушила капусти до рульки, попри то нафарширувала яйків ікрою, абрикоси тунцем, ще з десяток-другий канапок та й...усьо певно:girl_crazy:
    Всіх з наступаючим!!
    :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 3
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А я зробила два салати: грибну поляну і новий з крабових паличок. Ще закуску "ялинкові кульки", але в мене то просто кульки з курячого філе,сиру,яйця,всередині з оливковою, і обвалені в горіхах. Будуть тарталетки з паштету з квасолі, але ніби забагато часнику туди дала,хоч мій чоловік каже,що чим більше часнику,тим краще:) ще потім дороблю печериці під сиром,а мама має спекти індо-качку:) а на солодке є 2 види вафель, зі згущонкою і кремом. Ну і мандаринки з кока-колою. На кока-колі весь алкоголь закінчується:) ще є ікра,але не знаю чи будемо її відкривати, бо на нас з чоловіком і батькам то і того забагато:)
    Всіх з наступаючим! :) Зранку падав сніжок, може ще і вночі буде?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Ми цього року вдома самі з дітками) Тому з приготуванням нeзаморочуюсь. Салат з краб.паличками +апeльсин, салат з сeрця+гранат. Захотілось овочeво-фруктових салатів. Запeчeна картопля з шашличком і ковбасками гриль (кому що). Ікра, маслини, грибочки, ковбаска і ром(цього року ми бeз шампанського). На дeсeрт фрукти і цукeрочки


    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ми вдома маленькою сімейкою зустрічаємо, тому особливо не готую.
    Піца, курка запечена з яблуками, форель запечена, салат з авокадо та курячим філе (перший раз пробую), рибка масляна, спекла сирник. З алкоголю хіба домашнє вино без цукру і спирту).
    А, і ще штолен спробуємо. Думаю, вже трохи настоявся
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У мене теж таке цікаве і просте в приготуванні меню. Суші на замовлення сестри вже приїхали, піца спечшл фо ас( від Данте піцейоли з Челентано) вже їде до нас, скумбрія маринована, два салатики з куркою та ананасом та з крабами і сухариками. Ще грінки з типу ікрою, канапки, картопля печена з курячими стегнами. Є шампанське, вино з тереном, яке я виграла на радіо, пиво і чіпси. На десерт -морозиво, фрукти.
    Одним словом всім смачного!! Багато їжте, пийте і гарно святкуйте!!!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вийшов дуже смачний! Пекла вперше, тепер буду постійно). Мяско теж добре, але соус до нього якось не дуже пасує. Ми вже повечеряли, тепер чекаємо Нового року з шампаном і мандаринками! Хлопці пішли проводжати старий рік, сподіваюсь, що до нового вернуться).
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    В мене "лазарєт". Всі дівчата похворіли. Старша вже здоровша з подружками зустрічала цей Новий рік (хник). Насмажила їй курячих нагетсів і торт вафельний із згущиком і горіхами з собою. Там вони якось розприділили, хто що несе.

    Були креветки з соусом і живчик для середульшої. Більше вона нічого не хотіла.
    Тарталетки з ікрою (для мене), нарізка лососю, салат капрезе з авокадо.
    На гаряче - свинні медальйони і банош. Журавлиновий соус.
    Шампанське.
    На десерт було заплановано морозиво з фруктовим салатом, але вже не влізло. Потім зробимо.

    Якось так. Все по-бистрячку. Не маю сил на щось більше. Та й бачу, що не треба.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    У всіх дуже смачно і в кожного з ноткою індивідуальності! А в нас було традиційне олів'є, Цезар, канапульки з ікрою, гріночки з сирною помазкою, окунь і скумбрія гарячого копчення, морква по-корейськи, білі мариновані грибочки, мариновані огірочки з помідорчиками, фаршировані печериці, печена качка і картопелька(під молоду), ну і звичайно тортик(п'яна вишня), ммм...
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Всіх з Новим Роком та прийдешніми святами.
    Я до Вас за порадою, на свята приїжджають в гості поляки,гостюватимуть три дні, потрібні ідеї, що приготувати на сніданок обід і вечерю:girl_in_dreams:
     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я б готувала, щось, що завжди готую. Хоч Польща територіально близько, але кухня трохи відрізняється. В Польщі не готують напр. солянку.Зате вареники є зі всім, чим тільки можна вигадати.
    Чи вас цікавлять традиційні польськи блюда на свята?
     
  13. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Ні, якраз хочеться чогось домашнього.
    На Святу Вечерю звісно будуть вареники, голобці і т д.
    А от, що приготувати день перед нею, і на Різдво не знаю.
     
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    На "парадовий" сніданок можна у Сільпо ввечері напередодні краусанів купити, камамбер чи ін сир, хамон, огірок+помідорки черрі (мені звичайні зараз не смачні, без смаку), нарізка свіжого хлібчика, масло, намазючка, як знайдете ще смачну шиночку. Запитаєте, чи кому яйце зварити. Принаймні так в мене було з іноземцем. І вино на сніданок його явно потішило). Ще можна млинців з різними начинками насмажити (сир, яблука, не солодкі...). Нормально буде.
    Це я про сніданки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Дякую за ідеї, якраз ідей сніданку бракувало найбільше.
     
  16. nikavalko

    nikavalko Member

    рецепт!:girl_crazy:
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. nikavalko

    nikavalko Member

    Дякую!!! Як спечу, дам знати!
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Шо цікавого на сьогодні готуєте? Яка година, а я щось ніяк мозги до купки зібрати не можу.
     
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ой, щось та їжа так надоїла, і їсти і готувати. Але ж Старий Новий, то треба якось святковіше повечеряти.
    З салатів, тільки Цезар, м'ясо по-французьки, відварена картопля, мариновані огірочки, помідори, канапки з ікрою. І, о чудо, чоловік насмажив цілу миску домашніх біляшів(не корисно), але раз на надцять років, щей чоловік сам(майже) зробив, то нехай. Ще маю кусок "вишиванки", думаю більше, ніж достатньо. З прийдешнім Старим Новим роком і смачного!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1