обережно - злодії!!!

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем loreniya, 21 Вересень 2010.

  1. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    була і зі мною схожа ситуація в 2010 році( Йшла з роботи до (тоді ще майбутнього) чоловіка на побачення. Неділя, година п"ята вечора, район Гал. Перехрестя (базар ще працював), йду така вся на каблуках, волосся розпустила, розмовляю з чоловіком по телефону, як тут перебігає через дорогу хлопець, хапає мене за волосся і тягне в кущі... як я кричала, сама від себе була в шоці, в уяві зразу страшні картинки з кримінальних передач. Забрав телефон, питаю : "Що ще хочеш?", він мені :"Сумку давай!", я віддала не вагаючись, вилізла з тих кущів вся обдерта, брудна, заплакана. І головне, жоден перехожий не зупинився((( Але там в неділю постійно корки, і все ж таки знайшлися не байдужі люди, зупинилися дві машини і ці два водії кинулись доганяти злодія, з переляку він викинув мою сумку, правда встиг в ній дещо забрати. Золота я тоді на собі не мала, якраз перед тим залишила в батьків вдома, бо збиралася на море) після цього я ще мінімум місяць не ходила з тієї сторони дороги, і мене реально трусило коли проходила повз. Тепер я дуже перелякана і підозріла до всіх(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Та я власне мала на увазі, що він її не при собі тримав. Був би злодіям такий собі бонус.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. basia

    basia Well-Known Member

    В 90х газовий пістолет в машині врятував чоловіка (ну не знаю від чого). Машина з 4ма жлобами притиснула нашу машину і вже хлопчики виходили,але побачили пістолет,сіли і поїхали. Тепер виглядає,що буде гірше, як у 90х.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Дівчатка, хелп! Не знаю чи сюди пишу, але хочу вашу думку почути. Ніби нічого аж такого, але ситуація мене непокоїть.. Почалося це все десь місяців 2-3 тому. Дуже часто (кожен день, через день) звонять на домашній тел. і кидають трубку, буває, що навіть ало не встигну сказати. Приблизно тиждень-два тому дзвонили_кожен день_ на протязі тижня в різний час (коли зранку година 9, коли в обід, коли ввечері). Я зараз працюю з дому, тому постійно на місці, хіба в магазин вибігти ну і на вихідіні десь погуляти. Потім дзвінків не було , то я заспокоїлась трохи. А вчора аж 3 рази дзвонили і сьогодні зранку покищо 1. Закрадається думка, що "пасуть" коли хтось вдома. Хоча ми не шикуємо, живемо в напівособнячку, який по вигляду абсолютно непримітний (без паркану і гарного фасаду, старий дах). Може хтось з таким стикався? Думаємо розпечатку в укртелекомі взяти..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Обов"язково візьміть. А не має у вас дитини-підлітка? В мене так знайомим надзвонювали і кидали трубку, дзвінки могли бути і пізно ввечері, коли вже лягали спати. Виявилося, то дівчинка закохана в їхнього сина так розважалася, бо він не відповів їй взаємністю.
     
    Останнє редагування: 14 Травень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Ні, підлітків немає. Ми - молода сім'я, поки без діток.
     
  7. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Може не відповідайте на домашній поки що.
    Ну і таки якось додатково убезпечитись не завадило б. Якийсь додатковий замок, або принаймні сусідів попросити прослідкувати чи підозрілих людей не було біля вашого будинку.
     
  8. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Натрапила на картотеку "кидал":

    http://job.lovfishing.org.ua/

    Можливо стане у пригоді при купівлі на ОЛХ, ФБ та ін. Також в картотеці є можливість додавати дані аферистів.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. skai

    skai Well-Known Member

    На Кн. Ольги на мості до жінок підходить чоловік у спортивному з капішоном та зриває ланцюжки. Вже кілька випадків тільки мені відомі(
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Громадяни, будьте пильні! Вчора в маршрутці в мене спробували витягнути телефон. І таки витягнули, бо я (чомусь) перед виходом поклала його в кишеню пуховика.. Вийшла, одразу руку до кишені, а його -нема. На щастя, автобус не поїхав, крім мене, на зупинці ніхто не вийшов, я зайшла назад в салон і голосно попросила набрати мій номер телефону, бо витягнули з кишені, тим часом автобус рушив. При цьому я бачила свій телефон (який ще й світився, бо видно пробували його розблоковувати) в руці такого собі мурла-алкоголіка одразу біля входу, напевно, він це зрозумів, і не став чекати, поки хтось набере. Для отвода глаз сам набрав зі свого номер, а телефон кинув позаду на підлогу. Люди почули звук падаючого телефону і стали роздивлятися (тихеньке "жах..."). І тут "герой-супермен" набирає номер і я, "ощасливлена", знаходжу телефон. Звісно, я, така пагана, йому навіть не подякувала, ще й по дорозі озиралася, чи за мною не вийшов.. Мені просто пощастило. Що помітила, що маршрутка не поїхала, що це була добряче побита мобілка, а не якийсь смартфон, бо від нього так легко не відмовилися би, і що я її побачила в руках тої скотини.. Так що вважайте добре. Для мене дуже нехарактерно класти цінні речі в кишені, це був разовий випадок, і то скористалися..
     
    Останнє редагування: 8 Грудень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
  11. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Неодноразово стаю свідком, як у маршрутках тепер крадуть речі навіть у тих людей, які сидять!!! :girl_impossible: Вчора у жіночки, що сиділа і тримала сумку на колінах, вкрали гаманець за якісь недовгі дві зупинки, маршрутка була напівпуста!!! Зробила висновок для себе, що, навіть коли сиджу, сумку треба міцно тримати двома руками, особливо там, де є замки. :girl_yes2:
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Мда...злодії активізувались в рази. Позавчора з нашого підїзду викрали сусідську коляску трансформер, влітку в нас свиснули ровер, але щастя, що сусід перестрів злодія, впізнав наш велосипед і відібрав його. У сусідньому підїзді у дитини інваліда викрали візок. Сусідські дачі регулярно обкрадають, причому те що вулиця жила, злодіїв не зупиняє, стільки років не було крадіжок в цих кооперативах, а зараз от активізувались. Крадуть все, насоси з скважин, дроти з сараїв, якщо пронюхують що власники не ночують, обкрадають хати.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    На нашій вулиці скоро не зостанеться будинку, де підвали не почистили. Всі закрутки гребуть.
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2016 ---
    А де дачі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    В Рудно(
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Ми дальше, ше не добрались гади.
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Злодії, які на самі Свята пограбували наш підвал, закрутками погребували.
    Забрали тільки мій спортивний велосипед. Губа не дура, правда?
    Із всього будинку пограбували тільки наш підвал, і зірвали замок з сусіднього підвалу, але нічого не взяли.
    Замок на загальних дверях в підвал не зірваний, підвал завжди закритий.
    Думаємо як не на когось з будинку, то на наводку як мінімум.
    Бо нас цілі Свята у Львові не було, і від"їжджали ми від під"їзду (з торбами і баняками, бо їхали до бабці і все везли готове), ні від кого не ховаючись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. maavka

    maavka Well-Known Member

    А в нашому будинку три лічильники (і наш в тому числі:sad: вкрали. Так дивно, бо лічильник має паспорт, його хтось інший собі не поставить, тобто перепродати також не вийде. І для чого взагалі тоді красти, на запчастити? Не густо запоблять на тому.
    Хто з таким стикався чи чув щось про такі випадки?


    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk