Обговорення кулінарних конкурсів

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Маруся-мама, 13 Вересень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    та хотілося же би то ще й згамцяти можна було:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Я вже випробувала рецепт Наї- дуже вдалий рецепт саме для мого сашки....бо віе не фанат ані вівсянки ані сиру....а оці кульки з"їв з апетитом:)

    на черзі оладки Дани...тільки в мене питаннячко-обов"язково використовувати тунець...чи можна і іншу консерву, наприклад сардину?( бо якраз маю купа тої сардини яку ніхто не їсть чомусь...)
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Навіть не знаю що порадити.Ніразу з сардиною не робила, все таки тунець не має такого сильно вираженого рибного запаху як сардина, то з однієї сторони, з- другой - не раз робила з сардиною пиріг і виходило досит смачно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Я вчора теж випробувала і в мене вони щось не вийшли.Все як було показано поетапно зробила,вкинула в кипяток ,а вони всі ролізлися зразу у воді і зробилася каша.Щось я не так зрозуміла....Муку отрібно змішувати з сиром чи тільки обкачати?Бо я лиш обкачала як сформувала кульки.
     
  5. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    в мене теж сир їсть тільки в сирничках,а тепер ще будуть у нас такі ліниві варенички в меню))))


    Я тільки обкачувала в муці, але може ви забули дати вівсяні пластівці?я вище писала, що давала мелені звичайні,а може яйця було замало???в мене не розлізлися, а були м"ягенькими, хоч і не дуже круглої форми))))може просто 1й раз не вийшли!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Я вчора спробувала оладки Дани з тунцем, супер-ням-ням-ням. А сьогодні зробила ті ж оладки, але з ............. яблуками. Звісно, що без солі, зелені і соусу. Теж дуже сподобались.
    kati, якщо цікавить у мене десь був рецепт смачних "рибних" котлет з сардин. Рецепт кину в тему "З особистих рецептів".
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Я скоро закину свій перепис, правда він солодкий :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    А коли?
    Дуже люблю ваші рецепти
     
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Правильно,тільки обкачати в муці треба. Мені розварилися тільки раз,коли я робила не вдома з жирного домашнього сиру і звичайних новоукраїнських вівсяних пластівців. Тому думаю причини можуть бути такі:зажирний сухий сир(попробуйте менше сиру,я в рецепті написала 300 грам але сир в мене завжди досить мокрий і пісний тому на ту вагу по кількості його буде відповідно менше) або не ті пластівці(менш клейкі),або задовго варилися(3-4 хвилини то максимум,інакше можуть розваритися) Спробуйте ще раз,мають получитися.Я той рецепт відшліфовувала рік часу і найкраще виходять саме ті шо описала.
    Natka75 шоб получалися кульки треба щоб сир був щойно з холодильника.Я часто використовую сир свіжовідігрітий і відціджений,тоді формую вареники вкидаючи порцію тіста чайною ложкою на тарілку з мукою,ножем обкачую і ножем скидаю в окріп.Форма тоді не дуже але на смак то ніяк не впливає.
    Ті вареники не тільки дитина моя любить,а й чоловік,правда дістаються йому лише на вихідні,бо в будні він перед роботою не снідає.

    Я тут ше один рецепт сніданковий улюблений наш собі згадала,навіть частково сфотографувала але виставлю як в конкурсі ше рецепти з"являться,бо інакше то не конкурс:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    А я теж придумала перепис, але якийсь він дивний трохи. :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    А я ще думаю
     
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    а в мене супер вийшли...як книжка пише, тобто як Ная:haha:))
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    А я вже відстрілялась:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Марусю,я вже три рази облизалась ,поки переглядала Ваш допис.
    Останнє фото - супер :girl_claping:!
    Пи.Си.Завтра буду щось готувати за конкурсними рецептами.Всі дівчатка молодці.Треба і мені подумати над конкурсом :girl_in_dreams:...
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    і я також. шкода , що мої фото і вечірні і не дуже якісні....
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    А я від останніх двох переписів в захопленні!
    Переписи такі смачні!!!

    Але в перших двох сонечка файнючі моделями...
    Ех... а там ще й голосувати треба буде...
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    МНЯМ!Завтра си робитиму снідання по Касюниному рецепту - готуватиму Улюблену канапку Касі:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: кулінарний конкурс "Улюблений сніданок нашої родини або догодила домашнім!

    Марусино...а де у вашому рецепті яйця...творог??? В млинцях??? То може краще було написати рецепт млинців???
    П.С: конкурс - є конкурс!!!
     
  19. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Як пожартував мій чоловік,що улюбленим сніданком може бути те що залишилося з улюбленої вечері:girl_crazy: Так шо,Яруська,просим до конкурсу:girl_in_love:

    І мені на ніч Касиної канапки захотілося але певно стримаюся до сніданку:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Я завтра для малечі намітила робити варенички за рецептом Наї:girl_curtsey:..а нас побалую Касіними солодкими бубликами тими:girl_claping:.так смачнюще виглядає:girl_in_love:.Хоч бери вже до плити ставай:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 7