Обговорення кулінарних конкурсів

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Маруся-мама, 13 Вересень 2009.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Ну ми он вишивальний конкурт почали то зразу за ним варто б було влаштувати якийсь кулінарний. Пропоную - «найоригінальніший сніданок», ну або «вечеря на двох».

    А теє як його приз зобов*язуюсь доставіть. Ну наприклад якийсь оригінальний набір фінтівлюшок до кухні, ну таке скажімо що всім ся хоче але нема де дістати або шкода купити.:girl_cool:

    Для приміру щось таке:

    [​IMG]

    або щось таке:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 25
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    супер ідея!!!! але файно було б якщо б то наприклад був - сніданок , не просто оригінальний , а найулюбленіший для вашої родини.
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  3. adyl

    adyl Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    :girl_claping::girl_claping::girl_claping: СУПЕР ІДЕЯ!!!!!:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Маруся-мама, скиньте мені умови конкурсу. Обов"язково організуємо. А оцінюватимуть сам рецепт? чи фото готової страви? бо, наприклад, хтось може суперово готувати, але не вміти якісно то зфотографувати..
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Треба подумати...
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Конкурси на ДП

    А як всі люблять налисники? і шо тоді? або як мій чоловік банальну манну кашу? нє... треба дати проштір для хвантазії.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Пропоную, аби на конкурс подавали фотопереписи. Тобто має бути зазнимкований процес, і якість фото не мусить бути високою, аби лиш не мобілкою. Оцінювати треба саме перепис і кінцевий вигляд страви.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Ну я вже Умі написала свої думки в ПП. Вважаю що треба сфотографувати лише кінцевий результат. А тоді вже ті що скажімо пройдуть в наступний тур, то вже можна буде і детальніший процес фотографувати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    А можна продовжити кулінарну тему?
    "Улюблений сніданок" - це цікаво, а для наступногого конкурсу можна окремо виділити салат, закуски, м"ясо, гарнір, всяке-різне і т.д. Просто зараз я не можу нічого запропонувати для конкурсу, бо ми снідаємо невеликими порціями, навіть показати нема що... А от щодо салатиків і т.д. вже є чим похвалитися
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    а може не просто фото, а фото як він поданий/засервірований... тобто "красоту во вєсь рост":girl_cool:?
    охххххххххххххххх який класнючий конкурсик Маруся придумала:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Jasmyna

    Jasmyna миється в бані

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Вибачайте, що вклинююсь у ваш "діалог", але хочу похвастатися, що сьогодні такі класні яблучні "блінчіки" готувала... і головне, що перший раз і такі смачнющі вийшли!!1
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Маруся, я мала на увазі, що може бути й манна каша, але як каже Богданка - фото сніданку во всей красе. Розумієте, оригінальність страви, то надто широке поняття. не всі будуть в рівних умовах. може хтось і омарами снідає і червоною ікрою, або стравами французької кухні, і вони будуть за переписом з складників, які я , наприклад і не чула. і це власне і буде оригінально.
    таки , на мою думку, краще УЛЮБЛЕНИЙ сніданок. най то будуть у 5 дівчат налисники, але і всіх різна фотографія ж буде , і оформлення різне. тобто, буде і естетика показана.
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. adyl

    adyl Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Я теж за фото!!! Можна навіть фоткати всі основні етапи приготування!!! Так ще можна враховувати порядок, якого господиня дотримується:)
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурси на ДП

    а як вам такий сніданковий конкрус: задається два (три, один і тп.) обов"язковий інгрідієнт і відносно нього вже й створювати свій кулінарний рецепт?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    хіхі прикольно
    дуже класна ідея - творчий сніданковий конкрус)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Для попереднього туру тоді й фото не треба. Вистачить самого перепису.
    Загалом не бачу потреби в двох турах для кулінарного конкурсу, якщо чесно.
    Спостерігала за кулінарними на інших сайтах і там етапів не було. Це ж не конкурс краси? Нащо будувати його за таким самим принципом, як конкурс краси?
    А щодо того, що лише одне фото кінцевого вигляду. Так буде легко потягнути фото з нету, хіба ні? Я не кажу, що людям не довіряю, але якщо буде фото процесу, а ще й себе в процесі, то більша ймовірність, що побачимо правдиве фото, а не підставне.
    Крім того, якщо оцінювати лише кінцеве фото, то кулінарний конкурс таки ризикує стати фотоконкурсом. Із зазнимкованим процесом так не вийде, бо там саме процес захоплює більше. А як господиня ложку поклала, а як ніж... а як цибульку виклала...
    До прикладу, порівняйте тему "знимки смаколиків" і "фотопереписи". Як на мене, друга цікавіша, хоч фото там і не дуже якісні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    А у мене мама поїхала і УРАА я знову на кухні:girl_crazy: так що визначайтеся поскіріше мені любе підійде, тільки би час найти сфотографувати процес і визначитися з тим що саме фотографувати:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Процес також можна здерти з нету, хоча я б побачила що здерте а що ні. А якщо дуже боїмось плагіатства тоді давати дві знимки - одна кінцевого результату, а інша я або моя половина/дитина споживаюча витвір мого мистецтва. І при цьому всьому треба пам*ятати що кожен перепис має бути доступний для пересічної господині. Бо он я можу забацати з чорною ікрою і що? Воно кому то поможе?

    А ти читала умови що я тобі послала? Он так вважаю добре... можна і без другого туру.

    Так що ми наразі зупиняємось на сніданку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Процеси в неті тепер з водяними знаками. А от фото кінцевого продукту не завжди.
    Мене ж більше лякає те, що конкурс перетвориться на фотоконкурс. Бо ж то буде методом голосування чи переможця будуть визначати журі?
    Читала, все супер! Крім двох турів. Одного буде досить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Відповідь: Конкурси на ДП

    читаю і балдію ... кобіта любить готувати..... та мені та кухня не вдавалась і не вдається.... то пересолю то пережарю...щось пробую робити , а виходить ге.... шкода що я не зможу взяти участь в цьому конкурсі....((((