Обговорення конкурсів вишивки

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем хельга, 20 Серпень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Оскільки авторів 3-ох робіт я знала, то в Холмса не бавилася, але роботи спробувала повгадувати.
    Відразу вгадала Мілітарію. Аделю також, бо вона вже вишивала кексики, та й тканина "її". Маму кицю я приписала Хельзі, бо чомусь одразу подумала, що то не може бути наша Кітка. От не знаю чому. Певно тому, що знаю, що Хельга колекціонер, а про Кітку такого не чула. :xaxa:
    А котиків у вінкі приписала Еспозі. Чомусь мені саме вона там уявилася.
    Соняхи були великим "ах!!" і ще більшою таємницею. Надзвичайна робота!! Голосувала в перший день і чомусь була впевнена, що соняхи отримають масу голосів. Було потому дуже шкода, що цій роботі не приділили належної уваги, але відміняти свій голос не люблю, тому просто вболівала за роботу до кінця.
    Фею кави я чомусь приписала Хомочці. А "Цвіріньчика" Кітці, за знимку із сонечком. Хоча потому згадала, що Хомка в нас ще називається "Сонячною" і знимки робить із сонечком також.
    Отакі короткі роздуми від мене.
    Ще раз повторю, що в захваті від усіх робіт!
    А ще дуже сподобалися описи до Соняхів, Цвіріньчика, а від опису Феї кави я просто мліла, перечитала кілька разів!!!
    Усім дівчаткам БРАВО!!! :girl_claping:
    І щиро вітаю переможців! :give_rose: :give_rose: :give_rose:
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2011
  2. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Хочу подякувати усім хто голосував за мою вишиванку, мені дуже приємно що вона зайняла призове місце бо вишивала її з великим задоволенням чекаючи на свою другу донечку. Дякую організаторам за конкурс і спонсорам за надзвичайні призи. Мій приз мене дуже втішив бо саме цей дизайн був у мене в хотілках, з нетерпінням чекатиму форумівку.