Обережно! Форумні злодії!

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем levandivka, 19 Квітень 2012.

  1. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!


    Тут раніше обговорювались, здається, недобросовісні покупці... і одна форумлянка писала про іншу - обоє є абсолютно хорошими і розумними дівчатами. Але хтось щось замовив, потім відмовився, коротше, одна з другою не порозумілись.. Так не порозумілись двоє, а на обговорення винесли сюди.. А для чого, питається? І хто в такій ситуації переможе? Правильно, той, хто є більше сеньйор мембер чи частіше ходить на форумівки і має, відповідно, більше знайомих.. Але хто "в корні" не правий - будуть знати лише вони обоє.
    Тому я впринципі не розумію і повністю підтримую Артеміду, що по-перше - це справа обох, це їх бізнес, їх конкуренція ітд.
    А по-друге, ця ситуація настільки мізерна і смішна, що про неї взагалі не варто писати - за той час можна набагато корисніших речей зробити, ніж обливати брудом і називати злодієм людину, яка може й зробила щось не так, може й пожалкувала про це, а може, взагалі теми цієї не читала...
    Бізнес так не робиться.
    І навіть якщо хтось взяв фотографію, бо мають однакові костюми, написав чийсь вірш в меню ресторану, повісив картину, яка є копією іншою в кафе, поставив у себе вдома меблі такі ж, як у сусіда - це не привід розказувати про обмежену чи відсутню фантазію винуватця привселюдно.
     
  2. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    До речі, я трошки в шоці від того, що багато людей просто не розуміють, що такого страшного зробила Іра. :girl_impossible:
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Левандівко,а можна поцікавитись, яка мета створення цієї теми? Принести на форум чвари/склоки/поділ на ворожі табори?
    На мою думку, цю ситуацію повинні між собою , і тільки між собою розрулювати Іра і Таня і аж ніяк не виносити весь бруд на люди.
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    А хтось ще є у ворожому?
    http://www.youtube.com/watch?v=LK3kL8sQZ14
     
  5. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    А я в шоці, що людину готові мало не спалити живцем, не вислухавши її !!!

     
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Дивно якось. А хіба треба писати елементарні речі? Хіба не ясно, що то чиясь власність (фото, костюм, дитина зрештою теж чиясь). В будь-якому випадку, це крадіжка. Навіть якщо абстрагуватися від костюма, де написано що можна використовувати чужі фото у власних цілях?
     
  7. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Але ж людина не збирається нічого пояснювати, бо вже читала цю тему, але нічого не написала. Неприємно, звичайно, що так вийшло.

    А щодо нерозуміння, то хіба комусь буде приємно, що візьмуть кавалок вашої роботи (чи то звіт, чи переклад, чи ідею) і видадуть як зразок своєї?
     
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Давайте абстрагуємося від імен, якщо так простіше. Можна і тему перейменувати. Але ситуація не поодинока (я не про двох конкретних форумчанок) і мовчати не вихід.
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Піздно (с)
    Спалилася самостійно і неодноразово.
    Тому й з'явилася ЦЯ тема. Загасити хронічні конфлікти.

    Так доведеться називати все своїми іменами. :)
     
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    раді б вислухати, але на форум заходить, а сюди - ні.


    Почитайте спершу гілку. Цілком ясно і не раз повторено, "між собою" не виходить. І Таня готова була миритися з такою недобросовісністю.
    Але, повторюся, це не є справа лише їх двох. Це питання довіри в спільноті, якою є форум, чесності одних по відношенню до інших. Від замітання бруду під килим форум чистішим не стане. Ліпше вже "дабы дурь каждого", і кожен робив свої висновки.
     
  11. Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Фото, опубліковане в інтернеті, може абсолютно "безнаказано" скопіювати собі будь-хто. Ctrl+C - Ctr+V - і ваше фото вже на зовсім іншому сайті (ще добре, коли сайт пристойного змісту, і над фото ніхто не знущається). Не готові до такого - не публікуйте фотографії. Це я про власні фотографії "для домашнього перегляду".
     
  12. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Повторюсь. Не збирається, тому що не зобов"язана. Кому і що пояснювати? Ми до тої історії яким боком? Чому вона НАМ має взагалі щось пояснювати?
    З іншої сторони - ну допустимо, Іра напише свою версію. І що далі? Ще агрументи "за" та "проти" на 20 сторінок чи може всі по-черзі будемо писати "Іра, ми тебе пробачаємо/не пробачаємо"? Дурна якась ситуація виходить, правда?
    Якщо я правильно розумію, то історія почалася з фотки. Причому тут все решта. Про яку роботу йдеться? Роботу фотографа? Поясніть мені, ніяк не дійде до мене...
     
  13. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    ну от, тут же люди пишуть, що давайте вислухаємо іншу сторону, і тут же пишуть, що ніхто нічого не повинен пояснювати.
    Для мене ситуація зрозуміла і пояснень не потребує.
    Як і те, що брати будь-що чуже, писати на ньому "моє" не є добре.
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    на фото - костюм, зроблений-придуманий на замовлення однією форумлянкою. Саме про її роботу і ведеться мова. А фото - фото готового продукту розміщене із підписами іншої форумлянки наче її власне
     
  15. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Дівчата, вот другий день читаю темку і таке враження що у всіх або в більшості більше справ ніяких немає як смакувати на різні лади конкретно цю ситуацію конкретно з цим костюмом.
    як написала сама Таня
    тобто є цілком ймовірність що і в Тані і в Іри однакові куповані ідентичні костюми, за тою різницею що в Таніному довга спідничка по побажанню клієнта а в Іри невідомо яка. На фото кстаті довжина спідниці не зрозуміла, хоча й це не важливо.
    Ніхто не припускає що Іра може і свідомо взяла фотографію в альбомі Тані лише тому що в Тані костюм вже був на моделі , а в Іри на вішаку, чи може фото його було невдале.... костюми ж то по суті ідентичні.
    А те що квіточки приліпила на фейс дівчинки, так може якраз для того щоб не було видно що то за дівчинка.
    Особисто якби така ситуація торкнулась мене і десь фото моєї дитини всплили в неті, то я б спокійніше відреагувала якби лице дитини не було видно, аніж якби фото було оригінальне.

    Ну і Іра ж не писала що костюм вона пошила/придумала/створила.
    1 варіант - вона могла його купити так само як і Таня і так само здавати в прокат., показуючи більш вдалу фотку цього костюму.
    2 варіант - "бізнес по русскі" - показати у себе в каталозі той костюм, люди могли б його замовляти у Іри, і вона б його брала впрокат у Тані. В результаті Таня б отримувала свої прокатні гроші і Іра б якусь копійчину зверху накинула.

    Так, я розумію що конкуренція має бути здоровою, чесною, і якщо вже про щось домовлено то бажано домовленостей притримуватись. Ми не знаємо всіх випадків і не будем знати бо я впевнена, Таня не буде їх зараз виносити на загальне обговорення.
    Але конкретно з цим костюмом, це все могло бути вирішено ще на кількох сторінках перших.
    Превселюдних пояснень я вважаю не буде, і не варто жаждущім тут їх очікувати. Це справа в даній ситуації лише двох дівчат, всі решта як на мене тут тусуються другий день чіста "паглазеть і абсудіть".
    Дівчата, немає більше чим зайнятись?
    Чи то з боку цікаво виглядає як дівки мало не суд лінча влаштовують?

    Кстаті, Таня, як найбільш ображена сторона в цій ситуації, якщо ніхто не зауважив, найбільш толерантно і стримано висказується і по цій ситуації загалом і конкретно про Іру як про в певній мірі конкурента.
    Чому всі решта не маючи до цього прямого відношення дозволяють собі голосні фрази а-ля злодій, вкрала, треба покарати, забанити і т.д.

    Оцей весь свій спіч я тут накатала не для виправдань Іри і підтримки Тані, а лише тому що конретно ця ситуація є їх особиста справа.
    Правильно Богданка написала: про все можна домовитись. А якщо домовитись не виходить то або не вміють домовитись, або одна одну не чують/не розуміють, або ще є якісь нюанси, ну то вже їх справа. Решта группа підтримки тут нафіга?
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    А мене не дивує. Суспільство ще не дозріло до розуміння інтелектуальної власності. Користуватися краденим - норма або "нічого страшного".
    Вкрали фото, а не костюм чи дитину. Значить, усе гаразд.

    Тут із фотографом контракт підписують. І на використання фото фотограф бере спеціяльний дозвіл. Якби у вітрині побачили своє фото без надання згоди, так просто би того не лишили.

    Нас на вулиці колись зазнимкували, то попросили дозвіл на його використання. Ми підписали папір на місці. І фотограф мав таких паперів доволі багато при собі.

    До речі, в нас є на форумі тема про інтелектуальну власність. І про автрорське право та плагіат також.
     
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    а мені було б.
    коли я заплатила за фотосесію, то воліла б знати шо її використають в рекламних цілях.
    а взагалі повністю згідна з оля-льоля
    бо справді
    то ж нескладно, пра?;)

    в мене таке, як в Марії і не думаю, що малось на увазі, що хтось
    чи тупий, а те, що є різні погляди справді і незрозумілого в ситуації, котра виникла рівно ніц:girl_haha: Все як 2+2
     
  19. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Весь парадокс спостерігаю в тому, що людина, яка постраждала (це трохи голосно сказано, та, на жаль, зараз не підберу іншого слова) від "плагіату" сама не хоче, щоб ту її справу в такій формі обговорювали, бо вона надає перевагу приватним з"ясуванням стосунків, або просто промовчати, але ніхто її не чує:girl_flag_of_truce:
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!


    Та суть не в тому, аби обговорити конкретну особу. Суть у вчинкові загалом й у тому, що говорити треба, аби була свідомість, що шило в мішку не сховаєш. Рано чи пізно то вилізе. І було би дивно, якби тут писали якісь пояснення чи вибачення. Їх треба писати особисто тому, кого образили.