Обговорення конкурсів вишивки

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем хельга, 20 Серпень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Закрила гілку з умовами конкурсу. Бо з мейлів, що надійшли на конкурс, дійсно складається враження, що люди правил не читали.
    Най там будуть правила, а тоді роботи, а тут - обговорення. Так як у кулінарному конкурсі. Мені такий порядок сподобався.

    А тамту тему закрила наразі.

    Умця, я твоє останнє повідомлення додала до попереднього в правилах конкурсу. Аби люди бачили, що треба робити, бо за обговоренням загубили правила й не перечитують їх, схоже.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Лілю, дякую. Все добре зробила. Так буде правильно, мені теж аналогія кулінарного подобається :)

    Діффчьонки! але ж гарна робота надійшла (та шо по правилах...) просто ляля!!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    І всі одразу взялись за голочки і збільшили ККД вишивання вдвічі :girl_haha::girl_haha::girl_haha:

    П.С. Дооообре тобі всі ЛЯЛІ можеш бачити вже тепер :girl_in_dreams: а нам ще чекати до конкурсу :girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Я також можу. :girl_blum: :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    дівчата, ті хто новенькі. Ще до оголошення голосування є 2 місяці. Як на мене це предостатній час щоб познайомитись, похвалитись своїми роботками, викласти процесики.
    Певною мірою згідна з Імел: якщо ми не бачили жодного процесика чи роботки, а на форум надійшло щось грандіозне - це насторожує. Не в образу комусь конкретному, але реально насторожує, оскільки серед дівчат, котрі тут "тусуються" ми більш-менш знаємо яка на що здатна, тому і ставимось більш-менш реально. Я не вишиваю нічого грандіозного (як Пітер Каті) оскільки мені це не по зубах (наразі) і без станка я би точно за такий шедевр не взялась. В конкурсі збиралась брати участь заради чисельності, оскільки на день його оголошення вишивальниць було дуже мало.

    а те що правила конкурсів читають рідко - це з досвіду коли модерувала на маленькому (в порівнянні з поседеньками) форумі, і в конкурсах були постійні невдоволені та взаємні претензії, ну і з новенькими історії ті самі (не лише конкурсів стосується, хоча теж були приколи з клонами реєстрації для голосування за своїх), але це вже інша тема ;)

    доречі, щодо підтвердження авторства роботи можна ввести правило додаткове, щоб ще висилалось фото де сама форумлянка із своєю роботою в руках. Фото звісно не виставляти в голосування, а так - лишень для модераторів, для відбору.

    а що робити тим у кого немає ще станка? ДИСКРИМІНАЦІЯ, АААААААААААААА!!!!!!!!!! :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Клааааасно вам дівчата :girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:
    Я от сидю і думаю встигну я чи не встигну :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Встигнеш-встигнеш, попробуй тільки не встигнути! :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    а ми з вами на ку-снапах потлумимось :) най інші заздрять :p
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Вибачте, якщо вже десь писалось. Чи потрібно надіслати модераторам процес конкурсної роботи?
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    в умовах про це нічого не сказано, тому можна процес не надсилати.

    але якщо ви його знимкували, то після конкурсу можна показати як воно вишивалося :)
     
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Не можу знайти тему з правилами і термінами. До якого там числа можна надсилати роботу?:girl_crazy:
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Оце шукаєте? до 29 листопада
     
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Хочу надіслати Умі конкурсну роботу. Але такий момент: свою роботу треба якось назвати, правда? Бо як же потім буде виглядати таблиця голосування, ніків то нема?
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    буде просто за номерами. можеш і назвати ;)
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    А в мене є ідея. Я її перехопила з одного форуму, на якому проводять конкурси фото. У них принцип такий (і він мені страшенно подобається):

    при голосуванні є розташовані у стовпчик ніки чи номери, відразу біля них - мініатюра фото, і місце, де можна поставити галочку і проголосувати. Кожен, хто хоче, може збільшити для себе фото, натиснувши по ньому, і роздивитися. Тоді не треба переглядати список учасників і повертатися нагору, щоб проголосувати.

    На перший погляд виглядає майже подібно, але про ту ідею я думала ще тоді, коли був кулінарний конкурс, і на сторінці влазилось небагато учасників.

    Отаке :)
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    А тепер стукайте до Мартіні з питанням чи можливий такий варіянт на нашому форумі. ;)
    Наприклад у темі Запитання й пропозиції.
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Кітко, надсилайте на пошту, а не мені в ПП (так теж можна, але я вас потім в ПП попрошу на пошту прислати, бо я потім гублюся в тих пп)

    Назву теж можете дати, інакше ми самі назвемо - типу Панянка з конем ;)
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    а мені здається, що тоді оцінюватимуть не ТЕ, що виставляється, а ТОГО, хто виставляє. Тобто принцип буде не "сподобалась робота-проголосую", а "проголосую, бо то робата того-то автора" і навіть не всі роботи будуть переглянуті, бо то ще на мініатюру треба клікати, а якщо мініатюр 20 (людина-істота лінива)
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Так конкурс же анонімний! Тим більше, що заважає проголосувати "за такого-то" за інших обставин?
     
  20. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Умочко, я так і збираюся, я ж не зовсім тлумок:xaxa:. А в ПП просто перепитаю, чи все "альо".