Обговорення конкурсів вишивки

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем хельга, 20 Серпень 2009.

  1. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Дівки, шо за балет? Чого ніхто не голосує за "соняхи" (спитала кітка, проголосувавши за "цвіркуна":xaxa:)? Люди ся боять Ван Гога чи шо?
    Мені особисто та картина вже кілька днів спокою не дає. Я навіть погуглила вчора і трохи свою сіру речовину розтормошила. Цікавило мене саме полотно (ну тобто ПОЛОТНО, а не полотно)))).
    Ось воно:
    [​IMG]
    Ван Гог дуже любив "сонячні квіти". Виявляється, їх у вазі аж 15. А ті закарлючки яскраво-сині на вишивці, які спочатку мені різали око (бо колір видавався мені ну дуже вже чужим на фоні тих квітів), а зараз мені навіть подобається - це його підпис "Vincent".
    пс Не сприймайте за агітацію:xaxa:. Просто зацікавив мене той ребус.
     
  2. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Може після розсилки в пп знайдеться поціновувач Ван Гога. Умця обіцяла в понеділок, тобто нині.
    А соняхи дійсно чудові. Колись зустрічала в мережі такі вишиті гладдю, теж гарно.
     
    Останнє редагування: 5 Грудень 2011
  3. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    А я проголосувала за роботу номер №3, ну дуже файні ті котики. Супер!!!!Всі роботи дуже гарні, акуратні, наснаги Вам дівчата і творчого натхнення.
     
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Мені навпаки ті насичено-сині закарлючки такі файнючі:girl_tender:
     
  5. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Хотілося б похвалити усіх учасниць конкурсу!
    Мені дуже сподобалася мама-киця з сімейством, за лаконічність і щирість,
    кавова фея - бо дуже-дуже сподобався дизайн (але, нехай не ображається авторка - оформлення мені забагато деталей має)
    відпочинок - так і віє спокоєм і теплом від тієї картинки
    цвіріньчик - відразу привернув увагу (технікою, оригінальністю, стилем, особливо сподобалося, що він без скла (якщо я добре роздивилася))

    а голосую, все-таки, за роботу, яка вражає масштабністю Тому - за наполегливість! (і за стиль опису)))
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Сподіваюся, Умця не образиться, що я написала текст поперед неї. Просто я писала анонс рукодільних конкурсів, то вже заодно й запрошення на голосувалку додала.
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Німфа, коти і цьвірінчик - бомбезні! Я в глибокому обмороку!
     
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Йой, як важко вибрати за кого голосувати:8: Усі учасниці молодці!!! Дивлячись на ваші роботи, сама набираюся натхнення вишивати!
     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2011
  9. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Соняхи, звичайно соняхи і тільки соняхи:girl_tender:. І цвірінчик:girl_smile:.
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    То можна вже вітати маму кицю і її сімейство?
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    У зв"язку з подвійним третім місцем, призи і імена переможців будуть оголошені завтра. Прошу вибачення за затримку.

    Вітати можна, якщо вже знаєте авторів ;)

    У Холмсі перемогла форумлянка, яка відгадала 5ть робіт. Оголошу теж завтра.
     
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    голосувала за "Просто Маму", бо то дизайн який вибрала собі Софія і я мала канву від дімівського набору на початку листопада розграфлену для вишивання, але через токсикозний стан так і не зробила жодного хрестика.
    Як побачила ту вишиту картину ще й першим дописом, то відразу і знала за яку роботу голосуватиму, хоча всі роботи бомбезні, всі дівчата молодці, навіть не просто молодці, справжні митці!

    Всі роботи заслуговують на похвалу і гордість, що вишиті руками тих, з ким так класно бува зустрітись на Саксаганського в підвальчику часами!
     
  13. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Десь наша Ума зовсім запрацювалась:girl_crazy:. А нам так вже цікаво дізнатись авторів шедеврів:girl_curtsey:
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Ну, я можу написати, в принципі. :blush:
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Сподіваюся, не дістану від Умці на горіхи... :girl_blush2:

    1. Просто, МАМА! - MILITARIYA
    2. Морська німфа - hrystusja
    3. Мама-киця і її сімейство - MYR
    4. Мій звичний тихий вечір - Haidee
    5. Я - Дитина Сонця - Фіяна
    6. Відпочинок - Holly
    7. Цвіріньчик - Xomka
    8. Фея кави - Olena-m
    9. Янгол-Охоронець - Мар'яся
    10. Пристрасть солодкоїжки - Аделя

    Дівчатка, ви всі супермолодці!!! Роботи просто надзвичайні!!
    Дякую за таке вишивальне свято! Переглядала роботи безліч разів, настільки вони чудові! :girl_in_love:
     
  16. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Я в захваті!!!! Така маштабна робота:khomyak:! Пригадую Фіяна говорила що останнім часом вишиває лише монохром;), а тут така складна і така неперевершана робота. Захоплююсь!
    Голосувала за сім"ю котів. Ну такі вони солодкі:girl_in_love:. І навіть трохи схожі на мою сімейку :girl_tender:. Правда була впевнена, що то Кітка вишивала ).
    Цвіріньчик. Ну чому я відразу не відгадала хто цей приємний щебетун :).
    Відразу відгадала роботу MILITARIYA. Не знаю чому, але відразу згадала тих її двох маленький сонечок.
    Надзвичайні роботи!
    Вітаю переможців!!!
     
  17. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Я Мілітарію і Хомку одразу вгадала, навіть не сумніваючись, так це на них схоже.:)
    Вітаю Мирославу з перемогою! Ви взяли гарний старт і успішно продовжуєте перемагати.:) І всім дівчатам дякую за гарні роботи, одне задоволення було їх щоразу переглядати.
    І ще дякую усім хто голосував за Фею, чесно, не сподівалась на таку кількість голосів. Довишивувала в останні ночі перед конкурсом, тому часу на багетку не було, і прийшла ідея задекупажити фоторамку. Згідна з Одлі, що трохи наляписто, але то я побачила вже на знимці. Може переоформлю. В планах ще Фея чаю
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Я навіть на Холмсі написала, що може то і не кітка, але мені рука не піднімається когось іншого написати))) Так що Кітко мусиш вишити!
     
  19. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    а мені нічого не наляписто... дуже сподобалося.
    Я свій голос віддала за ангелика... тому що ми завжди вибираємо з синочком і так, як в нього улюблена молитва про ангелика, то ми навіть не сумнівалися за кого голосувати. А опис роботи який там гарний.
    Всі роботи надзвичайні, хотілось віддати свій голос за кожного...
    І всім-всім, хто віддав свій голос за мою роботу щиро дякую!!! рада, що мої дітки вам сподобалися. Знаєте, як то важко так довго мовчати? я їх вишила ще в кінці серпня...
    І вітаю з перемогою MYR.
    Ще про Холмса напишу. Я відгадала тільки христусю... чогось та німфа зразу її нагадала. Холмс з мене ніякий!!!:girl_crazy:
     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    І я вітаю всіх учасниць і переможниць конкурсу. МОЛОДЧИНОЧКИ! Всі роботи варті уваги, всі зроблені майстерно і з любов"ю. І окреме дякую організаторам за те, що маємо можливість споглядати таку красу, вболівати і вгадувати))).
    Щодо Холмса, то в першій роботі я не сумнівалась, що автор Мілітарія.По опису, темі і медведику. Знаю, що Катя захопилась Тільдами.
    Другу роботу приписала Христусі і не помилилась. Котів приписала Умі))), хоча в думках таки була Кітка. Четверту виділила Роксоланці. Соняхи Касі. Відпочинок Одувашці, а цвіріньчика Фіяні.
    В феї кави навіть не сумнівалась, що впізнала Олену-м, вона мені постійно з кавою асоціюється. Ангелик то точно Мар"яся. А от пристрасть солодкоїжки ввела мене в ступор. Була впевнена, що то робота Квітки, а знаєте чого? Через оці фртографії. Там точно такий й ж фон. Квітко, то Аделя в тебе фотографувала чи ти в Аделі? Чи в вас однакові ремонти?))