Обговорення кулінарних конкурсів

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Маруся-мама, 13 Вересень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    но вже 2 перепис маємо. ще треба 3 - бо є три місця:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Ну Катю ти сама напросилася - давай сообразим на троїх:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    та от зрання не маю часу - то фоткати. мушу день на вихідних хіба.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    А ти думаєш я маю? Якраз на виїхідних і бавилася.
    На рахунко конкурсу я спочатку дуже хотіла брати участь, потім подумала що дічата будуть соромитися виставити свої рецепти бо то не якась "легуміна" і вже вирішала не брати участі в конкурсі нехай дівчата пробують, а потім подивилася на "затішшя" і вибрала найпростіший рецепт щоб якось спонукати наших господиньок до дій, бо дуже вже всі стидливі:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    молодець, що розпочала!! думаю, дівчата наші просто усі в роздумах.. 30 вересня переписи посипляться..
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Дано, Ви молодець! я абсолютна не господиня, але навіть я хочу взяти участь в конкурсі, як до жовтня встигну сфотографувати, то візьму теж участь :) а чом би й ні? конкуренція дуже маленька :);)

    дівки, де ваші рецепти? зраня що голодаєте?

    Наї +100 за фото з Львівською газетою :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    та ніби і не встидлива аж така я і віртуально навпаки легше як "на живо", але щось в голову ніц мудрого не йде)))то треба зосередитися, подумати, все поклацати красиво!!мені теж сподобалося як НАя все подала,спробую собі ці ліниві вареники навіть сьогодні!!!!!І Дани рецепт на післязавтра зроблю, маю тунець!!!!
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Надя мені такий рецепт вже давала і я його випробувала на рідних так що я можу поставити +100 за рецепт.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурси на ДП

    а я до речі, буду всі рецепти робити :) почну з наступного тижня, щоб чоловік був, най видить яка я господиня, нє?
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    А нащо мудре? Якщо буде конкурс на самий "наворочений рецепт" тоді так, а тут сніданок для родини, якби я своїм готувала на сніданок всякі вибаги то думаю їм скоро проїлося би ті смаколикик і я би не отримувала задоволення від приготування. Чесно скажу хотіла дати рецепт налисників на кефірі бо моїм домашнім вони дуже смакують, вони такі мягесенькі ніжненькі, а там рецепт проще "пареної рєпи" але мені вони смакують солодкими а тут потрібне щось солоне з зелениною. А моя тітка коли ми гостювали у неї робила гарячі бутерброди, два кусочка хлібу квадратного(той що тостовий) всередину бринзу молоду несолену або сир що добре плавиться, плястерко помідору, зелень і посолити поперчити, накрила другим куском хліба обкачала в яйці і жарила - а до того кавуся з молоком і то був такий суперовий сніданок, вже скілкьи років прошло а я досих пір відчуваю смак тих канапок.
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Блін то треба було приготувати ті канапки на конкурс:girl_cool: і гарно і смачно і легко і відповідає тематиці:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    то ж можна 2 переписи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Дано, до 1 жовтня і налисники на кефірі встигнете приготувати і канапки цьоціні :)

    п.с. я забула що тіко 2 рецепти... ну щось одне, ще точно встигнете
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Конкурси на ДП

    О власні! Не треба собі дуже голови морочити що таке вишукане придумати. Розумію що не встигається фоткати, бо мені також не встигається а найкраще коли то зацикати під додатковим освітленням сонечка а не лямпочки.

    ЕЕЕЕ... ну я так не бавлюсь.:girl_cray: Що то я для себе купувала призяки? Хоча мені то все в пригоді стане і уродини в мене скоро, але я ж «нє для сєбя стараюсь» :girl_flirt: А для вас, мої любі. :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Марусю, а яким чином то (призи) передаватимете сюди?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Конкурси на ДП

    А я перешлю, бо то не дуже дорого і за тиждень вже буде ві Львові.:girl_bye2: А може всього і не треба буде слати до Львова?:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Дана,можна листочок м"яти на тарілку до солодких налисників чи оладок покласти,і гарно,і пахне,і за правилами конкурсу підходить:girl_smile:.

    А свій рецепт виставила шоб може хто не стидався,шо не сильний кулінар. Я себе порівняно чайником в кулінарних справа вважаю але таки наважилася.Підтримайте!:girl_claping: І нових рецептів сніданкових хочеться!...:girl_in_dreams:
    І ше я фотографувати люблю:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Може, то й мені якогось ранку до знимкування вдатися?
    Тільки де мені такий ранок знайти??? :sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Конкурси на ДП

    А ти згодуй своїх сніданком на вечерю.:girl_cool:

    Все правильно.:girl_claping: Зеленина може прикрасити таріль... шпарагус киньте на таріль в найгіршому випадку. То не обовязково має бути солене.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Хіба що. А рецепт назву "вечірній сніданок". :lol:
     
    • Подобається Подобається x 4