Обговорення конкурсів аватарок

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем levandivka, 23 Жовтень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    Правила були такі, як були, бо ніхто не сподівався, що буде така кількість аватарок. На наступний конкурс думаю провести трошки інший експеримент: на зголошення буде лише кілька днів, а не тижнів, як із попереднім, тоді кандидатур буде менше. Якщо то спрацює краще, з тим і продовжимо, якщо ні, будемо користуватися іншим методом, тобто заборонимо самовисування.
     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    ну ви вже дивіться... запропонований мною метод активно використовується і випробуваний на іншому жіночому форумі, де я колись навіть брала участь в конкурсах і зависала..(Левандівка знає:) ) правда там були фотоконкурси в основному... і самовисуванців-ініціаторів в основному не більше 30 чоловік... але не в їх кількості справа... справа в тому, скільки людей голосує.. якщо дуже багато - то найкращий метод той що зараз... якщо голосувальників навіть менше, ніж кандидатів, то очевидно що можна і трьохрівневе голосування, бо той підрахунок більше 10 хв не займе...

    ту Іспанка(бо раніше не завиділа допису): та я вижу, що до цього конкурсу то вже не застосується, я на майбутнє...:) бо там такі гарні авочки дівчатка подобавляли - я їх собі позберігала, навіть не знала, що в неті таке файне є...

    + очевидно і я неправильно зрозуміла і мене... я неправильно зрозуміла - додавання карми це і був перший тур??? я того не знала... а обговорювався сам отой другий тур... я ніяких претензій не маю, встигла м помітити, що Ліля лідирує, а вона і серед моїх лідерів - то я сі тішу... але там стільки дівчат має одинакову кількість балів або нуль... то сумно, бо там є і милі авочки... голосувалка в один голос то файно коли 3-5 кандидатів. а так як зараз то не дуже..ІМХО

    ++ ага.. тепер я завиділа другий етап..))))))) ото тУман я... ну отакий другий етап то так, там 6 учасників чи скільки... коротше качучи, не знаю по рахунку який етап))))) - але то що було перед тим - то я і не підтримую... краще вже кармою... і кількість зразу видно і можна не одного учасника підтримати.. оприділилася...:)
     
    Останнє редагування: 9 Січень 2010
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    ой...скільки математики....шкода, що горнятко як приз тільки Ліля може отримати:girl_in_dreams:...жодна з інших форумлянок не має 3000 дописів:girl_cray:
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    Уляночко, швиденько пишіть по темах, вам лишилось трохи більше сотні дописів)))
     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ліля горнє вже має, а от ти давай строчи дописи, поки час є. :girl_crazy:

    Угу, а потому знова будуть крики про несправедливість... :girl_crazy: Нє, так не піде...
     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    не встигну...не надо...правила є правила і не факт, що я виграю..всі інші аватари дуже прикольні
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    Виграєш-виграєш, де подінешся? :girl_wink: Так що підбирай анімовану аватарку, аби я знала, що ставити. Тільки бажано розумних розмірів.
     
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    А я думала ти сервіз збирати будеш. ;)
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    Ні, не буду. Я після цього конкурсу братиму участь лише в кулінарних та рукодільних.
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    не спішимо..ще 4 дні...некоректно якось...
    а горнятко як приз був би мені хорошим стимулом,щоб на форумівку прийти, а то дівки мене тягнуть,тягнуть, а я ніяк...
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    Я розумію, що вагітним не можна відмовляти, але не буду міняти правила, несправедливо буде по відношенню до інших. То не останній конкурс. Зразу після цього буде конкурс різдвяних авок, може, якраз матимеш 3000 на той час. :girl_wink:
    Точно, не спішимо, лиш вимагаємо горнятко. :girl_haha:
     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    ти впевнена:confused:...мені скоріше про пляшечки треба думати, а не про горня:ninja:sad:прибічники ГВ, то я тілько про крайні випадки говорю...буду намагатися цього разу бути мудрішою і боротися за молочко і цицю)....а "виграєш, виграєш...вибирай аватар" то хіба мої слова:girl_in_dreams::girl_crazy:

    але дивись, як мене це активізувало...майже в кожній темі дописую:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    Останнє редагування модератором: 10 Січень 2010
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Вибирай аватар до наступного конкурсу. Я на нього натякала. :xaxa:

     
  16. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    Повністю погоджуюся з Багірою...:girl_curtsey:
    Тим більше, хоч як не хочеться цього визнавати, той один голос, обираючи між двома найбільше сподобавшихся аватарок, віддаємо суб`єктивно...людський фактор таки відіграє свою роль тут....то ж голосування набирає не обєктивного характеру...
    А реалізувавши систему, що описала Багіра можна більш обєктивно підійти до голосування...ІМХО
    Ну але звичайно, якщо на це є технічні можливості...
     
  17. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "найкращий святковий аватар"

    Сніговики теж бувають мамусями :)
    [​IMG]
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    Уляночка, вітаю з перемогою. Нехай вам гарно п*ється чайочок чи кава з того горнятка.
     
  19. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    ;)
    Дякую....сподіваюсь, не довго чекатиму;)
     
  20. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів аватарок

    Уляночка, вітаю з перемогою!!!!
    а на тоту форумівку точно прийду, де тобі горнятко вручатимуть))))